Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ice-cold blood (PARODIE)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

Ryo : 0

Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 19:53

,, si daca te enervezi ce? poti da intr-o fata? - nu, dar iti pun nisip in par,, rolling on the floor super xD astept next
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:11

Gigi Becali , rolling on the floor) morrr de rasss , si faza cu un os in gat rolling on the floor) haideti fetelor cu NEXT ca ard de nerabdare ( metaforik ) rolling on the floor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:53

faina[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 17:48

Siiii am venit cu next, multumim pentru opiniile voastre si sper sa va placa. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ice-cold blood...(nu stiu ce parte e)

-SENPAI ! Mi-e frica !tipa Tobi din sufrageria ascunzatoarei, facand ecou.
Sufrageria lor era mare cat o sala de bal, insa singurele obiecte din ea erau o plasma gigantica, trei canapele cu modelul norisorului Akatsuki pe ele si un aparat de facut popcorn. Nu era nici o fereastra. Daca te uitai atent puteai vedea vaduvele negre tesandu-si panzele de-a lungul camerei.
Tobi privea la televizor, mestecandu-si paturica roz deschis.
Deidara era in subsol, in bataia unui ventilator dat pe modulul 3 si zicea ca face reclama la sampon :
-Si parul vopsit va capata stralucirea unui diamant, un , zise el pe o voce joasa, atragatoare , tragandu-si elasticul din par si dandu-si capul pe spate, mandru.
-SENPAAAAAAI !planse omul mascat.
-CE ?Sunt ocupat, arta mea lucreaza, un !zbiera el.
-Seenpaaaaai, tipa iar.
Cei doi erau singurii care nu dormeau( Itachi si Sasori plecasera dupa muierile lor). Amandoi erau asa de tristi din cauza disparitiei surioarelor lor, incat nu puteau inchide ochii. Lipsa Hinatei insemna ca Deidara nu mai avea cu cine sa isi impleteasca vinerea parul si sa cante « It’s Friday Night » , iar lipsa Sakurei insemna fara petreceri de ceai cu tema de printesa, coronite, unicorni si multe poze pentru Tobi.
Blondul urca nervos scarile, calcand apasat, de parca vroia sa distruga caramida.
-Vezi, vezi, vezi ?planse Tobi. Clovnul o sa intre in dulap, spuse el si isi indesa un pumn de popcorn in gura si mesteca cu gura deschisa ca un porc.
Deidara si-a dat una peste frunte. Tobi se uita pe Cartoon Network si plangea :
-O sa ma duci la spitalu de nebuni, un !striga furios blondul.
-Daaaaaaaaa !ridica mascatul mainile in sus. Vin si eu, vin si eu !
-Super, putem imparti acelasi salon, un, ofta el iar.
-Daaaaaaaaa !repeta fericit. Mereu am visat sa fiu un schizofrenic si sa fiu cu tine, senpai ! Te pot plimba cu caruciorul pe holurile spitalului si apoi tu pe mine ! Facem cu randul ! Si de asemenea facem raliuri cu mosi cu Alzheimer sau lunatici!
Si se pare ca alta seara placuta in familie avea loc, printre sforaiturile adanci ale liderului, ce nu banuia nimic, printre slujba de miezul noptii a lui Hidan, printre monezile ce se loveau una de alta ale lui Kakuzu si zgomotul placii de par a lui Konan. Adevarul era ca tuturor le era dor de cele doua distrugatoare. Fetele erau bipolare : cand erau scumpe, adorabile si amabile ( asta se intampla maxim 2 minute pe zi), cand erau nervoase, colerice si spargeau tot ce le aparea in cale ( inclusiv bibeloul de portelan al lui Sasori de la bunicuta Chiyo). Si cu totii stiau ca Itachi si Sasori trebuiau sa se grabeasca inainte sa se obisnuiasca cu linistea asta.

~In inchisoarea din Konoha~
-Ai bagat la cap?...Ma, esti treaza? Spuse Sasuke mijind ochii pentru a vedea in celula alaturata. Era intunerc de sa iti bagi degetele in ochi, se pare ca bugetul inchisorii nu permitea macar un bec de 2 wati pe hol. Singura lumina era afisul gigantic si sclipitor cu un chilot gigantic de la magazinul de lenjerie de peste strada. Un designer celebru care trecea intamplator prin Konoha in drumul sau spre Milano ( cum de a ajuns prin Konoha cand drumul spre Europa nu trecea nici macar la o mie de kilomerti apropiere o sa ramana un mister) a zarit afisul si a intrat in coma pentru doua zile, timp in care, inconstient fiind tot ingana “moda a murit, moda a murit…izmene ginagtice...moda a murit!”. Saracul a ramas cu sechele tot restul vietii si acum e bantuit de imaginea colorata. Inca se mai trezeste nopatea strigand “mami” desi are 45 de ani, trei vile si o nevasta model de capoate de casa.
Sasuke apuca un papuc in forma de iepuras ( cadou de la Mos Craciun , da, Mos Craciun exista in lumea asta! ) si il arunca in ceea ce credea a fi capul rozaliei. Un sunet intresant, de dovleac spart il anunta pe baiat ca ratase tinta. Uitase ca Sakura dormea cu o lampa de haloween , atarnata in cuiul de deasupta patului.
-Dobi….spuse Sakura scotandu-si bucatile de dovleac din camasa de noapte.
-Ai auzit macar o parte din ce am spus?
-Da, tot! Nu dormeam pe bune, desteptule!
Planul era simplu dupa parerea lui Sasuke. Draga de Sakura trebuia sa para ca a luat o boala tropicala, misterioasa si necesita ingrijiri medicale. Atunci cand medicii aveau sa vina, Sakura ii va anihila cu o lovitura in moalaele capului iar cei doi incarcerati le vor lua hainele si vor iesii frumos din inchisoare fara ca nimeni sa banuiasca ceva. Zis si facut, cu o carioca rosie ( pe care Sasuke o tinea in sosete) bolnava isi picta niste bube de toata frumusetea pe fata , maini si picioare, apoi cu un pic de antremanent si vocalize, a reusit sa falsifice o tuse superba, cum numai la spitalul de infectioase poti gasi si s-a pus pe asteptat.
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 17:58

e partea a 7-a LoL speram sa va placa, dragilor. Nu uitati sa lasati com.
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 18:09

este fain si ff amuzant sys LoL bv bv amundurora
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 18:32

bravo,next
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 22:21

Practic simbolul akatsuki e popcornul acum fericit) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 23:51

Next cu popcornuuu!!!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 06:05

prea fain bravoo!! next repede Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 11:57

cand pui nextul?
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 03 2012, 18:46

Curand fericit . in weekend cel mai probabil
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 03 2012, 19:03

of tocmai atunci.Eu vreau mai redepe :wi-nk:
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 03 2012, 19:04

cam mult
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 03 2012, 19:07

punem cat de curand putem . Suntem doua si e mai greu de scris, dureaza LoL
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 19:29

Buna, dragilor! Am adus partea a opta. Speram sa va placa:)

-Misca mai repede, Kazekage-sama, marai Hinata si il trase
de haina lunga si popeasca de Kage.

Toate amenintarile
cu moartea si maraiturile, atacurile de prin dos si impingerile, i se pareau
adorabile baiatului cu parul caramiziu. Era atat de indragostit inca nu l-ar fi
deranjat nici sa il ardea pe rug. Si ea era topita dupa el (adica sa fim seriosi,
cine ii rezista lui Cupidon ? ), dar incerca sa nu o arate.

Cel mai frumos mod
de a-si manifesta dragostea clocotitoare a fost cand pe capul lui Gaara s-a
asezat o musca, iar fata a lovit-o cu toata puterea, storcandu-i viata bietei
insecte. Cei drept, baiatul i-a multumit din suflet pentru gest ( ii era frica
de muste), dar sa nu excludem leziunile cerebrale…

-Nu ma grabi, placintico, ii spuse ea.

-De ce sa nu te grabesc ? Avem dupa noi o armata intreaga de
ninja, poate au adus si tancuri. Kazekage a fugit cu o tradatoare a Konohai ce
face parte din Akatsuki. Presupun ca au facut ceva bani cei de la stiri zilele
astea.

-Nu te voi parasi niciodata, zise el grav, punandu-si o mana
pe fata ei si aplecandu-se catre ea.

-Nu aici, sari ea si il plesni peste fata. Hai sa ne
ascundem in pestera aia…

“O ora, doua ore…ce fac infirmierii aia, dorm?” gandi
Sakura, apoi cu voce tare:

-Ma, tu sigur ai anuntat ca sunt bolnava?

-Da, de cinspe ori am urlat in gura mare “ajutor”, nu e vina
mea ca gardienii au dopuri in urechi….stai, vine cineva.

De dupa colt aparura, inarmati cu o trusa gri, murdara pe
care trona o cruce care odata fusese rosie, doi infirmieri, unul mai adormit ca
altul. La cinci dimineata, cand somnul iti e mai dulce sa fii sculat din
asternutul cald pentru nu stiu ce detinuta bubata, nu era cea mai placuta chestie.
Asta explica mutrele lungi si cearcanele de pe prea plictisitele chipuri ale
infirmierilor. De fapt, cei doi aveau cam aceeasi mutra, piele rosiatica pe
obrajorii durdulii si ochisori mici si tampi. Unul dintre ei deschise usa mare si grea, din fier
masiv a celulei. Sasuke privi atent , retinand buzunarul unde se aflau cheile.

-Asta-I tipa? A intrebat punandu-si manusile de cauciuc cel
care deschisese usa.

-Poi are bube?

-Are!

-Atunci am nimerit bine. Sal’tare, papusica! Ia zi, ce te
doare?

Sakura ii raspunse cu o tuse artistica drept in fata.
Infirmierul a fost nevoit sa se straga cu maneca dupa atacul cu saliva.

-Ma, esti prost? N-o doare nimic, e clar ca are ceva
infectios, uite ce moaca are si cum tuseste.Ce te-au invatat aia la scoala?

-Nimic! Daca ma invatau ceva nu mai eram acum aici, ci as fi
dormit in vila mea de la malul marii si lumea m-ar fi strigat domn’ doctor.

Enervata de vorbaria celor doi, Sakura le-a interupt sirul
gandurilor cu un lat de palma aplicat la ceafa si i-a blagoslovit cu o inuratura plina de miez cum
numai la targul de vite mai poti auzi. Nu
mai trebuie mentionat ca matahalele de barbati s-au prabusit ca stalpii de
lumina, spargandu-si nasurile de podeaua cimentata.

-Bravo! Acum da cheia, repede! E un buzunarul de la
spate…acolo! Striga Sasuke lipindu-se de barele de metal.

-Prinde! Spuse Sakura aruncandu-I instrumentul eliberarii.

Odata usile deschise nu mai ramanea decat sa se deghizeze.
Sasuke apuca piciorul unuia dintre infirmieri si ii lua pantoful. Instantaneu,
un iz de flori de primavera crescute in canal a intors pe dos stomacelele tuturor vietatilor pe o raza de cinci
kilometri. Noroc cu setul de clesti de rufe ascuns in pletele lui Sasuke (nu
intrebati cum de avea asa ceva in par, ca nu se stie) care le scutii nasurile
de acel supliciu cu aroma de balega.
Echipati complet , cei doi iesira incet pe varfuri, evitand privirile
intrebatoare ale gardienilor.

Cum s-au vazut afara din parnaie, au si luat-o la goana in
viteza a saptea spre padure. Si au alergat ei ce au alergat pana cand febra musculara(
ce sa-i faci, daca se lasasera pe tanjeala nu mai mergeau muschiuletii ca
inainte) le-a oprit galopul.

-Uite acolo, o pestera. Hai sa facem un popas, sunt mort de
oboseala.
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 19:31

Hai ca nu e chiar asa lung, Katy:))! Speram sa va placa :-)!
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 19:42

foarte frumos era de asteptat din partea voastra doar sunteti doua genii dragutze Naruto Jutsu
actiunea:funny ca de obiceii ceea ce ador bucuros
personajele:duse de acasa ..si asta ador :li_mba:
voi:scumpe dragute si creative...asta e evitent ca ador invingator
like:Cel mai frumos mod
de a-si manifesta dragostea clocotitoare a fost cand pe capul lui Gaara s-a
asezat o musca, iar fata a lovit-o cu toata puterea, storcandu-i viata bietei
insecte. Cei drept, baiatul i-a multumit din suflet pentru gest ( ii era frica
de muste), dar sa nu excludem leziunile cerebrale…
tare asta am murit de ras Aplauze

and i say nexttttttttttt

Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 20:06

foarte faiiinn si amuzant:)) bravoo!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 20:11

super katy si roze LoL sunteti geniale, m-am amuzat iar fericit)) . si nexttt!!! fericit
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 20:41

interesant

_______________Semnatura___________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 21:32

Daca ar fi si un serial dupa povestea voastra cred ca ar fi prea tare LoL

"si i-a blagoslovit cu o inuratura plina de miez cum
numai la targul de vite mai poti auzi
" faza cea mai tare rolling on the floor
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 21:45

Next!Pisicutzo:))
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 22:42

hai cu nextul
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 22:31

Am venit cu next si aici, din moment ce acum imi merge forumu:)). Eu si Katy speram sa va plaacaaa si multumim de pareri, dragilor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]:

Ice-cold blood

Mult mai departe, ii intalnim pe restul membrilor Akatsuki, ce ramasesera acasa.Era seara karaoke si era randul lui Tobi sa cante dupa ce ii fortase pe Konan si Kisame sa danseze de 6 ori« Ursul doarme si viseaza ». Dar sa nu uitam : marele sef din umbra are voie sa faca orice :
-Daaaaaaaaa !!!!Stiu ce sa cant !tipa el vesel in microfon.
Toti au luat expresii de lamai si s-au asezat pe canapea.
-Muzica maestro, striga Tobi si duse microfonul la gura. DE CE MA MINTI, DE CE MA MINTI ?!?! AS DA ZILE DE LA MIIIIINEEEEEEEEEEEE, AS RENUNTA LA TOT…urla el cu fata strambata de la pasiunea rasunatoare ce navalea din el la trap. SA MOARA DUSMANII MEI, CA AM FAIMA LA FEMEI, canta el si arata cu degetul spre Konan care ii intoarse semnul international. AM BISTARI SI AM PARALE, continua el, dar nu inainte ca toti membrii sa se ridice scarbiti si sa plece din camera.
Deidara murmura ceva despre cosmaruri si distrugerea artei, in timp ce Kakuzu filmase tot si era gata sa posteze pe Youtube.
-Hai, toata lumea! SUNT TAREEEEEE. Striga din tot sufletul tinand microfonul intr-o mana si cu cealalata indemnand un public imaginar sa il acompanieze.
Un papuc roz ,cu iepuras zbura prin aer si ateriza in capul afonului de ocazie. Vocea lui Deidara rasuna ca un muget gatuit :
-Inceteaza poluarea aia fonica!!! Imi strici somnul de frumusete!
In acelasi timp, Itachi si Sasori marsaluiau prin desert in cautarea printeselor. Ei nici macar nu isi dadeau seama ca erau in partea gresita a globului…Harta lor geografica scolara, pe care o tineau invers, ii condusese in prafosul Egipt.
-Sasori, uite! Ce sunt alea? Par a fi cele mai mari palarii din lumeeeeeee! Spunea in timp ce in fata lor se ridicau maiestuos piramidele.
-Nu sunt palarii, bre, e evident ca reprezinta coifuri din alea, de hartie, de care iti pui in cap cand varuiesti….Trebuie ca pe aici se varuieste tare mult, de le-au ridicat ditamai monumentul.
-Si ala, de langa, ce caine mare! Spuse aratand spre sfinx.
-Ala nu e caine! Mai mult ca sigur ,e un hamster gigant si cu botu’ spart.
Cei doi se holbau ca vitelul la poarta noua la vestitele constructii, fara a vedea ca in spatele lor se iscase o furtuna de nisip, care i-a luat pe sus si zburat peste piramide, peste orase, peste Mediterana pana in Franta.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ice-cold blood (PARODIE)   Ice-cold blood (PARODIE) - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Ice-cold blood (PARODIE)
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: