Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

Ryo : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Empty
MesajSubiect: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 13:14

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Este un fic KibaHina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] care sper sa va placa..ma-m straduit destul de mult la el..Nu uitati ca acest Fic este +16 Pervers..
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 13:16

si tu ai 12 ani rolling on the floor
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 13:19

oo doamne i like it Hi Sakura
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 14:12

i like it da pune-l
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 14:40

deci copile sa inteleg si eu, tu faci un fan-fic pervers si ai doar 12 ani? ohhh doamne ia pune-l sa vad si eu ca m-ai facut curioasa Naruto si Sasuke

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 16:28

ia sa vedem ce ai scris tu acolo... fericit)
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:50

Poi trebuia sa postezi odata cu ficul nu sa ne tii in suspans
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 20:34

scz dar sunt user nou deci nu pot posta decat dupa 7 zile defapt acum dupa 6 zile:D
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 21:20

asa deci
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeVin Aug 24 2012, 13:00

Capitolul 1:Liceul din Konoha

Ma mut de la vechiul liceu pentru ca nu imi suportam profesorii si colegii de clasa.Aici in liceul din Konoha am auzit ca sunt profesori mai buni si mai rezonabili.
Mai am un motiv pentru care ma mut aici.Varul meu Neji.Are parul foarte lung ochii albi albi specifici Familiei sau clanului Hyugha.Apropo eu ma numesc Hinata Hyugha si fac parte din acest clan,am parul negru si ochii mov,varsta de 17 ani si nu am prieten!!
Ajung pe coridorul scolii,vad foarte multi elevi imbracati adecvat nu ca la vechea scoala..Cred ca o sa fie bine.Acum ma duc sa il caut pe varul meu Neji.Merg ce merg pana dau de un grup de fete care il inconjurau:
-Neji iesi cu mine?
-Nu ar trebuii sa te invit eu?Asa fac baietii..si sa-ti raspuns la intrebare...
-Neji!!Sunt eu Hinata!
-Da!Vin!
-O vai Neji si unde ma duci?
Neji ma ia de mana si imi zice:
-Scapa-ma de ele te rog!!Te implor!
L-em luat pe Neji de mana si l-am rugat sa imi prezinte colegii lui care vor devenii si ai mei si clasa in care o sa stam.Ajunsi in clasa si zaresc un tip care se uita la mine zambind larg.
Ma asez langa el:
-Buna eu sunt Kiba!!Vrei sa...stai cu mine in banca nu?
-Aah.aah..Hinata..Da vreau sa stau cu tine in banca..Pot?
-Normal!!Hey a venit profesorul!
Profesorul mi-a facut cunostinta cu toti apoi m-am presentat si eu .
Ora trecuse...Si a doua..Ai a treia...............Iesirea!!
-Kiba..asta seara parintii mei pleaca,,ma gandeam daca poti sa vii la mine..
-Hinata!!Da vin dar nu ma asteptam.Okey atunci!
L-am luat pe Kiba de mana si am alergat spre casa mea.A trecut ceva Pana am gasit cheia in ghiozdanul meu imens am stat ceva timp afara.In sfarsit am intrat in casa:
-OOOO CE LOC MISTO!
-Aah multumesc...Eu am aranjat totul..Insa mai am ceva treaba.
-Poi ce ar fi sa ne culcam?Sau sa ne uitam la un film?
-Eu ma uit la un film..vrei ceva?Apa?
-Aaah...Daa.
-Pai hai nu mine sa iti arat unde e bucataria!
L-am adus pe Kiba in Bucatarie unde a dat de cateaua mea.Era mare mare insa nu era Ninja...Dar tot catelul meu dulce si pufos ramane.
-Hey Hinata..am si eu un caine!!E fata?
-Da o cheama Laki!Nu stiam ce nume sa ii dau asa ca iam dat nume de Baiat:D!!
-Al meu e baiat si il cheama Akamaru.E ninja.
-De afara se auzi un urlet!
-Asta e Akamaru!!
-Vino inauntru Akamaru!Chiar ca era un caine frumos era asa de mare si de alb si pufos.
N-eam laut ce aveam de luat apoi ne-am dus sa ne uitam la un film de groaza...

Capitolul nu e prea pervers pentru ca e deabia prima wink
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeVin Aug 24 2012, 13:01

scz ca lam trimis de 2 ori
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeVin Aug 24 2012, 13:11

fain mai ales faza "Ora trecuse...Si a doua..Ai a treia...............Iesirea!!" de-ar fi si la mine la scoala asa

oricum sa mai pui si nu mai fa triplu post
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeVin Aug 24 2012, 20:18

MIe imi place , buna treaba , sunt curioasa sa vad ce se intampla in NEXT deci hai repede cu next plz [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeVin Aug 24 2012, 22:14

tare, astept next fericit . poti sterge acel dublu
Sus In jos
Osirys
Kaigai
Kaigai
Osirys

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 17:01

tare fericit
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 20:33

hai cu next
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 21:44

Capitolul 2:Primul nostru sarut:

Ne-am luat tot ce am avut nevoie si ne-am duc sa ne uitam la un film de groaza care se numeste ,,Howls of pain!":
,,Un om care a avut odata o sotie si un copil..o familie..se razbuna pe diavolul care ia luat.Acestia au murit intr-un accident de masina pe un pod,numai acest om nu a murit cu voia Domnului"
Nu mi se parea grozav filmul insa unul de groaza nu aveam mai bun..pentru ca eu nu ma uit decat la drame si comedii.Insa dupa descrierea de pe DVD Kiba era destul de incantat:
-Oare..o sa moara si el?Sau o sa reuseasca sa se razbune?
-Cum poate sa se razbune pe Diavol..sa fim seriosi Kiba..Nu poate decat daca se omoara singur asta insemnand ca..
-Ca-l oftica..moare cand vrea el..si apoi acesta se duce la familia lui in rai.
-Vezi?Nu trebuie sa ne uitam la filmul asta..deja ce-am dat seama..
Am lasat filmul acela si m-am bagat pe romantice.
-Iti plac filmele romantice,Kiba?
-Imi plac fetele romantice,Hinata!Filmele ma plictisesc..
Cred ca ar fii mai bine sa facem altceva:
-Un Monopoly ceva?
-Hinata...Spunand pervers si incet apropiinduse de mine...Eu vreau o seara romantica cu tine nu vreau Monopoly..
Venea incet spre mine.Ma speria...ce o avea de gand?M-a apucat de solduri m-a ridicat de pe jos ajungand deaspura lui. Eu tot ma zbateam asa ca acesta m-a pus inapoi pe jos insa in picioare.Acesta isi muta privirea la sanii mei.Expresia fetei lui era ,,Sa o fac sau sa nu o fac?".Acesta imi pune iar mainile pe solduri apoi m-a tras spre el si a inceput sa ma sarute pe gat. Eu raspunzandu-i la fel.L-a un moment dat m-am oprit si acesta la fel..M-a luat in brate si m-a dus in camera unde m-a trantit in pat.Acum incepe distractia!!
Se puse peste mine sarutandu-ma apasat pe buze eu facand acelasi lucru.Imi dadea usor bluza jos si eu la fel:
-Faci aceleasi lucruri ca si mine..esti okei?
Eu eram Virgina..si nu stiam cum da fac asta dar m-am lasat pe mainile lui Kiba. Acesta continua frumos cu pantalonii..apoi cu sutienul..apoi incepu sa ma sarute iar de la burta pana la gat..Eu eram atat de rusinata!!!!Asa de rusinata!!Niciodata nu am fost asa...Insa acesta m-a luat incet..La un moment dat obosisem si eu si el:
-Tu est obisnuit sa faci ce trebuie sa faci imdeiat nu e asa?
-Hinata am zis ca te iau usor te-am luat usor si asa voi face in continuare pana imi dai voie.Dupa spusele lui l-am sarutat puternic tragandu-l peste mine aproape sufoncandu-l cu sarutul meu lung.Cand trebuia sa recem la ce ..trebuia..cineva intra in camera...
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 22:24

mai copile la pariu k tu nu ai 12 ani fericit) scri prea corect ... deci de asta nu cred eu ca tu ai 12 ani

Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Sam Aug 25 2012, 22:28, editata de 1 ori
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 22:27

foarte tare cn a intrerupt distractia :Su_rpins: (uff doamne incep sa devin perversa dak mai citesc mult)
next LoL
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 22:59

multumescz..si ba da am 12 ani fac chiar acum 13 pe 24 octombrie..eu stiu nu prea gandesc ca un copil de 12-13 ani si nici nu arat..dar..LoL app mersi si imi pare rau de intarziere dar am fost plecata departe si m-am intors seara...Nextul il pun maine pe la ora 12:00...
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 23:01

bine fericit hai ca astept next ca m-ai facut curioasa Rasete

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 07:53

e tare next fericit
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 09:45

frumos
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 12:09

Capitolul 3:Intrerupti...

Cineva intra in camera.Era varul meu Neji care venise cu ceva de mancare.Acesta intra fara sa bata la usa si ma gasi pe mine si pe Kiba intr-o ipostaza foarte interesanta:
-Ce faci sormeo'?Zise Neji foarte suparat.
-Aah..eu..Si m-am rusinat foarte tare.
-Neji..care e problema ta?Imi lua Kiba apararea,apoi spunand relaxat...Este ceva normal!!
-Normal?Hinata tu ai un prieten si..si..stai cu Kiba sa...Sau ati facut-o deja?
Eu holbandu-ma la el de parca as fi vrut sa-l omor din priviri ii spun:
-Neji e ..viata mea si fac ce vreau cu ea..tu nu te baga!
Neji suparat imi raspunse in sila,,Bine faci ce vrei!" ,apoi pleca inchizand usa dupa el.Kiba nu era in toane bune da-poi eu?Eu eram verisoara lui si el face totul pentru mine sa imi fie bine sa fiu in siguranta si acuma eu ii dau cu sutul?
-Hinata?Ne oprim aici...Kiba era dezamagit insa nu pleca iainte sa ma sarute.Acesta pleca sa vada ce face Akamaru apoi sa isi faca un dus.Asteptand 5 minute intra batand la usa de data asta Kiba care era splendid [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].Nu avea tricu si i se vedeau pectoralii,o pereche de pantaloni negri trei sfertri si boxerii rosii:
-Hinata..vrei sa mai stau cu tine?A venit varul tau si nu cred ca vrea sa mai stau pe aici...

Kiba P.O.V:

Aceasta imi sari la gat si ma imbratisa cu toata puterea ..apoi iar ma saruta apsat pe buze.Dupa sarutul ei am schitat un zambet pervers.I-am facut cu mana in semn de la revedere aceasta vine cu mine sa ma conduca:
-Kiba multumesc..
-Nu e nici o problema Hinata..esti sigura ca te decurci singura cu Neji?
-Chiar daca pot chiar daca nu trebuie sa o fac singura..Pa Kiba!!
Am plecat spunandu-i ,,Pa!".

Hinata P.O.V:

Inchid usa dupa el aoi ma indrept spre camera lui Neji,Am intrat dar nu era acolo asa ca m-am dus in bucatarie.In bucatarie il vad mangainu-l pe catelul meu:
-Neji trebuie sa vorbim..
-Nu ai nimic sa imi spui Hinata..
-Ba da ..am multe..Imi pare rau pentru tot ce am facut .Tu incerci mereu sa imi faci bine iar eu stric totul si..
-Nu e adevarat ma intrerupe Neji.Eu ar trebuii sa-mi cer scuze.Tu esti o fata mare si poti sa iti porti singura de grija..Si mai e ceva care cred ca nu o sa iti placa..am facut-o inaite sa realizez ca esti fata mare..a acceptat cu greu dar a acceptat..
-Ce sa accepte...cine? Si de ce?
-Pai am ajuns la scoala si m-am gandit la tine..spunandu-mi in minte ,,Hinata are nevoie de un prieten.."
-Ti-a venit tie pe moment sa spui asta?
-Cam asa ceva...apoi m-am gadit ca ar fii bine sa iti aranjz o intalnire cu...
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 12:28

cu ......cu cine???ZI K CU NARUTO Confuz O SA FIE MAI INTERESANT NEXTU..PRESIMT EU Sasuke root
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers Icon_minitime

Sus In jos

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: