Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Osirys
Kaigai
Kaigai
Osirys

Ryo : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 13:31

tare astept next
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 16:19

astept next
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 17:19

Capitolul 4:Intalnirea partea I..

-Ti-am aranjat o intalnire cu Naruto...
Cu Naruto?Nici macar nu-l cunosc pe tipul asta!Kiba..ce am sa-i spun lui Kiba?
-Idiotule!!Tragandu-l de bluza inaite si inapoi...Ce ai facut?Ce ai facut?Treptat am inceput sa plang...
-De ce plangi?Naruto este o persoana importanta si este destept,curajos..
-Nu-mi pasa ce calitati are tu nu intelegi?Eu eram fericita cu Kiba dar nu!Tu trebuia sa strici totul!Totul!
Au urmat careva clipe de tacere si plansete...
-Totusi nu te gandesti sa il lasi balta pe Naruto nu?
Nu se poate!Nu a inteles ca daca ma duc cu Naruto nu o sa iasa bine cu Kiba!?Inca se gandeste la Naruto?Deci e mai important ca mine?
-Neji...ca sa nu te dezamagesc am sa ma duc la intalnirea asta Idioata...
Am plecat din bucatarie..Insa Neji ma opreste tragandu-ma inapoi..Cred ca vrea sa ma scuteasca de intalnirea cu Naruto:
-Hinata..Nu ti-am spus unde si cand...Eram asa de furioasa!Nu vroia sa ma opreasca ba chiar imi spunea cand su unde..
-Sa terminam povestea asta odata pentru totdeauna..zimi!
-Maine..La ora 12:00..In fata palatului vostru...
-Palatul nostru?Al meu..si a lui ..Naruto?Am inceput deja sa tip..el in loc sa imi faca o intalnire cu un tip normal mi-a facut o intalnire cu un rege!Si cati ani are tipul asta?
-Este de o seama cu tine Hinata...Deci te rog sa nu-l faci sa astepte si sa mergi cat mai elegant imbracata posibil!
-Preferinte?Are preferinte?Ba chiar vrea sa ne intalnim la el?
Cata nesimtire..El a uitat regula baietii vin dupa fete la ele acasa?Oh doamne...Dupa toata ziua asta sunt obosita asa ca ma culc devreme....

Kiba P.O.V:

Ce o face ingerasul meu maine?Poate vrea sa o scot undeva...Poate o duc la mall si ii cumpar ceva sau mergem la club si dansam sau mergem la gradina zoologica sau...Mai bine o sun maine si vedem ce facem..

Hinata P.O.V:

Este ora 11:00 si eu deabia m-am trezit...Vai de capul si de zilele mele trebuie sa ajung la intalnire..Ma imbrac repede intr-o rochie faca bretele mulata albastra,imi pun un colier si o bratara,apoi merg sa imi iau poseta si pantofii cu toc inalt de la intrare.In fata intrarii ma asteapta Neji imbracat la costum cu cravata cumparata de mine de ziua lui.Am iesit afara fara sa zic nici un cuvant.Afara ne astepta o trasura cu..cai.M-am urcat in ea impreuna cu Neji..Am ajuns la palat foarte repede:
-Pa Hinata...Distractie placuta!
De acolo ma-u condus gardienii pana la poarta palatului unde ma astepta chiar Naruto imbracat si el in albastru cu o mantie neagra si un sceptru cu o piatra alb-visinie foarte stralucitoare.Acesta avea parul blond si des,ochii albastri mi-au atras privirea si cat mine la inaltime...Acesta ma invita inauntru unde imi da un pahar cu cel mai bun vin..apoi ne asezam la masa....

Nextul cred ca il pun asta' seara...Daca nu o sa-l pun maine tot pe la ora 12:00..Zbye!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 17:53

scrii destul de bn pt un copil de 12 ani, bv astept next
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 21:45

hai cu nexxt
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 10:42

Capitolul 5:Intalnirea partea a II-a...

Naruto P.O.V:

Eram asa de incantat ca aceasta a acceptat si sa straduit sa arate bine la intalnirea noastra.Este superba,incantatoare,tacuta si sexy.
-Hinata nu?Asta iti este numele?
-Naruto nu?Eu ma numesc Hinata.
-Iar eu Naruto..Spune-mi despre tine.
-Am 17 ani,sunt timida si tacuta..
-Eu am 17 ani,sunt foarte incantat sa te cunosc ,vorbaret mereu activ si foarte vesel dupa cum vezi.

Hinata P.O.V:

Intradevar era foarte vesel.Era asa incantat ca ma cunoastea.Pacat ca nu l-am mai vazut pana acum.Este foarte frumos.Cu ochi lui albastri si parul blond..Dar stai!Eu il am pe Kiba nu trebuie sa-mi pese de el:
-Ei bine..Altceva?zise Naruto.
-Pot spune ca fac parte si sunt mandra de asta,din clanul Hyugha.Acesta facu o fata zici ca era speriat de bombe!A ramas asa ceva timp pana am deschis eu gura.Si..Care e problema?
-Clanul Hyugha..si cu mine nu ne intelgem deloc.Tocmai am terminat niste afaceri cu ei si tot ei sunt nemultumiti cand eu am ramas pe minus.Am cerut ca acest clan sa nu mai faca negot cu altcineva inafara de mine si sa le fur toate bunurile.Si eu pot pentru ca sunt rege.Apoi facu un zambet ucigator.Am sa le iau ia casa si banii si tot ce au ei.
-Este foarte urat ce faci..si mie imi spui care sunt una de a lor?
-Nu am sa le fac nimic..doar daca tu ai sa devii sotia mea!
Imi suna telefonul.Era Kiba:
,,Hey sunt Kiba.Ma gandeam daca vrei sa mergem pe undeva astazi.Vroiam sa propunem impreuna asa ca n-am ales eu suna-ma cand poti!"
Acesta sa auzit cu voce tare:
-Cine este acest baiat?Care indrazneste sa ne intrerupa intalnirea?
-El este Kiba..Un priten mai apropiat al meu.Te rog nu-i face rau.
-Kiba si mai cum?Am tacut din gura pana ce acesta..Kiba si mai cum!?Dand cu pumnul in masa si tipand m-am speriat si am spus.Inuzuka!Inuzuka Kiba...
-Garzi conduceti-o pe fata afara din palat..Hinata vreau sa te mai gandesti la propunerea mea cu casatoria..Garzi dupa ce duicet-i fata afara chemati-l pe Lordul Neji sa o ia sa o duca acasa si dat-i raita prin oras in cautarea individului Inuzuka Kiba.Aduceti-mi-l mie!
-Nu !!Am inceput sa plang numai ca garzile ma trageau dupa ei.
Am ajuns in fata portii din nou.Neji a aparut si el.Eu i-am povestit tot sperand ca imi va da o explicatie si un afat cum sa-l ajut pe Kiba:
-Hinata ..Naruto este un rege al Konohe-i.Nu ai cum sa-l invingi.Kiba e ca si pierdut sau cel putin te va pune sa faci ceva pentru el.Ori il va spanzura ori ii va taia gatul ori..
-Nu mai spune!Nu mai spune!Eu incontinuu plangeam..Oare ce o sa i se intample lui Kiba?Si e din vina mea?Am mers la nenorocita asta de intalnire..Neji mi-a spus ca stie de negotul clanului cu regele..Deja sunt prea multi si eu nu am mai iesit cu fetele..Sunt in urma..Dar ce sa fac??Gata stiu!Am sa ma duc sa-l caut pe Kiba!

Nextul..mai vedem noi..
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 12:29

astept next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 13:37

hai cu neeeeeeext! Hi Sakura
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 14:00

Foarte tare Limba scoasa bravooo
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 15:16

astept next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 21:15

bravo. astept next fericit
Sus In jos
Hanna2300
Kaigai
Kaigai
Hanna2300

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 10:54

Bravo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Te pricepi foarte bine numai pot de suspans [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]astept next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 13:08

Capitolul 6:Misiune esuata...

Trebuie sa-l gasesc pe Kiba.Alerg prin tot satul in cautarea lui dar nici urma de el.Ma gandeam ca sar putea sa fie deja la Naruto.Dar mai aveam o speranta!Imi scot telefonul din geanta,merg spre apelul pierdut de la Kiba si-l sun...Astept..Astept..Astept..de ce nu raspune!?...Il mai sun odata..:
-Hinata...ce faci?
-Nu conteaza asta unde esti acum?ii zis eu disperata.
-Dar zimi si mie ce s-a intamplat!
-Ti-am zis ca nu conteaza simi repede unde esti!!
-Ok!Ok!Am sa iti spun..Sunt chiar in fata usii mele.
-Este cineva pe acolo?
-Da ..copii si oameni imbracati ciudat alergand spre mine.
-Fugi!Fugi!
Acesta imi inchise si-mi lasase un mesaj:
,,Baietii vor decat sa le spun cate ceva..Nu e mare lucru.."
Nu se poate!L-au prins!Apoi am cazut in genunchi...Eu eram de vina..daca nu mergeam la intalnirea aia..Acum ce pot sa mai fac?Ma ridic si zambesc apoi incep sa alerg dinnou dar de data asta alerg spre palatul lui Naruto unde il vad pe Kiba care incerca sa se bata cu toti gardienii de unul singur.Asa ca m-am dus spre el si m-am pus in fata lui:
-Daca vreti sa-l omorati omorati-ma pe mine!Eu sunt de vina!
-Gardieni!Stop!Se auzi vocea calma a lui Naruto.Nu vrem sa-l omoram.HaHaHaHa...noi vroiam sa-i testam calitatile..
-Fix calitatile vroiati sa le testati!!
-Daca nu ma crezi..intreaba-l pe el.Acesta dadu din cap afirmativ.Vezi?Nu-i fac nici un rau.Doar e iubitul tau nu?
-Aah..Aah..Da?
-Eu Hinata eu te consider deja iubita mea dupa toate cele intamplate.
-Asa deci voi nu sunteti..Garzi!Luati-l si duceti-l in camera de oaspeti!Hinata vino sa vorbim!spuse de data asta nu calm Naruto.
Gardenii lau lat brutal acesta uitanduse la mine suparat,furios iar Naruto imi dadu mana sa vin cu el..Am acceptat am plecat cu el apoi l-am intreabt din prima:
-Ce aveti de gand sa-i faceti lui Kiba?
-Kiba va fi mort pentru ca te-a facut sa suferi..
-Nu m-a facut sa sufar!!De unde ti-a venit sa spui asta?
-Ok poate nu e bine ce am spus dar eu sunt regele si daca vreau sa-l omor am sa-l omor!!
-Dar...
-Cu o conditie...Eram sigura!!!!Deci cu o conditie...noaptea asta vreau sa mi-o petrec cu tine in camera ..HaHaHaHa(Ras malefic).
Am facut ochii cat cepele dand din cap afirmativ,,soer ca o sa se tina de cuvant si Kiba o sa fie in regula..Deja aud cum isi striga garzile aducandu-l pe Kiba plin de sange pe fata si deabia ma-i respirand...Il arunca pe jos si imi zice sa-l iau si sa-l duc afara de unde poate sa se desurce singur..Ma duc il tarasc pana afara insa de afara mai merg...mai merg..pana ajung la Akamaru care pleaca cu el in carca.Acesta nu pleca inainte sa-mi spuna:
-Te iubesc!Apoi ma saruta..
M-am dus inapoi in palat si Naruto era deja incantat pe cand eu zici ca eram la produs..Ei bine am intrat in camera mi-a ordonat sa-i fac dansuri sa fiu senzuala si sexy mai sexi foarte sexy iar apoi,m-am trezit cu el in pat dezbracata...Stiti ce a urmat...Foarte trist..

Au fost niste capitole cam de aventura..dar revin cu perversitatea(mica) in urmatoarele..
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 13:35

foarte frumosbravooo:p;p:*
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 16:01

ce taree [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] superr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] hai repede cu nextt , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 16:57

fain sa continui
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 17:09

super , felicitari. astept next fericit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28 2012, 17:27

fain

next
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 29 2012, 11:22

Capitolul 7:Gelozia...

Kiba P.O.V:

-Bravo Akamaru...Multumesc ca mai dus insa Hinata a ramas la el?
-Wooou Wof-Wof!!
-Nu se poate!!De ce ar faceo?Nu-mi vine sa cred!
Eram atat de disperat ...de ce naiba a facut ce a facut..pentru ce?Pentru cine?Sunt gelos!!Aaaah...

Hinata P.O.V:

Era dimineata iar eu eram inca obosita.Naruto ma trezit devreme sa plec spre casa pentru ca se saturase de mine..Mi-a spus ca nu sunt buna la pat.Mi-am luat tot ce am avut de luat si am plecat spre casa.Pe drum m-am intalnit cu Kiba.Defap el era intr-un colt cu Ino.Era bandajat bandajat din cap pana in picioare.Acesta vorbea cu ea zambind pervers de fiecare data si la un moment dat o saruta.Dar apoi se intoarce si ma vede..Eu figind inapoi nu-l vad dupa mine.Ci se intoarce din nou la Ino sarutand-o.Dupa ce ca i-am salvat viata facand un lucru oribil pentru un gest frumos el se saruta a colturi cu una din prietenele mele.Ma opresc ma pun in genunchi si ma uit la cer:
-Hinata!!!Pleaca de acolo!!Venea o ditamai turma de tauri si puteam fi calcata in picioare.Taurii nu erau ai nimanui.Mereu veneau in sat dupa mancare si distrugeau tot.Nu aveam puterea sa ma ridic si mai vedeam si in ceata..Insa aud o bubuitura mare in fata mea care sperie taurii intorcandu-se inapoi de unde au venit.Mai precis in sat.se auzi inca o bubuitura auzind si cuvintele:
-Katzuga!!(nu stiam cum se scrie:D)
Ma intorc si o vad pe Ino plecand.Se pare ca sa plictisit de Kiba.
-Hinata...deabia mai respiand..ce drq faci in mijlocul drumului(scuzati-mi expresia)!!!Vino!Si acesta ma ridica,in bratele lui m-a cuprins si ma saruta pe gat incet si tandru.
-Kiba..ce s-a intamplat cu Ino?
-Am auzit un zvon cum ca tu a ramas la pat cu NARUTO!
-Si te-a gandit ca miar fi bine daca ma-i face geloasa?
-Daca tu ai facut-o de ce nu....

Kiba P.O.V:

M-a ntrerupt cu un simplu sarut..un mic sarut...care se pare ca a fost de bucurie:
-Ai probleme?Ti-am facut rau si tu ma saruti?Ce naiba?
-Kiba...Te iubesc...
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 29 2012, 11:32

ahh ce frumosss [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , mai vreauuuu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , hai repede cu NEXXTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] plz , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ahh cred ca imi place mai mult KibaHina decat NaruHina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 29 2012, 17:02

astept next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 29 2012, 18:18

iii ce dragut, astept continuarea LoL
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30 2012, 11:34

Capitolul 8:Un nou prieten...

Hinata P.O.V:

Ei bine ce pot sa fac acum decat sa-l imbratisez,apoi ma intorc si o salut pe Ino,ma intorc la Kiba pe care il iau de mana:
-Nu vrei sa ne plimbam?Parca vroiai sa ma duci undeva astazi..acum ca e seara mergem la un film?
-Iar mergem la film?
-Pai cand am mai fost?
-Corect la tine acasa nu ne-am uitat..dar acasa la tine n-am terminat ceva..
-Ooo Kiba!!Apoi ma luat de mana si ne-am plimbat prin tot satul.La un moment dat o vad pe Sakura fericita sarind in sus de bucurie.Sakura!!Kiba asteapta aici te rog..Ce sa intamplat de esti asa bucuroasa?
-Sasuke ma invitat la un suc!!
-Cine e Sasuke!?
-N-ai auzit de el?Abia ce sa mutat la noi in liceu..Toate fetele il plac si am inteles ca ma place pe mine..si apoi o lacrima i sa scurs..
-Dar daca ai primit o intalnire cu el si te mai si place...de ce plangi?
-Asta nu mai conteaza..tie iti merge bine?ZI CA AI PRIETEN!!
-Ai vreo problema?Poi aa cred ca am nu cunt sigura..
Vad un tanar baiat cu parul negru , inalt imbracat lejer..:
-Salut!Kiba ce faci frate?
-Eu fac bine uite cu Hinata...
-E si Hinata pe aici?Ce bine...Hey Hina!!Vino putin la mine..M-am duc incet spre el si cand m-am oprit m-a luat in brate apoi m-a sarutat eu incercand sa scap ce el ma uit la Sakura care scapa iar cateva picaturi..Cred ca eu eram de vina...la un moment dat mai precis cand a terminat ia-m tras o palma tare peste fata l-am luat pe Kiba de mana si am plecat spre casa mea:
-Ce nesimtit ..cum a putut sa faca asta!
-Hinata nu trebuie sa fii suparata...nu o sa mai faca asta..sper..Am ajuns in fata casei mele..Eu trebuie sa plec..am programare la doctor..insa inainte sa plec vroiam sa te intreb ceva...Vrei sa fii iubita mea?
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30 2012, 17:56

,, vrei sa fi iubita mea?,, fericit) astept next . bv
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30 2012, 18:45

fain hai cu next
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: