Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Last whisper

In jos 
AutorMesaj
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Last whisper Empty
MesajSubiect: Last whisper   Last whisper Icon_minitimeMier Noi 26 2014, 14:48

”Simțeam cum pulsul meu accelera. În jurul meu simțeam un miros metalic, ca de sânge, dar nu era sânge. Erau toate sentimentele mele, la care am reușit să renunț. Priveam în gol, în timp ce stropii reci de ploaie îmi atingeau fața.
Mă simțeam mort, și totuși, eram capabil să văd, să respir, să miros, să simt. Nu mai doream să fiu rănit sau să rănesc pe cineva. Trebuia să devin acel ceva , o ființă incapabilă să mai simtă ceva. Oricât încercam, nu reușeam.
În jurul meu, o lumină albă, puternică, mă lovea din toate părțile. Dar personalitatea mea era într-o antiteză cu toată atmosfera dinafara mea. Trebuia să mă închid în mine, ca să devin acel ceva pe care îl caut.
Nu aveam în plan să mai pierd pe cineva, să mai rănesc pe cineva. Aceasta mi-a fost decizia. Încet, în jurul meu, toată căldura, toată lumina, se stingea odată cu ”viața” din ochii mei. Peste tot era întuneric, frig, plăcut...

În sfârșit. Am devenit acel ceva, omul care este capabil să nu mai aibă sentimente. Mai este doar un pas către purgatoriu...”
Sus In jos

Last whisper
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: