Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

690 - Ninja-ul...!

In jos 
AutorMesaj
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 12:19

Începe să citești aici.
Sus In jos
Skrillex
Kaigai
Kaigai
Skrillex

Ryo : 0

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 14:27

Asta e sfarsitul ?  Naruto si Sasuke Nu s-a terminat cum ma gandeam eu ...
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 14:45

Geez. Kaguya este cel mai slab inamic pe care l-am văzut din tot Shippuden-ul încoace. A fost înfrântă în cel mai penibil mod, un atac trio aşa slab... Madara ar fi fost mai bun ca inamic, el mai le dădea câte un troll, apoi poc, distrugea juma' de alianţă. Chiar îmi pare rău de modul în care a fost înfrântă Kaguya. Mai vreau un singur inamic (nu, nu tipul cu ramenu'), nu contează care, încă unul. Dacă va termina seria aşa, mă duc în Japonia cu toţi fanii Naruto şi îl ucidem pe Kishimoto. Oricum, dacă s-ar termina, ar mai rămâne de aflat câteva lucruri. Ar trebui să facă un tam-tam, o petrecere de nu ştiu ce, şi alte chestii. Să vedeţi la fillere ce vor fi -.- .
Sus In jos
Yellow_Flash
Kaigai
Kaigai
Yellow_Flash

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 14:58

Epic fail straight face Nu mi-am imaginat ca asa a fost infranta kaguya si so terminat intrun fel razboiul. Sper sa continue manga pana la 700.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 00:56

Nota 6 inainte de editarea lui bruce , nota 7 dupa . Unele linii traduse excrecabil , altele uitate , adaptare foarte putina 

Drago Out
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 09:36

Manga nu s-a terminat, ăsta e doar finalul războiului, manga va mai ține câteva capitole.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 12:01

Sper din toata inima ca acest capitol nu este ultimul din seria Naruto. A fost o dezamagire totala. Chiar si ultima replica mi s-a parut seaca. Sunt extrem de curioasa ce se va intampla in continuare... Oare vom avea parte de inca o lupta in masa? Oare vor fi Naruto si Hinata impreuna? Chiar nu stiu ce sa cred, dar sper ca Kishimoto nu ne va dezamagi.
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 17:28

In sfarsit s-a terminat razboiul.Sunt curioasa cum vor continua lucrurile de acum in colo.  batting eyelashes
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeDum Aug 31 2014, 10:23

sfarsitul bataliei a fost prea grabit,sincer ma asteptam la ceva mai mult.kishi cu asta a gresit in rest capitolul a fost acceptabil din puctul meu de vedere
Sus In jos
NarutoSaghe
Kaigai
Kaigai
NarutoSaghe

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeDum Aug 31 2014, 23:00

Naruto mai este jinkiuri?
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeDum Aug 31 2014, 23:07

@NarutoSaghe a scris:
Naruto mai este jinkiuri?
Jinchuuriki*. În timpul luptei cu Kaguya, bestiile cu cozi au fost absorbite. Din moment ce au fost eliberate iar Kyuubi era afară, tu ce crezi?
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitimeJoi Sept 04 2014, 15:31

Hai ma ca nu a fost asa sec rolling on the floor.. 
Au sigilat-o si gata, ce voiati sa mai faca? Deja o lungise prea mult..
Sus In jos
Continut sponsorizat

690 - Ninja-ul...! Empty
MesajSubiect: Re: 690 - Ninja-ul...!   690 - Ninja-ul...! Icon_minitime

Sus In jos

690 - Ninja-ul...!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: