Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Siraxta ~ Handmade

In jos 
+4
XanoTHEr.
Tea.
Matsuri
Siraxta
8 participanți
AutorMesaj
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeLun Dec 15 2014, 13:05

Siraxta ~ Handmade Jv3odg
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeLun Dec 15 2014, 18:01

Nu stiu de ce aveam presimtirea ca sigur o sa ma impresionezi. Ai facut-o. :3 Foarte frumos ce ai facut. Chiar imi plac chestiile astea. Am incercat si eu candva sa fac o bratara, dar nu mi-a iesit. Oricum, stiam ca esti geniala. Mi-o demonstrezi zilnic. Mult succes in continuare. ^^
Sus In jos
Tea.
Kaigai
Kaigai
Tea.


Ryo : 0
Likes : 0

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeLun Dec 15 2014, 18:11

Vreau si eu o bratara deasta :3 Adica vreau sa spun ca e foarte draguta si cred ca te pricepi Aplauze
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeLun Dec 15 2014, 23:13

awww. Mulţumesc. :3 Uite încă una fericit)
Siraxta ~ Handmade Imuxxz
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMar Dec 16 2014, 00:13

Uite cum facem: tu îmi faci mie o brăţară personalizată, mişto, iar eu îţi dau adresa mea ca să mi-o trimiţi cadou de Crăciun.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMar Dec 16 2014, 13:36

Ca intotdeauna, bratarile tale sunt super. ;3 Perfecte, fara greseli si alegi culorile foarte dragute. 
Cea in zig-zag se face cu nodurile de la dreapta pe toate firele si apoi de la stanga pe toate firele? fericit) incerc sa ghicesc, ca daca e doar asa, pot face si eu, dar nu imi place sa ma complic, nu am o rabdare chiar atat de mare ca a ta 0.0
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMar Dec 16 2014, 17:56

Ce frumos. Imi place. Amestecurile de culori si felul cum le faci sa para atat de frumos. Super. Te ador Lore. Mult succes in continuare ^^
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Dec 17 2014, 18:08

IMi plac astea, sunt chiar frumoase. Din elastice nu faci?
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Dec 17 2014, 18:12

Adrian, așa facem. Vrei cu numele tău?
Nu Edi, nu fac din elastice :]] Fac doar din ață, pentru că am o tonă de variante đin care pot alege. +ajung să inventez eu modele proprii. 
Matsuri, mulțumesc >LoL<
Siraxta ~ Handmade 15mzm7q


Ultima editare efectuata de catre Siraxta in Mier Dec 17 2014, 18:14, editata de 1 ori
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Dec 17 2014, 18:13

Sunt frumoase oricum LoL Continua asa
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Dec 17 2014, 19:46

Nu conteaza daca e cu nume sau nu. Sa fie ceva gen rocker.
Cand vrei imi ceri adresa in privat. Incearca sa eviti skypeul - nu prea mai dau pe el.
Sus In jos
DiaKage
Kaigai
Kaigai
DiaKage


Ryo : 0
Likes : 7

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Dec 17 2014, 21:06

Imi place prima bratara <3 Si eu stiu sa fac din astea si am facut :3 in zig-zag mi s-a parut usoara fericit) Acum am inceput sa fac cu elastice :3 am facut si cu nummele meu si simple LoL si inel chiar fericit) Tine-o tot asa!! <3
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeJoi Dec 18 2014, 18:13

Lore, Lore. E foarte draguta bratara. Stii ca te iubesc. Fa ceva cu dedicatie pentru mine. Cum vrei tu. Numai sa spui ca e pentru mine. Creatiile tale sunt geniale. Le  ador.  ^^
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeJoi Dec 18 2014, 18:50

Awwww. Când termin brăţara aia cu mov şi îmi cumpăr aţe, biniucă? Ultimele 2 brăţări au fost făcute în vară. În mnod normal îmi ia câteva zile.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeVin Dec 19 2014, 19:23

Desigur. Nu contează cât timp îți va lua, contează ce va ieși. Sunt sigură că o să fie ceva super. Mult succes! ^^
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeVin Dec 26 2014, 13:22

Spoiler:
Matsuri, următoarea brăţară o să fie cu dedicaţie. :]]
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeVin Dec 26 2014, 13:54

>)) Ok. Imi place oricum si asta. E adorabila. Lucrezi curat si folosesti culori vii care imi plac. O astept pe cea cu dedicatie :>
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 19:26

Spoiler:
Pampam
Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus


Ryo : 3
Likes : 20

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 21:40

Am trecut și eu în fugă pe aici. Nu o să comentez prea mult că nu știu ce să scriu, nu mă pricep la brățări, ori la lucru manual. Da sunt făinuțe, poate puțin cam simple dacă mă întrebi pe mine dar nu sunt în măsură să critic. Nu cred că am atins o ață în viața mea. So, sunt colorate, vii, frumoase, îmi plac, probabil că dacă eram fată te punem să-mi faci și mie una. Mno...Cam atât! Te mai aștept cu brățări. (Asta sună ciudat)
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Feb 25 2015, 03:24

Eu nu am lasat comm. Ma simt oribil. Stiu ca eram pe fuga cand am vazut si uitasem. 
Imi place bratara asta. :-? E un model super si foarte colorat, e adorabil. Totusi... ma intreb cum de e posibil sa iti ia atat de mult sa faci o bratara!
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitimeMier Feb 25 2015, 18:20

Știi că-mi place ce faci. Știi ca te admir. Știi că-ți admir talentul. Dar, de ce mereu există un dar?, ultima brățară nu mă uimește. M-am obișnuit cu creații extra-mega tari din partea ta. Culorile sunt bine alese, iar modelul este foarte bun. Ce nu-mi place este recele pe care îl ai acolo. Mai mergea o culoare ceva mai vie, un galben sau roșu, nu știu. Nu spun că nu e frumoasă, dar puțin prea tristă pentru gusturile mele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Siraxta ~ Handmade Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Handmade   Siraxta ~ Handmade Icon_minitime

Sus In jos
 
Siraxta ~ Handmade
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Freyja handmade
» Matsuri - Handmade
» Siraxta: Poezii
» La mulţi ani, Siraxta !
» Siraxta ~ Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Creaţii Universale-
Mergi direct la: