Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Activități extrașcolare!

In jos 
AutorMesaj
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo

Ryo : 0

Activități extrașcolare!  Empty
MesajSubiect: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitimeDum Oct 19 2014, 18:52

Care sunt activitățile extrașcolare care v-au plăcut cel mai mult? 
 V-ați implicat în acea activitate
 Care a fost cea mai nasoală activitate extrașcolara?
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitimeDum Oct 19 2014, 19:17

Activităţi extraşcolare ce mi-au plăcut?
Probabil drumul până la un lac plin de brotaci, am speriat la fete în ziua aia...

Dacă m-am implicat în acea activitate?
Bineînţeles. Am omorât 2 broaşte şi am rugat-o pe profesoară să le disec, dar mi-au alunecat din mână şi-au căzut în lac. Sărmanele.

Cea mai nasoală activitate extraşcolară?
Clar cea cu strânsul gunoaielor din curte. Nici măcar nu ne-o dat mănuşi şi ne-am dus cu sacii de cornuri şi lapte aruncate în iarbă până la tomberon. Eu ca tontul, zâmbeam tâmp şi scăpam sacii ăia. După să vedeţi cum era coada la băi.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitimeDum Oct 19 2014, 20:32

Activitatea preferata? "Bani de buzunar" Se desfasoara de o saptamana si ceva si continua. Ideea e simpla, te invata sa iti folosesti si economisesti banii de buzunar in mod util. Facem jocuri si sa nu mai zic de premiul de 100 de euro de la sfarsit.
Activitatea care mi-a displacut cel mai mult nu exista. Mi-au placut toate.
Sus In jos
1Hakuouki3
Kaigai
Kaigai
1Hakuouki3

MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitimeSam Noi 15 2014, 11:53

Care sunt activitățile extrașcolare care v-au plăcut cel mai mult? 
Hai s-o zic sincer, cand e vorba de competitiile sportive, eu ma sarut cu vreo fata prin bai, deci acelea sunt preferatele mele, cu toate ca sunt prea comod ca sa particip. Fotbalul il joc doar cu prieteni. De restul sporturilor, nu sunt expert si probabil mai mult as incurca.

V-ați implicat în acea activitate?
Care a fost cea mai nasoală activitate extrașcolara?
In general ma implic in activitatile de redecorare. Ori tai iarba prin curtea liceului, astea imi plac recunosc. Cele mai nasoale sunt cele propuse de noul consiliu al elevilor.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitimeLun Ian 26 2015, 17:20

Topic inchis din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare!     Activități extrașcolare!  Icon_minitime

Sus In jos

Activități extrașcolare!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Scoala-
Mergi direct la: