Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Din ce oras sunteti?

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

Ryo : 0

Din ce oras sunteti? Empty
MesajSubiect: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 09:31

Poate suntem vecini si stam ca ciudatii pe net si vorbim cand am putea sa ne uitam la Naruto impreuna, da cred ca majoritatea suntem timizi si nu am avea curajul sa stam de vorba fata in fata cu prietenii de pe forum, dar incercarea moarte n-are, asa ca, de unde sunteti?
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 10:00

Ţara Minunilor Ploieşti. Vedeţi să nu mă ciordiţi, am doar un telefon.
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 10:39

Eu sunt din Judetul Constanta.
Tu deunde esti? Ai uitat sa spui asta LoL
Daca locuiesti prin Constanta as avea ''tupeul'' sa ma intalnesc cu tine. Eu nu sunt timid...
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 10:41

Eu sunt din Targu-Jiu dar stau la tara , tu tot nu ai spus de unde esti :d
Sus In jos
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 15:08

Da, am uitat. Oradea:) Cineva de prin ardeal?
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 16:09

Ardeal. Da, eu. Sunt din Tîrgu-Mureș. Cam departe aș zice eu. Mai sunt de prin Ardeal pe forum, dar toți sunt departe de mine. 
Sus In jos
BlueRose
Kaigai
Kaigai
BlueRose

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 17:07

Cugir, jud Alba. Un orasel de marime mijlocie de pe undeva din Ardeal. xD
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 17:37

Nu ai formulat bine intrebarea. E "In ce oras locuiti?" ca eu asa de la origini vin din Ardeal, dar locuiesc in Pitesti.
Sus In jos
Ralu
Kaigai
Kaigai
Ralu

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 18:20

Eu sunt din Târgu Jiu. Yey.
Sus In jos
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 18:45

O vai, avem deja doi din Targu Jiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Alba dar nimeni din Bihor (•_•)...
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 19:40

Vatra Dornei oameni buni >.< hai sa va vad...toti din S, din V...uite nebuna din N...careva de aici? nu?nimeni? ok...
Sus In jos
xetrix
Kaigai
Kaigai
xetrix

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 19:48

Bucuresti aici! Sunt din Bucuresti.
Sus In jos
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Sept 29 2014, 20:12

Aoleu avem si bucuresteni, haideti ciudati timizi ce sunteti, sa fim antisociali impreuna.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeMier Oct 01 2014, 20:59

Bucuresti rolling on the floor
Cine naiba e timid? Doar ca, adica, asa ii vad pe unii... Sunt ciudati si nu as vrea sa ma intalnesc cu ei niciodata rolling on the floor. Deci cine e din bucuresti si e un om cu care poti rade si nu un ciudat sa ma caute! 
ZICI CA SUNTEM PE MATRIMONIALE DE NE DAM INTALNIRI rolling on the floor rolling on the floor
Sus In jos
Satan
Kaigai
Kaigai
Satan

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeSam Oct 11 2014, 22:00

Eu sunt din Buzau dar stau la tara!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeSam Oct 11 2014, 22:32

BUzau , dar deocamdata Ploiesti ..... facultatea asta

Drago Out
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeSam Oct 11 2014, 23:12

Buzău. Bine, o comună apropiata, dar merg la liceu la Buzău.
Sus In jos
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeDum Oct 12 2014, 10:45

invazia Buzaului O.o
Sus In jos
Puff'sTTX
Kaigai
Kaigai
Puff'sTTX

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeVin Oct 17 2014, 20:09

Tara Pepenilor , Dabuleni jud Dolj fericit) I'm a very very dangerous man, am un pepene si nu mi-e frica sa il folosesc.. fericit))
Sus In jos
Hashirama Senju
Kaigai
Kaigai
Hashirama Senju

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeVin Oct 17 2014, 20:36

Acum trebuie sa navalim si noi Oltenii !
Eu sunt din Filiasi.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeSam Oct 18 2014, 02:33

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
invazia Buzaului o.O
Faci spam din cate stiu

TOT BUCURESTI E NR 1
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeVin Oct 24 2014, 16:53

Judetul Teleorman. Turnu-Magurele. Olteanca. rolling on the floor
Sus In jos
Itama Senju
Kaigai
Kaigai
Itama Senju

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeJoi Noi 06 2014, 21:49

Eu sunt din Bucuresti,stau la bloc.
Sus In jos
BogdyRo2
Kaigai
Kaigai
BogdyRo2

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 20:18

Moldova nu apare asa ca ma bag eu.Sunt din judetul Botosani,orasul Dorohoi dar stau la tara in satul Hiliseu Crisan.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 12:43

Omfg, câți buzoieni pe aici O.o Și eu mi-s tot din Buzău. Poate organizăm o chestie, o ceva...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Din ce oras sunteti?   Din ce oras sunteti? Icon_minitime

Sus In jos

Din ce oras sunteti?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: