Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Iubire regala (NaruSaku)

In jos 
+13
Katoka-chan
DeadSoul
DeeyaHatake
UzumakiNaruto
Amy a
Osirys
Sasuke-kun
andreeangel
antidot2
Aimejes
ramonatopala
ely_lovesAnImE
Makise
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:46

superb next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:49

ramonatopala a scris:
superb next
Nu cred ca ai citit ambele capitole intr-un singur minut! Cool
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:58

nu, l-am citit pe primul si am trimis com, acum il citesc pe al doilea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .



imi place fff mult ca pui si poze wink
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:00

Sunt f fericita ca iti place!
chiar mi-a durat vreo doua ore sa scriu ambele capitole. Hi Sakura
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:07

poate a durat mult, dar merita [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . bravo fericit
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:11

ms Indragostit
Hi Sakura
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:21

npk :* [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:32

Foarte tare le-am citit pe taote de data asta sunt faorte interesante imi place cum pui si imaginile la locul potrivit bravo:*
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:42

ms Indragostit :x
Hi Sakura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Daca tot iti placea Hinata Indragostit
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:43

Sakura the best !!! :X
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:45

Multumesc sakura :*
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:46

Ms Indragostit
And............................................................................................................................................................................
Gaara the best! Hi Sakura
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:50

Si minato e the best fericit))
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 15:00

NarcisNamikaze a scris:
Si minato e the best fericit))
asa e!
Si Tsunade the best!
Si Sasuke the best si Obito the best si Hinata the best Si Naruto the best si Sai the best si Lee the best si toti ceilalti din filmul/manga-ul Naruto the best!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 15:02

Exact:X:X:X:
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 15:18

... tsunade yes fericit)

exact, toti rules !!! fiecare are cate ceva special Limba scoasa
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 15:40

fain hai cun next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 09:23

Am zis ca meritati nextu asa ca nu conteaza ca e scurt...Lectura placuta...

Cap VI

-Si...Sasuke...Acestea nu o sa fie ultimele tale cuvinte...!Uite...!Bea asta...
Si ma ridic usor...
Arunc trei shurikenuri si trei kunaiuri inspre Orochimaru care se uita la noi, scarbit...
-Ia de aici!
-Uite-aici!
Si le bara cu un sarpe imens...Fac cateva semne...
-Cherry Blossom Impact...!
Orochimaru cazu cam ca si Pain...Ma asteptam...Toti cei malefici se cred cei mai tari si cred ca inamicul lor da pe langa...!
-Stiam eu...!Te descurci la fel cum a sus-o si Kabuto...!Ma indrept catre el si il calc pe mana...
-Nu cred ca am sa ma dezobijnuiesc de lucrul acesta...!Si...Chiar imi place sa scap de cei rai ca...Tu si fratemiu...Pain...!
-Deci tu esti incantatoarea surioara a lui Pain eh?
-Da!Ai vreo problema?Ah da!Nu o sa mai ai niciodata una!Papa!
Si il imping cu piciorul...
-Nuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!
-S-sakura esti bine?!
-D-da!Doar putin obosita!
Aveam hainele rupte...Ma indrept spre Sasuke...
-Te simti mai bine Sasuke???Si...Imi pare rau pentru haine...!Erau superbe...!
-D-da!Sunt mai bine...!Si...nu-i nimic...!
-Bun!Deci...Naruto...Ajuta-ma sa il ridic pe Sasuke...!
-Imediat...!
L-au ridicat si l-au dus la castel.
-Sakura...Vrei sa locuiesti cu mine?
-Da!Sigur ca da Naruto!
M-am dus apoi acasa sa-mi iau toate lucrurile...
Mai intai m-am schimbat intr-o fusta colorata si larga, vaporoasa, un maieu cu un decolteu micut si sandale cu toc, asortate cu o poseta in care imi tin strictul necesar: farduri, o oglinda, kunaiuri si shurikenuri.Logic ca imi ascund un kunai in bandana de ninja pe care o leg deasupra bretonului, pe crestet.Ma indrept spre palat...Toti ma priveau...Dintr-o data il vad pe Lee venind la mine...
-Hey!Numele meu este Lee...Rock Lee...Al tau care este?
-Buna!Eu sunt Sakura...Si apropo...inainte sa-mi faci vreun compliment...Eu sunt deja impreuna cu regele Naruto ok?
Ramasese cu gura cascata...Eu m-am indepartat de el mandra si tantosa ca de obicei...Dintr-o data ajung la palat...
-Hey Sakura!Iubita mea...Ce mai faci?
-Bine...Arata-mi camera mea...
Ma lua de mana si ma duse la o camera cu peretii vopsiti intr-un roz-trandafiriu...Mobilierul era din lemn de cires...Pe birou era un laptop alb cu flori de cires...Ma intind in pat...Eram franta!Am inchis ochii si am visat vreo 3 ore la ce s-a intamplat in acea zi...Cand m-am trezit era ora 19:38.Baietii erau in salon, uitandu-se la fotbal.Intre timp,Sai desena...Ma furisez in spatele lui sa vad ce deseneaza...Nu imi venea sa-mi cred ochilor!A desenat-o pe Ino la perfectie...!Baiatu' are ceva talent...Sar in bratele lui Naruto, care tresari...
-Hey Sai!Ar mai trebui sa pui putine umbre pe la nasul lui Ino...!
Baiatul se uita mirat si intrebator la mine, aproband din cap...
-Ce mai face Sasuke?
-Deloc bine...Veninul i-a intrat prin tot organismul...!
-Eu pot sa-i fac operatia de scos veninul...!
-Ok!Te conduc la el...
Ma duse pana in camera in care era el...Iau ceea ce imi trebuie si il operez vreo 4 ore...I-am dat un antidot si am asteptat sa-si revina o ora...Toti ne-am dus in camerele noastre...Ma culcasem...

~Naruto pov~

M-am asigurat ca Sakura doarme...M-am dus la ea in camera...M-am apropiat de pat si m-am asezat usor...Cand am atins patul, Sakura sari la gatul meu cu un kunai...
-Stai linistita scumpo...Sunt eu Naruto...
-Ok dar ce cauti in camera mea...?
-Pentru ca...credeam ca te simti singura si am vrut sa-ti tin de urat...!
-Ok poti ramane!
Ma intind langa ea...
Dimineata, ma uit in jur...Sakura nu era...M-am ridicat si am vazut-o stand la balcon...
-S-a intamplat ceva Sakura?
-Nu...Doar ma gandeam...Stii ca...Tu esti rege...Eu sunt o fata de rand...S-ar pute sa-ti stric reputatia...
-Nu te gandi la lucrul asta!Tu nu imi strici reputatia...!
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 10:35

daa ...
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 10:38

Cap VI

~Sakura pov~

-Hey...Am o idee...!Ce ar fi daca in seara asta vom merge la concertul lui Lady Gaga?
-Lady Gaga?!Cum ai facut rost de bilete?
-Hey!Doar sunt rege nu?
-Bun...Am sa merg putin la mall cu fetele ok?
-Ok dar sa nu stai mai mult de 3 ore!
M-am imbracat in niste pantaloni scurti, un tricou pe care scria "Problem?" si cu Troll face pe el.Mi-am luat niste tenesi negri si o geanta sport in care mi-am mai adaugat si 100 de dolari.Le-am sunat pe Ino si pe Hinata si le-am invitat si pe ele la shopping.Ne-am intalnit in fata florariei lui Ino.
-Hey fetelor!V-ati luat bani la voi?
-Logic ca da Hinata!
Ino era imbracata intr-o rochie de vara, scurta si sexy.Hinata avea un tricou de culoar albastra si o fusta galbena.Ambele aveau niste sandale rosii, identice...Hinata era imbracata in culorile steagului romaniei.(Cred ca v-ati dat seama deja fericit)))))). )
Mergeam toate trei in rand, vorbind despre diferite chestii...

~Sasuke pov~

Dintr-o data ma suna Neji...
-Frate!Vreau sa-ti propun ceva...Daca iti dau 500 de dolari, mergi la o intalnire cu Hinata?Te rog!Ma plange in continuu... lacrimi .
-Ok frate...Accept!Dar se poate maine?Azi nu ma simt prea bine...
-E ok...Hinata azi nu e acasa...E la mall cu Sakura si cu Ino...
Deci...Am incercat sa ma resemnez dupa ce Sakura m-a refuzat...Si o intalnire cu Hinata chiar nu-mi strica...E chiar o tipa de treaba...

~Sakura pov~

Eram deja la al 7-lea magazin si nu am gasit nimic...!Dintr-o data am vazut la un magazin, o multime de tinute a la Lady Gaga!Eu si Hinata ne-am luat un costum identic, de la video-ul de la "Poker face", Iar Ino de la "Telephone".
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Le-am probat...Ne statea minunat...Ino chiar zicai ca-i Lady Gaga...Fieacare am cheltuit 50 de dolari.Apoi ne-am cumparat niste farduri care sa se asorteze si apoi am plecat fiecare la casa ei sa se aranjeze...Era ora 15:07.Naruto proba mai multe haine...Eu m-am imbracat si m-am machiat si m-am aranjat...Cand m-a vazut, a ramas cu gura cascata...
-S-sakura?!Arati superb...!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:01

rolling on the floor imi place, faine ambele capitole. neeeeeeeeext fericit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:07

foarte fain nexttttttt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:27

next, foarte frums Aplauze
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 19:12

Cap VII

~povestitor (eu) pov~

Intre timp, Suigetsu si Karin "planuiau" distrugerea Konohei...
-Deci...Karin...trebuie sa ne infiltram in timpul concertului si sa atacam dupa...Karin...!Karin...!!Karin!!!
-Ah ce?Unde arde?!
-Of Karin!!![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

~Sakura pov~

La ora 18:30 am plecat spre centru.Am ajuns la 19:00...Fix cand a inceput concertul...Ne-am dus catre locurile noastre in fata...Lady Gaga a cantat "Judas","Telephone","Alejandro","Bad romance","Born this way","Age of glory" si intr-un sfarsit, "Poker face"...La aceasta, a ales trei persoane cu care sa cante:eu, Ino si Hinata!!!
Cand am vazut ca vine inspre noi, tremuram de emotii...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Scuzati ca este asa de scurt dar vreau sa va tin in suspans (adica nu prea am inspiratie... fericit)) ). Ino Sakura hinata
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 19:40

cam scurtut dar fain [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire regala (NaruSaku)   Iubire regala (NaruSaku) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Iubire regala (NaruSaku)
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 71 - Un meci neasteptat:Lupta regala a lui hokage!
» Iubire Neimpartasita
» O iubire din copilarie.
» O iubire ca-n povesti Sasusaku
» O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: