Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Înscrieri Event Halloween

In jos 
+5
Edi
xetrix
Rawkfiszt
Wiłl
Damaris
9 participanți
AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 16:30

Buna ziua, dragi membrii Naruto-Fan, cu ocazia zilei de 31 octombire in care se sarbatoreste Halloween-ul, echipa Naruto Fan-Club Romania a decis sa organizeze un concurs in cinstea acestei zile. Se poate inscrie oricine doreste, indiferent de chakra, ryo sau vechime. Evenimentul dureaza 3 zile, de pe 28-10-2014 pana pe 31-10-2014, ora 00:00. 
Toti cei care doresc sa se inscrie sa lase un mesaj aici cu "Vreau sa ma inscriu!"
Si membrii staffului pot participa doar de distractie. ceea ce vor face ei, nu se va lua in considerare la jurizare.

Concursul va avea trei probe:
I Fic
II Photoshop sau desen
III Va imaginati ca sunteti vrajitori. Tot ceea ce trebuie sa faceti este o potiune magica, cu tot felul de ingrediente care mai de care mai ciudate. Potiunea voastra va avea un nume. O puteti folosi pentru a arunca un blestem, pentru a face pe cineva sa va iubeasca sau pentru orice altceva va trece prin minte.

Fiecare membru isi va face un topic unde va posta primele doua probe, a treia va fi trimisa prin PM lui Dimka sau lui Katoka-chan. Topicurile le veti deschide incepand cu data de 28.

Premile vor fi:
Locul I: Un personaj la alegere pana in 2500 + titlu 
Locul II: 500 de ryo
Locul III: 300 de ryo

Organizatori: Stafful NarutoFcr
Participanti: Wiłl, Rawkfiszt, xetrix, Edi, inutzza ina, BloodCrown.

Daca nu se inscriu minim 5 membrii eventul nu va avea loc. 


Ultima editare efectuata de catre Dimka in Vin Oct 31 2014, 16:01, editata de 5 ori
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 16:35

Dorinta mea descrisa in acest post care se afla in topicul de inscrieri event halloween este cea ca prezenta mea sa fie acceptata in decursul evenimentului de halloween al forumului Naruto-Fan Romania.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt


Ryo : -2
Likes : 6

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 19:44

Vreau sa ma inscriu!
Sus In jos
xetrix
Kaigai
Kaigai
xetrix


Ryo : 0
Likes : 0

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 21:23

Vreau sa ma inscriu si eu.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 22:32

Ma inscriu si eu .
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeLun Oct 27 2014, 18:35

La prima vă fac pe toţi, aşa că mă bag şi eu!
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeLun Oct 27 2014, 19:21

Vreau să mă înscriu.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeMar Oct 28 2014, 19:11

Proba 3 a fost modificata.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeVin Oct 31 2014, 15:07

Concursul a inceput de pe data de 28, iar diseara la ora 00:00 va lua sfarsit. Chiar nimeni nu doreste sa participe? Probele nu sunt chiar asa de grele.
Sus In jos
xetrix
Kaigai
Kaigai
xetrix


Ryo : 0
Likes : 0

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeVin Oct 31 2014, 17:20

Lucrurile imi sunt neclare. La proba I si II punem fic-ul respectiv avatarul in PS aici sau cum?
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeVin Oct 31 2014, 17:28

xetrix a scris:
Lucrurile imi sunt neclare. La proba I si II punem fic-ul respectiv avatarul in PS aici sau cum?
Iti faci un topic in acest sub-forum. Deaceea s-a facut sub-forumul Halloween.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 00:01

Din acest moment niciun topic nu se mai ia in considerare, daca nu ati postat pana acum, v-ati inscris degeaba la concurs. 
Pana duminica seara stafful va juriza. Atunci se vor spune castigatorii.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 10:56

Baremul de jurizare:
Proba I - 3 puncte
Proba II - 3 puncte
Proba III - 3 puncte
Participare - 1 punct
Nu inseamna ca primiti neaparat 3 puncte, puteti primi o parte din acestea, nu toata lumea trebuie sa aiba 10. Punctele vor fi date de juriu dupa cum considera ei ca meritati.
La sfarsit se va face o medie intre notele date de juriu si astfel se va afla nota finala.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Înscrieri Event Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Event Halloween   Înscrieri Event Halloween Icon_minitime

Sus In jos
 
Înscrieri Event Halloween
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probe Event Halloween
» Castigatori event Halloween
» Event Inchieiere Naruto
» Concurs Halloween - Cultura Generala
» Regulament Event Craciun 2014

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri :: Event Halloween-
Mergi direct la: