Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

[Parodie] Stafful Naruto FCR !

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Psyhée
Kaigai
Kaigai
Psyhée

Ryo : 0

[Parodie] Stafful Naruto FCR ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Parodie] Stafful Naruto FCR !   [Parodie] Stafful Naruto FCR ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 23 2014, 17:19

Simt cum inocenta mea dispare treptat citind acest fic, abia dupa ce mi-am recuperat-o renuntand la Dramatical Murder(pentru un timp). Si nu regret nimic.
Heil Dorian~!
Sus In jos
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

[Parodie] Stafful Naruto FCR ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Parodie] Stafful Naruto FCR !   [Parodie] Stafful Naruto FCR ! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 02 2014, 21:27

(5) - Rana

Undeva pe la cinci dimineața, stăteam în pat. Acea atmosferă mă termina pur și simplu... nu mai rezistam. Am privit spre birou. Un cuțit era așezat acolo. M-am ridicat din pat, l-am apucat și am avut grijă ca ușa să fie încuiată. 
Am oftat lung. Nu mai era decât o cale să plec. M-am gândit, pe rând, la toți membrii staffului, făcând câte o tăietură pe mână pentru fiecare. Peste fiecare tăietură mai făceam o tăietură pentru fiecare moment jalnic pe care l-am petrecut cu aceștia. Plângeam, vărsam sânge, mă răneam... dar aceasta era singura cale...
Întreaga cameră era într-o băltoacă de sânge, iar eu pluteam, având întreg trupul marcat.

The end
Sus In jos

[Parodie] Stafful Naruto FCR !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: