Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]

In jos 
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai

Ryo : 0

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitimeDum Sept 21 2014, 21:07

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Naruto10

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution este un joc adaptat dupa Seria Naruto si creat de catre CyberConnect2 si publicat de catre Namco Bandai pentru PlayStation 3, Xbox 360 si pentru bucuria multor fani pentru Microsoft Windows (PC). Comercializarea a avut loc pe 11 septembrie 2014 in Japonia, 12 septembrie in Europa si Statele Unite iar versiunea pentru STEAM a fost disponibila incepand cu 16 septembrie 2014. Este al cincilea capitol din seria Ninja Storm si succesorul lui Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. In joc vom avea la dispozitie peste 100 de personaje, printre care si cei de suport din care 2 desenati de Masashi KIsimoto insusi. Jocul nu prezinta Modalitatea Aventura, deci nu continua cu evenimenturile povestite in Naruto Ultimate Ninja Storm 3 dar va avea multe alte modalitati printre care una MultiPlayer, si pentru PC, evident.

GamePlay

Cerintele de sistem Minime:
Processor: 2.3 GHz Dual Core or AMD
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 512 MB video cards Pixel Shader 4.0 (Geforce 8xxx-ATI HD2xxx)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space

Download si Cumparare

Cititi: Eu va consiliez daca aveti posibilitatea sa cumparati jocul, nu costa mult dar nici putin si nu toti si-l permit momentan, dar cei ce pot ii rog sa o faca. Asa ajutam CyberConnect si Namco Bandai si ii incurajam sa continuie cu aceste jocuri, vreti sa aveti in continuare jocuri cu naruto? atunci cumparati-le.
Dar am gasit pe internet si posibilitatea de a descarca gratis jocul, pentru cei ce nu au posibilitatea si il vor cu disperare.

Cumparati jocul PC   

Torrent Download:

De aveti probleme cu jocul scrieti Aici
Sus In jos
killerbe
Kaigai
Kaigai
killerbe

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitimeMier Oct 01 2014, 20:24

Mda... stiu ca nu comentez unde trebuie dar miee nu imi merrge jocu cad il deschid nu imi arata nimic  si nici nu se aude dar am placa video buna ma poate ajuta cineva??????
Sus In jos
Riddle23
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitimeMar Oct 21 2014, 23:06

Are cineva vreo idee daca exista vreo extensie sau ceva ca sa poata fi jucat online?
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 20:20

Super genial jocul,pana acum am deblocat doar doua caractere. 4th Kazekage si 2nd Tsuchikage sper sa reusesc sa le deblochez pe toate.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitimeLun Dec 08 2014, 21:51

Stie cineva cum pot sa imi configurez controler-ul? Am incercat sa il fac dar nu merge, Merge totul perfect inafara de controler pe care nu il citeste jocul
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download] Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: