Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Umed (One-shot)

In jos 
AutorMesaj
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Umed (One-shot) Empty
MesajSubiect: Umed (One-shot)   Umed (One-shot) Icon_minitimeSam Noi 15 2014, 21:47

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Privind cerul întunecat, și totuși luminat de stele, oftez lung în timp ce țin cuțitul în mână. De pe metalul ascuțit și ruginit curg câte două sau trei picături de sânge, încet. Privesc acel cadavru mutilat care stătea în fața mea, aruncat pe iarbă, într-o baltă de sânge. Oftez lung, arunc acea armă din mână, și iau de pe jos o sticlă pe jumătate goală de alcool sanitar. Torn pe gât jumătatea rămasă, mă strâmb grozav de urât din cauza sentimentului care mi-l provoacă în timp ce-mi curge pe gât, apoi arunc și sticla undeva prin tufe.
 Puțin nesigur pe mine, privesc în spate. Observ casa veche în care trăiesc, în care luminile erau aprinse. Era goală, și totuși, părea plină. Plină de regrete a căror evidență nu o puteam ține. Mă întorc înapoi spre trupul neînsuflețit, în timp ce scap o înjurătură. Amintirile mă răscoleau, mă ucideau. Mă simțeam mai mort decât cel din fața mea.
 Cad la pământ, în genunchi, chiar în fața acelui morman de carne îmbibat cu sânge. Mă trezeam, încet, dintr-un somn lung, o beție cruntă. Începeam să regret ce am făcut. Scap o altă înjurătură, mai scap o lacrimă, încă o lacrimă, și încă o lacrimă...

-Îmi pare rău, mamă... zic eu în timp ce îmi șterg lacrimile.

Ultima editare efectuata de catre Tokyo in Dum Noi 16 2014, 15:15, editata de 2 ori
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Umed (One-shot) Empty
MesajSubiect: Re: Umed (One-shot)   Umed (One-shot) Icon_minitimeDum Noi 16 2014, 04:22

Cand am vazut titlul m.am gandit la altceva fericit) . Oricum, apoi am citit si cum am obiceiul la creatiile tale, m.am afundat in acea lume a ta cu sange, am vazut prin ochii personajului. A fost super. Doamne, cate idei dragute poti sa ai! Mi.a parut rau ca a fost totusi asa scurt si m.am mirat la sfarsit cand a pomenit de mama.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

Umed (One-shot) Empty
MesajSubiect: Re: Umed (One-shot)   Umed (One-shot) Icon_minitimeMier Noi 19 2014, 19:16

Cand am vazut titlul mi-au venit in minte multe idei[ mint, una singura, stii tu care :>] E asa de ciudat si totusi asa de straniu. Doar eu gandesc ca tipul ala nu are toate "dogutele" acasa? In fine, scurt, exprem de scurt, te intrece Lary la randuri oricum. Nu te doare sufletul cand faci asa de scurte fic-urile? Pe mine da. Haida, baga mai tare[ nu in sensul ala, perversule] si scrie mai multicel, nu cade manuta.
Sus In jos
Continut sponsorizat

Umed (One-shot) Empty
MesajSubiect: Re: Umed (One-shot)   Umed (One-shot) Icon_minitime

Sus In jos

Umed (One-shot)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: