Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

Ryo : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 21:38

Capitolul 10:Like a Boss...

Acela era..Nu se poate era chiar Kiba!Cum a..cum a...Ce naiba se petrece aici?
-Kiba..deci tu tii mult la Hinata sa inteleg..spuse Pain zambind uitandu-se la mine apoi razand uitandu-se la Kiba.Esti in stare sa mori pentru ea?Sa-ti dai viata pentru ea?
-O iubesc!O iubesc foarte mult si as face orice pentru ea!Iar tu nu o poti omora cat timp sunt eu in preajma!
-Stai sa inteleg..Ai muri pentru ea?
-As muri!As muri si in chinuri pentru ea!
-Am o veste buna si o veste proasta...Vestea proasta e ca am sa te omor ca sa o crut pe ea..si Vestea buna este ca n-am sa te omor in chinuri.Nu am timp de asa ceva..(ras malefic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )...
Kiba isi scoase cu greu tepusa din mana infipta adanc..tipa..durea..din cauza mea se intampla totul...Oare chiar il va omora?Dar il cred in stare.El ne putea omora in 2 secunde.Numai ca se joaca cu noi.
-Gata cu joaca Pain!!Nu-mi omora iubita...Aceastea fiind spuse Pain se retrage.Kiba...nu el era pentru ca Pain nu sar retrage la spusele lui.ERA SASUKE!!IUBITA!?
-In primul rand Sasuke multumesc..iar in al doliea rand ESTI UN BAKA!!!Nu sunt iubita ta si nici nu o sa fiu!Inima mea ii apartine lui Kiba si inimia lui mie!Nu te vreau pe tine Sasuke!Esti un BAKAAAAAA.....
Acesta apare in fata mea si ma ciufuleste putin.Se juca efectiv in parul meu!
-Sasuke....Ce DRQ faci!?!?Iti arde de glume?
-Kiba tata...ti-am spus eu ceva?Am fost dragut cu tine te-am crutat de atatea ori.Iar tu ma dai drq....Asa se intampla daca esti dragut.Kiba...Tu esti rezistent deci nu are rost sa ma bat cu tine.Am sa te lovesc unde te doare mai tare:HINATA!Ultimele cuvinte rostite...ma ia de par si EFECTIV repet...ma arunca...Am cazut de atatea ori pe jos ca nici nu-mi mai simt spatele sau picioarele.Kiba se ofera sa ma ajute venind langa mine sa-mi dea o mana de ajutor.
-Kiba..eu stiu multe despre tine.Daca incerci sa ma ataci nu are rost.Daca vrei sa ma pacalesti nu incerca pentru ca va iesi mai rau.Stiu ca tu te enervezi repede...Mai ales cand te lovesc unde doare mai tare.(Chidori intre timp ce vorbea cu Kiba)Poate o va durea putin de tot.Sau te oferi tu sa mori pentru ea?Doar asa ai spus.
-Sasuke...Nu fii asa.Nu mai omora daca Kiba nu mar ajuta nu?
-Logic ca te-ar omor!Doar e un criminal ! Si fara ochii aia nu ai avea nici o putere!Ai fi praf!
-In sfarsit am ajuns la partea asta...Tu nu esti bun de nimic fara Amicul tau Akamaru..Care se pare ca e aici?Nu e...Dar am o veste buna pentru tne ,,amice" Akamaru nue in regula..
-Si ce e bun in asta?Unde e?
-Nu e in regula...dar e aici cu tine...Si Baka sunteti voi pentru ca nu puteti sa ma bateti asa usor.Asta e impresia voastra.Pacat Kiba de Akamaru al tau...Intr-o cusca..singur...nemancat..nebaut.CE CONDITII NU KIBA?
Kiba nu mai sta pe ganduri ca se duce spre Sasuke cu gandul de al salva pe Akamaru.Dar nu e el asa de puternic.O doamne o sa moara!!!!!Sasuke ...nu-i pasa de el..si de sentimentele noastre...pe el nu-l doare nimic..Nu are un punct slab...Doar familia si fratele sau.Sasuke se fereste de atacul lui Kiba si dispare.Unde s-o fii dus?N-ea lasat cu ochii in soare dar de CE?Putea sa ne omoare ...dar ne-a crutat.Poate el.Poate el are un plan sau ne-a crutat cu un scop.Dar:
-NUUUU KIBAAAAA!!!!In spatele lui Kiba se afla Pain care ii infipse un kunai in umarul drept.Sange...mult sange si multe lacrimi din partea mea.KIBA...TE IUBESC...Kiba era aproape inconstient dar inca lupta cu el insusi se roteste dandui un ditamai piciorul in gura lui Pain..VAI CE PALPITANT!!!Pain se ridica si se indreapta spre el cu Kunai-ul..Kiba il opreste in mana si face un gest putin cam ciudat...Il scuipa apoi ii ia Kunai-ul si il infige in burta..Pain la pamant Kiba la pamant eu la fel ...Ma tarasc pana la Akamaru..ii deschid cusca apoi ma duc catre Kiba...Kiba...esti in regula?Zimi ceva Kiba...Zimi ca sas tiu ca mai esti acolo...Intreaba-ma ceva..fama sa plang sa rad sau sa ma enervez...DOAR ZI CEVA!Cu greu Kiba deschise buzele si zise:
-Ai vorbit serios cand ai zis ca ma iubesti?

La urmatorul next sar putea sa pun si pozeee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Va iubeeesc!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 21:39

si noi Limba scoasa !!! cu poze este mult mai super wink
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 21:48

waaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii :in_dragostit:
ce tare faza ku :ai vorbit serios cand ai spus k ma iubesti, e foarte frumos pisi e romantik Hi Sakura abia astept next cu poze
p.s-si noi te iubim :in_dragostit:
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 22:16

ce tare "Ai vorbit serios cand ai spus ca ma iubesti?" super :in_dragostit:

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 22:20

ce tareee fericit) sunt curios cum va fi urmatorul
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 08 2012, 11:17

awesome
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 08 2012, 22:17

Capitolul 11:Unul din 2 lovituri:

-Kiba...ti-e iti arde acum de asa ceva!?
Acesta nu raspundea ci doar zambea.Probabil ca ii era mai bine daca tacea si nu vorbea.Nu stiam cum sa-l duc la spital pentru ca peste tot erau numai cladiri ce dau spre daramare si imi era frica sa-l las cu Akamaru.Am strigat dupa ajutor.Nimic!O nu...Cineva il apuca pe Kiba de par si il ridica in genunchi.Pain desigur era Okey dupa lovitura aia banala in burta cu un Kunai.Pentru ek nu insemna nimic:
-Tu!Tu nu meriti sa traiesti...Nu o meriti pe Hinata si nu-ti meriti locul pe pamant.S-a zis cu tine.Acesta scoase un alt Kunai din buzunar care i-l puse la gat.Ti-a sosit ceaaaaasuuuul!!
-Dai unde vrei cat vrei si cand vrei..Numi pasa...Hinata pleca acasa i-al pe Akamaru si fugiti.
-Nu te las singur Kiba...Nu cu Pain...
-Fugi ai inceredere in mine...
-Pleaca ce mai astepti?Devine prea siropos si mie nu-mi place...PLEACA!!
Am fugit cu calare pe Akamaru dupa ajutoare..

Kiba P.O.V:

Acum e momentul meu de glorie.Imi pune Kunai-ul la gat si ma taie..PaPa lumeee.....Buff...Clona..Nu-s eu!!!Sar din copac si cu piciorul l-am trantit de asfalt.Nu se lasa greu si ma arunca si el in sus dar arunc cateva Shurikanuri spre el....el se fereste si reincepem atacurile...Eu nu puteam face nimic fara Akamaru..Insa...cu Naruto da..
-Acum e momentul Kiba!Pe el!
Modul Eremit..uite o schema inca una inca doua si tot asa...Clone cu sutele multa chakra risipita.Pana la urma Pain la pamant facut praf..Si bineinteles si noi la fel.Daca nu era Hinata..eu nu as mai fii fost in viata acum..ii datorez totul si lume.Merg cu Naruto spre spital..Mi se ofera un pat pentru ca l-am invins pe Pain...eu si Naruto eram cei mai cei Like a boss...VIP!!Acum stau bandajat in pat asteptand-o pe Sora sa-mi aduc niste apa.Se deschide usa si cad cea mai Sexy si buna Sora ...Hinata :
-Am vorbit serios canad am spus ca te iubesc...si eu chiar te iubesc..Apoi m-a saruta eu raspunzandu-i la fel...

Poza: Cans Hinata se aseaza langa Kiba pe patul de spital:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E putin cam mare imaginea...data viitoare o fac maim mica VA PUP :* :x
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 08 2012, 22:44

frumos Aplauze

When I see you again.               
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 08 2012, 22:53

foarte tare sfarsitu si poza aia s-a potrivit perfect
soo un capitol perfect Limba scoasa
next
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 09:43

foarte frumos a meritat asteptare auzi "like a boss" cat am putut sa rad la faza asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 10:47

ce frumos:)
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 11:21

foarte tare, bravo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . si imi place mult poza, chiar se potriveste la sfarsit Limba scoasa
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 16:12

super fain sa mai pui
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMar Sept 11 2012, 21:43

Capitolul 12:Noua-cozi in pericol:

Poate ca noi 2 eram bine dar afara din spital era o nebunie totala.Tipete,daramaturi,oameni neajutorati si creaturi ciudate invocate de catre membri.Deidara se batea contra lui Noua-Cozi sau mai precis Naruto.Naruto nu avea nici cea mai mica sansa sa-l doboare pe Deidara singur.Facea o echipa foarte buna cu Kiba,dar acesta find in spital nu-l putea ajuta cu nimic.Eu insa il puteam ajuta dar imi era frica sa ma bag in lupta lor.Poate sfarseam lovita grav asa ca am stat in banca mea.Konan auzind ca Pain nu mai e intact si-a luat adio de la grupul lor si a plecat cu cei doi prieteni sau camarazi ai ei.Sasori era si el cu Sakura ,ea incercand din rasputeri sa ramana in viata.A fost o fraiera si s-a bagat ca musca in lapte la Sasori care stie ca le are cu otrava.Dar scapa cu viata cu intervenirea neasteptata a lui Sasuke:
-Ti-am spus sa omori pe toata lumea inafara de ea?Si de Hinata?Ti-am spus?
-Dar otrava nu o va omora acum,Peste vreo 2 zile poate.Dar oricum eu nu tin la Sakura cum...
-Gura!Taci Sasori...Nu esti bun de nimic!Lasa-ma pe mine sa fac treaba ta.Sasori!
Sasori o lua stanga imprejur si disparu .Unde?Nu stiu.Dar urmaresc in continuare lupta.Sasuke se apropie incet de Sakura.Sakura se da in spate pana se lipeste de perete.Acesta continua sa vina spre ea si Sakura scoate Kunaiul sa fie sigura de ce va face.

Sakura P.O.V:

Ce dracu(scz!!)vrea sa faca?El pana acum mar fi omorat de 5 ori.Stiu ca nu pot muri de 5 ori dar asta era un sarcasm..Asa vine vorba.Se apropia incet de mine.Ajungand in fata mea isi intainde mana catre mine cu palma in sus:
-Da-mi Kunaiul.Daca nu mi-l dai o sa iasa urat.Eu in nici un caz nu vreau sa il dau si speriata ma-m repezit cu Kunaiul catre el dar intr-o fractiune de o secunda imi prinde Kunaiul in mana lui si-l trage spre el ramanad astfel fara un Kunai si fara nimic la indemana:
-Eu ti-am spus domnisoara Sakuraaaaah acesta ma ia in brate si ma ridica de fund in sus.Acesta incet incearca ca ma pipaie iar eu strigam dupa ajutor pana acesta infuriendu-se si nestiind ce sa spuna m-a sarutat.Eu nu m-am putut abtine si i-am raspuns cu un sarut mai lung si mai dulce.Apoi acesta imi spuse:
-Eu tin mult la tine Sakura...De vii cu mine eu am sa-ti fac toate poftele si devii sotia mea.
-Si daca nu vreau sa vin?
-La asta nu m-am gandit....Am sa opresc totul o sa opresc totul!
-Si ce propui.Ca dupa ce terminam lupta asta o sa fiu impreuna cu tine?
-Da?
-Ce bine ma cunosti!!fericit).
Nu era asa de usor sa opreaca totul.Deidara il vroia pe Noua-Cozi cu orice pret.Sasuke sa enervat si a spus ca a primit ordin de la Zetsu sa parasim orasul.Deidara mi-a zis ca noi facema sta de capul nostru si ca nu vrea decat dupa ce vede biletul.M-am gandit la tot si am scris un bilet:
,,Parasi-ti in momentul asta orasul!Nu sunteti pregatiti.Am inteles ca ai pierdut 1 om si a plecat Konan.Ar trebuii sa plecati.Lasati-l pe Sasuke acolo."
Deidara citind biletul dadu din umeri si toate creaturile disparusera el tipand :
-IMBARCAREAAAA PLECAM ACASA!!!!Cu toti s-au adunat si au plecat mai putin Sasuke.Eu l-am imbratisat si toata lumea ma crezut o eronia pana cand am spus :
-Adevaratii eroi sunt Kiba Hinata si Naruto care l-au invins pe Pain.Daca Pain nu era invins toate creaturile faceau o paguba si mai mare!Traiasca!Toata lumea a dat o mica petrecere in cinstea lo..din pacate Kiba nu a putut veni pentru ca era pe patul de spital dar Hinata nu sa obosit sa plece si a stat cu el .A dormit cu el si l-a sarutat de atatea ori spunandu-i:
-Te iubesc Kiba!

Poza capitolului: Cand Sasuke o saruta pe Sakura :

Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMar Sept 11 2012, 21:52

fffooaarrteee faaiinnn! ce pervers e sasuke asta fericit) neeexxxtttt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMar Sept 11 2012, 22:31

Next
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 10:39

super tare next
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 16:18

E asa de frumos:X:X bravo ador ficul tau
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 16:53

fain, astept next wink [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 14 2012, 21:10

Superb , e asa romantik , wow , hai repede cu NEXT plz :X:X e magnific ; [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 15:50

Capitolul 13:Vecinul ciudat

Nu de curand ,mai exact cand Kiba a iesit din spital si orasul era in constructii cineva nou a aprut chiar langa casa mea.Ca sa fiu politicoasa m-am gandit ca eu si cu Kiba sa mergem sa-l salutam si sa-i aratma imprejurimile.Alea care mai sunt stabile bine inteles.M-a uitam de la geam dupa Kiba.A spus ca ajunge repede,si uite-l in fata casei mele.Nici nu apuca sa bata la usa ca sar direct in fata lui de la balcon:
-Kiba bine te-am gasit!Mergem sa-l salutam pe noul meu vecin?
-Vecinul tau mi se pare ciudat...L-am vazut in dimineata asta udand niste flori dar acestea sau uscat.Si in plus tace tot timpul.Mama lui vorbea cu el si el tacea.Sau..sau..
-Kiba nu-l mai vorbi de rau.Inca nu-l cunosti.
-Il cunosc indeajuns si ma sperie.Kiba vru sa plece dar l-am tras de tricou spre mine si la-m sarutat.
-Acum hai sa mergem Kiba.Nu mai tremura caine fricos ce esti!
Am ajuns in fata lui...Aburame Shino...:
-Eu ma numesc Hinata iar el este Kiba si tovarasul lui de incredere..
-Un caine...Da un caine idiot.
-Hei!!!Tu asta!!Nu-mi jigni febletea ca ai s-o patesti!
-Il cheama Akamaru..apropo..Doamnme chiar ca e un vecin ciudat,ii spun eu lui Kiba in soapta.
,,-Eu cand ti-am spus!!Dar nuuuu tu Batman Batman!"
-Nu-mi plac oamenii care soptesc in prezenta mea.Kiba Hinata imi pare bine ca va-m cunoscut...
-E o placere!!Eu sunt vecina ta stau chiar alaturi iar Kiba sta in fata casei mele..
-Da Shino si mie mia aprut binee!!
-Mda...Pa!Caine...Ninja?
-Binei inteles.Iti place de el nu?Pune mana ca nu musca decat daca i faci rau.
-Nu pun mana pe asa ceva.Si putea fii un caine prost ca toti ceilalti.Pe mai tarziu!!
-Aaaah!!Imi plac cainii nu-i mai jigni ai sa platesti!
El tot se certa cu aerul pentru ca Shino plecase deja.Cand cineva se ia de Akamaru sau de alt caine.Ei bine ...stai departe pentru ca e in stare sa sare pe tine si sa te ia la bataie.Am plecat luandu-l de mana spre casa lui Sakura care am inteles ca are ceva important sa-mi spuna.
-Hinata!!Sunt aici!Vino sa-ti spun ceva.Ma striga Sakura de la mare distanta.
-Sakura!Ce era asa important sa-mi zici?
-E ceva de Sasuke!
-Si nu putea-i sa-mi spui la telefon?Am treaba acum...trebuie sa fac niste prajiturele pentru noul meu vecin inganfat.
-Este o poveste lunga...Vroiam sa ti-o spun pe toata.Dar daca e te sun si vorbesti pe drum..
-OkeY!!
Am plecat spre casa.Kiba ma ajuta sa fac prajiturile.El a facut si aluatul el le-a pus in tava.Foarte vrednic baiatul!Intre timp vorbeam ,,INCA VORBEAM...la telefon cu Sakura:
,,Apoi s-a apropiat de mine si m-a trantit in patul lui moale frumos aranjat...Dar avea si niste perne superbe de culoare visinie si albastra ..parca avea si verzi si da stiai ca el noaptea doarme fara tricou?Probabil pentru ca e cald.Apropo!Are o soba mica in care baga lemne si se face foarte cald in casa.Si are si un ventilator urias cu apa.Si are un frate Itachi ...E la fel de dragut ca el.(Uneori exagereaza si se pierde in detalii)"
Prajiturelele sunt gata si putem sa i le ducem lui Shino.Le-am laut direct pe tava pentru ca aratau mai bine asa.Pe drum doi copii vorbeau intre ei:
,,-Ai auzit ca orasul a fost atacat din cauza lui Sakura?Pentru ca ea la inselat pe Sasuke cu Itachi si pana acum a mintit si presupunea ca nu stie cine e Itachi.Dar cand Sasuke s-a uiata din nou in ochii ei si-a adus aminte cine e ..Ca el a fost primul care a inselat-o cu Ino si Sakura are dreptul sa stie..Sau Kiba care a format un cuplu odata cu Ino?Il stii pe Kiba nu?Mi se pare de treaba tipul dar s-a despartit de Ino pentru ca se plictisise de ea....A cerut-o ca iubita ea bineinteles ca a acceptat si Kiba i-a spus ,,Nu-mi pasa de raspunsul tau eu oricum nu te vreau" si apoi a inceput sa rada si a plecat lasand-o cu ochii in soare"
-Ce a facut?!?!?!Am scapat tava cu prajituri din mana.M-am uitat la Kiba care disperat nu stia ce s-a intamplat.
-Hinata ce s-a intamplat?
-Vreau sa te intreb ceva...
-Bine inteles...spune-mi..intreaba-ma
-Vrei sa fi iubiul meu?
-Dar....nu ar trebuii sa intreb eu?
-Ai intreabt dar vreau sa intreb eu...Deci raspunde-mi..
-Pai...Da eu vreau..Tu vrei?
-Mai sti ce ia-i spus lui Ino??
-Nu mai tin minte...
-Am sa-ti aduc eu aminte...Pentru ca asta e si raspunsul meu!Nu-mi pasa de raspunsul tau pentru ca nu te vreau!Apoi am inceput sa rad...Na!Sa nu m-ai intri in viata mea...Daca ai sa-mi faci si mie la fel!Si de ce Ino?Nu puteai si tu..si tu m-ai ..nu stiu cumva sa nu o ranesti?Dar nu-ti pasa de ea!Nu-ti pasa de ea! De mine ! De Shino!Apoi am plecat plangand.Kiba statea si se uita dupa mien cum fug.Era deabineala nervos si trebuia sa se descarce pe cineva nu?
-Ce e cu mine?Intreba Shino care si-a auzit numele.
-Ce iti pasa tie?Pleaca lasa-ma in pace!Pleaca de unde ai venit!Si da nu-mi pasa de tine!Pleaca acum!

Poza:Cand Hinata se uita pe geam:

Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 17:10

super abia astept next ti-a iesit super
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 17:12

foarte fain next rpd Aplauze
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 18:37

intresting [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

When I see you again.               
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 20:50

tare fericit, neeext
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: