Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Eroul: Un nou inceput

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

Ryo : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 20 2012, 11:31

o sa vina si nextul astazi mai trz
Sus In jos
alex_bt
Kaigai
Kaigai
alex_bt

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 20 2012, 17:13

uauu...mai...ce mult ai scris..si fainut
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 20 2012, 19:28

Next până diseară k eu le citesc noaptea adik kand am timp...
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 01:14

foarte frumoasa povestea ta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 07:12

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
o sa vina si nextul astazi mai trz

REpede repede ca sunt foarte nerabdator sa aflu ce se intampla in continuare Aplauze
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 12:49

hai cu nextuuuuu
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 12:52

CAPITOLUL=XIII=Intalnire neasteptata
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Nu.....este inposibil.........cum?esti mort,cred ca o iau razna.nu naruto nu o iei razna sunt aici.Durerea din sufletul tau este asa de mare incat a ajuns la mine.acum 8 ani cand teai antrenat cu mine am lasat niste chiakra inprimata in sigiliul tau.da cum?cand? as fi stiut,as fi vazut.Iti aduci aminte cand am incercat sa slabesc sigiliul prima data sa las chakra vulpei sa se scurga mai mult?.......aaaaaaaaaa deci atunci zice naruto cu o voce trista.Da naruto atunci,am lasat asta in caz de voi muri si pentru momente ca astea.Si se pare ca am facut bine. ............deci sti totul ai vazut tot din mine ca tatal meu.Da naruto si vreau sa iti spun ca sunt foarte mandru de tine,tu ai putut duce la bun sfarsit totul si ai intrecut toti predecesori tai inclusiv eu.Nu mam indoit niciodata de tine naruto,ai devenit un om demn de respectat nu numai prin faptele tale si prin felul tau de a fi.nimeni nu ar fi putut realiza ce ai realizat tu tinand cont prin ce ai trecut tu.Naruto statea si asculta cu atentie tot ce jiraia spunea tremurand si plangand cu lacrimi de crocodil.Jiraia era printe putini oameni la care naruto putea sa isi dea frau la sentimente fara nicio masca.Multumesc jiraia sensei, nici nu iti dai seama ce mult inseamna asta pentru mine.Ha ha ha nu imi vine sa cred naruto ma respecta,nu credeam ca am sa vad ziua asta zice jiraia cu un zambet trist. Pai sti cum este proverbul ala sensei nu sti ce ai avut pana nu lai pierdut.Nu naruto as prefera sa te vad cum erai o data inganfat,prea increzator si nesimtit decat sa te vad in starea asta.Ma doare naruto sa vad cum ai ajuns......tu este copilul care nu lam avut,nu mi-as fi dorit un ucenic mai bun ca tine. .........stiu sensei dar nu ma pot aptine ma doare prea tare nu as fi crezut niciodata ca oameni dragi mie mar fi tradat.inteleg ca a fost pentru binele konohai dar tot as fi inteles daca mi-ar fi spus,nu mai eram acel copil inmatur la momentul acela cea ce am demonstrat mai tarziu.si mama mea daca as putea spune ca e mama ma abandonat aia nu stiu daca as putea ierta,sia abandonat satul si dorinta sotului ei. ..........naruto inteleg ce vrei sa spui sti ca o data am pierdut si eu persoana iubita........nam sa iti spun ce sa faci am incredere in tine dar ce iti pot spune este ca sa te uiti adanc in sufletul tau si vei gasi raspunsul.Nam sa stau aici si o sati spun ca o sa fie usor sa treci peste asta stim bine amandoi ca as minti dar daca ar fi usor nu ai fi un sage adevarat.la care amandoi rad usor.insfarsit ma pot odihni in pace acum ca stiu ca miam indeplinit misiunea si ca team mai vazut o data zice jiraia cu ochii tristi si in lacrimi in ochi punand usor mana pe umarul lui.Naruto se uita in ochii lui jiraia si ii spune:sensei.......multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine.....fara tine nu as fi omul care sunt in ziua de azi,tu ai fost tatal care nu lam avut si ai fost mentorul meu............multumesc spune naruto inca avand lacrimi in ochi.Nu naruto eu iti multumes tu ai reusit sa faci ce eu nu am reusit.....si tine minte uitate adanc in sufletul tau si vei gasi toate raspunsurile spune jiraia in timp ce incepe sa dispara usor din egzistenta. .....multumesc sensei nici nu iti dai seama ce mult ma ajuta vorbele tale zice naruto in soapta uitanduse cum jiraia dispare usor un pic cate un pic.Cu asta naruto se intoarce usor si se indreapta catre casa simtinduse mult mai bine si cu gandul ca maine va fi o noua zi si poate ca va gasi vreo data in sufletul sau sa o ierte pe mama lui.Naruto deschide usa la vila namikaze si intra in casa,este surprins de luminile care inca erau aprinse in toata casa.Uitanduse in living room sakura statea pe canapea in fata semineului citind un scrol.sakura?esti inca treaza?intreaba naruto cu o voce calda ce o ia prin surprindere pe sakura tinand cont ca in ultimile saptamani naruto a fost mai rece ca niciodata.iiimmmm da nu pot sa adorm.......miam facut griji stind in ce stare erai.in timp ce sakura vorbea naruto se uita la ia....o kami sama cat de frumoasa esti zice naruto in gand.Nui nimic sakura totul o sa fie bine spune naruto indreptanduse catre ia si luando in brate si sarutandui fruntea.Sakura era asa de fericita de nici ea nu credea de ani de zile a asteptat sa auda cuvintele astea din nou din gura lui.inbratisandul la randul ei sakura pune capul in pieptul lui zambind usor.nu stia ce la facut sa se compoarte asa dar era fericita si multumind lu kami sama il ia de mana si il duce in dormitor ,de mult nu a mai simtit caldura corpuilui lui si vrea sa profite de ocazie si sa faca o noapte de neuitat din asta, pentru ca prea multe sa intamplat intrun timp foarte scurt si nu au avut timp de momente intime intre ei.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 13:04

da cati ani mai are Minato?
app tare next!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 14:36

foarte fain!!!next repede Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 16:49

sa zicem ca este cu un an mai mare minato pentru ca lucrurile sau intamplat intrun timp scurt in decurs de cateva luni
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 17:11

tareee
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 19:54

fain fericit) astept next
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 21:05

CAPITOLUL-XV-Familia este tot
O alta dimineata vine peste taramul focului cu soara stralucitor si cu cer senin.Momentan in konoha familia namikaze erau in bucatarie lund micul dejun:tati mami,putem sa mergem azi undeva?intreaba micul minato pentru ca sunteti liberi.unde vrei sa mergem minato kun?intreaba naruto.hai sa mergem in parc doar noi trei,raspunde sakura.cred ca este o ideie buna,cu asta cei trei se ridica de la masa si se duc sa se inbrace.30 de minute mai tarziu cei trei se aflau in parc,sakura si naruto erau sub un stejar pe o banca iar micul minato se jucain nisip.insfarsit avem si noi un pic de liniste si ne putem comporta ca o familie adevarata spune sakura.da ai dreptate,sper sa mai fie momente de astea spune naruto zambind calduros si sarutandui fruntea.cei 2 au stat asa 3 ore doar inbratisanduse si bucuranduse de compania celuilalt intimp cel privea pe micul minato. insa momentele placute sunt intrerupte de o senzatie ciudata ce corpul lu naruto a inceput sa emane.sakura ridica capul de pe umarul lui sa vada ce se intampla si privirea o duce catre o femeie roscata ce tranversa parcul.acea roscata era kushina uzumaki bine inteles ce se indrepta cu pas agale catre districtul unde se afla piata.naruto nu zice nimic doar lasa capul in jos cu o privire trista.sakura il priveste duios si il saruta pe buze mangaindul pe fata,ea stia ca nu trebuia vorbe sa se inteleaga unul pe altul si deasemenea stia ca naruto sufera dar nu zice nimic si doar il strange in brate.naruto era ingandurat nu stia ce sa faca sa se duca sa vorbeasca cu ia sau nu.nu dureaza mult si sakura vorbeste.naruto e timpul sa mergem sa mancam,ce zice?mam gandit sa mergem le ichiraku ramen bar.naruto zambeste si il striga pe minato.minato,hai este tipul sa mergem sa mancam,minato se ridica isi saluta prieteni si cei trei pleaca catre chioscul unde se vindea ramen.cei trei au mancat si se pregatea sa se indrepte catre casa pana cand naruto sa oprit si vorbeste:sakura? pori sa te duci inainte ?am ceva de facut.sakura se uita la el si da din cap precum ca da,ea stia ca naruto o sa se indrepte catre kushina.naruto o saruta duios pe buze iar pe minato pe frunte si le spune ca o sa se vada mai tarziu.cu asta cei trei se despart si se indreapta catre destinatiile lor.40 de minute mai tarziu naruto se afla in fata unei mici case in stil japonez ce era colorata portocaliu,suna la usa si niste pasi se aude de partea cealalta ce se indreapta catre usa.usa se deschide si in fata lu naruto apare kushina.hokage sama?spune kushina evident surprinsa.buna mama pot sa intru?raspunde naruto cu o voce neutra.acum kushina era socata nu stia ce sa creada il avea in fata pe fiul ei care il iubea asa de mult dar a explicat clar ca nu vrea sa aiba de aface cu ia.kushina zice da si cei doi intra in casa.hokage sama doriti un ceai?........nu multumesc raspunde naruto. ........ce va aduce pe la mine hokage sama?.......in primul rand vreau sa nu mai te adresezi cu honorific,poti sa imi spui naruto. ......am inteles.......... naruto. ........uite care este treaba cu cateva zile in urma am avut o intalnire care mia deschis ochii si vreau sa iti spun ca am cam ecsagerat,am fost furios cand am auzit ca traiesti chiar si acum inca mai ma doare dar iti promit ca am sa incerc sa inteleg si sa trec si peste asta si poate o sa te inteleg si pe tine.kushina nu stia ce sa zica dar era fericita foarte fericita.inteleg naruto si ai tot dreptul sa fi furios si sa te comporti asa,iti multumes ca ai decis sa imi acorzi o sansa.naruto se indreapta catre ia si o in braciseaza la care kushina incepe sa planga in pieptul lui.au stat asa vreo 20 de minute pana cand usa de la intrare se aude deschizanduse.se aude niste pasi care se indreptau catre ei,cand in usa de la living room apare sukhi uzumaki. .........buna sukhi spune naruto cu o voce calda la care sukhi ramane blocata daca cineva iar fi spus de dimineata ca naruto o sa fie in casa lor iar fi ras in fata dar era adevarat naruto era in casa lor. ......buna na...hokage sama.poti sa imi spui naruto. cu asta cei trei au inceput a voebeasca,kushina a inceput sa ii spuna tot ce sa intamplat,pe unde a fost si cum la cunoscut pe tatal lui sukhi(nam sa va plictisesc cu asta,nu este inportant povesti pe unde au umbat cele doua) nici nu au stiut cand sa lasat seara acum naruto era un pic mai fericit si durerea incepuse sa dispara incetul cu incetul pe masura ce kushina povestea.a realizat si el ca si kushina a avut o viata grea.
2 ani au trecut de la acea seara in acest timp naruto si sakura au decis sa faca nunta,acea zi a fost cea mai asteptata din an de toata konoha si nu numai.au fost peste 2000 de invitati din toate cele 5 natiuni printre care se aflau si invitati de marca precum Sabacu-no Gara(Kazekage),Killer Bee(Raekage),May Temury(Mizukage)si lorzi din tarmul apei,sfulgerului,vantului si al focului.kushina si sukhi sau mutat in una din vilele mai mici din complexul Namikaze iar sukhi uzumaki a inceut o relatie cu Udon coechiperul lu konohamaru si moeghi bine inteles nu inainte sa treaca prin minile lu naruto.el devenise foarte protectiv in privinta familiiei lui tinand cont de cele intamplate.una peste alta erau foarte fericiti insfarsit,naruto a inceput o noua traditie o data pe luna echipa 7+ sai si tsunade se strangeau cu familiile lor si loau cina inpreuna in restaurantul SABIA SHINOBIULUI care era deschis de choji si aiame.pe scurt lucrurile intrase in normal si toata lumea era fericita ne stind ca in saptamanile urmatoare vor urma zile negre care vor ramane scrise in istorie ca find cele mai sangeroaase.
CAPITOLUL-XVI-Intalnirea,surpriza si sacrificiu
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 21 2012, 21:13

Iar ma lasi in suspans!!!next repede Aplauze
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 00:23

foarte frumos fericit :X

next Limba scoasa
Sus In jos
valeriux10
Kaigai
Kaigai
valeriux10

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 10:30

vreisa spui ca naruto s-a luptat in razboi vreo 1-2 ani?
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 11:31

nu ma,am zis ca tot ce sa petrecut de la venirea sa in konoha pana in prezent sa intamplat aprocsimativ intrun an
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 12:27

CAPITOLULXVII-INTALNIREA,SUPRIZA siSACRIFICIUL-partea intai
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Naruto si Sakura sunt treziti din somn de o bubuietura puternica ce sa auzit la cati va chilometri de zidul konohai,nu stind ce se intampla naruto sare din pat si incepe sa isi caute frenetic hainele.In acel timp se aude bubuituri in usa sakura se duce repede si deschide.Un ambu era la usa incercand frenetic sa treaca pe langa ia:lord hokage,lord hokage suntem atacati!!!!!!!!!! naruto iese repede din dormitor si spune:ambu convoaca repede o intalnire in camera de razboi,spunele la toti comandori sa se prezinte cat mai repede. am inteles!!!! sakura!!!!! fugi la spital si pregateste spitalul pentru raniti apoi sa vi in camera de consiliu.sakura da din cap precum ca da si dispare intrun nor de fum,naruto dispare intro lumina galbena.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXIN CAMERA DE CONSILIU
20 de minute mai tarziu in camera de consiliu se afla shikamaru sasuke kakashi,sai,ino,tsunade si naruto.sai vreau ca tu sa iei divizia speciala de ambu si sa patrulezi perimertul konohai la asta toti gandeau la fel(ce divizie speciala de anbu?)nam timp sa va axplic acum.shika vreau ca tu sa formulezi un plan de aparare si unul de contra atac cat mai repede posibil,cu asta shika a plecat.kakashi vreau ca tu sa preiei conducera armatei si sa incerci sa tragi cat mai nult de timp,cu asta kakashi dispare.ino vreau ca tu sa iei o echipa si sa spionezi cine ne ataca,cu asta ino dispare.bine acum tsunade sasuke trebuie sa gandim o tactica.naruto zice tsunade lasama sa ma duc in prima linie ca pot sa ajut cu katsuiu si cu raniti.nu nu pot tsunade ai gata 60 de ani acum lasa generatia mea sa se ocupe de asta.dar naruto trebuie sa intelegi ca aici nu am ce face acolo macar pot sa ajut.AM SPUS NU SI CU ASTA AM INCHEIAT!! NU NU AM INCHEAT NARUTO STI BINE CA SUNT DE FOLOS ACOLO!!!! GRANY TSUNADE NU POT SA IMI PERMIT DACA TI SE INTAMPLA CEVA,ESTI CA O MAMA PENTRU MINE. NU O SA SE INTAMPLE NIMIC NARUTO ITI PROMOIT. offf..........bine da ai grija si cu asta dispare,un ambu apare in camera:lord hokage se pare ca kabuto este cel care ne ataca si se pare ca are doi demoni.... care sunt aia? cel cu 4 cozi si cel cu 5. .......hamm.....bine trimite mesaje urgent catre taramul vantului si al fulgerului si spunele ca suntem atacati si sa trimeata intariri.AM INTELES!!.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
intre timp pe campul de batalie
raporteaza spune kakashi:se pare ca putem sa le tinem piept deocamdata dar daca o tinem tot asa o sa avem pierderi imese.am inteles ce se intampla cu cei doi demoni? se pare ca kabuto inca nu vrea sa ii introduca pe campul de batalie,ii tine cu un sigiliu.....cred. foarte bine cu planul adus de shikamaru putem sa le tinem piept dar am o presimtire ca kabuto inca nu a dat drumul la altileria grea.
12 ore mai tarziu batalia inca nu se trminasa ,konoha incepuse sa aiba pierderi imese
in camera de consiliu sasuke,naruto si sakura vorbeau: sasuke,sakura daca cumva va elibera cei doi demoni va trebui sa folosesc un jutsu special care lam creat eu si numai eu pot sa il folosesc dar.............. nu,nu,nu stiu eu ce vrei sa faci nu nu am sa accept nu pot sa te pierd acum zice sakura izbugnind in plans.sakura.....egzista sanse sa supravietuiesc dar sunt foarte mici,nu stiu egzact cata chakra o sa imi ia stiu doar ca trebuie foarte multa,ecsagerat de multa si imi voi pierde 10 ani din viata daca supravietuiesc.nu nu poti face asta toata viata te-ai sacrificat pentru binele satului si acum ca incepusem sa fim fericiti si sa ducem o viata normala vrei sa te sinucizi.sakura........e datoria mea ca hokage......sti bine asta. o tacere sinistra se lasase in camera sasuke o sa am nevoie de timp sa ma pregatesc aici si cand o sa ajungem acolo de asta voi doi trebuie sa ma protejati pana cand va zic eu.sasuke da din cap precum ca da.
zori incepuse sa se arate,pe campul de batalie se putea vedea urmele ramase de la jutsuri si cadavrele shinobilor cum zaceau cat vedeai cu ochii.din intuneric iese o siluieta de om,era kabuto ce isi facea calea pe campul de batalie.kakashi shikamaru si tsunade se pregatesc sa ii tae calea:kabuto.....ar fi trebuit sa te omor dar de fiecare data ai scapat zice kakashi.hahahaha.......esti asa de nostim kakashi hatake,tu chiar crezi ca ma poti omora?am sa iti arat verziunea completa de ENDO-TENSEI cu asta cabuta face cateva semne din maini si cu palma loveste pamantul intr-un nor de fum apare 6 sicrie.vezi tu kakashi am reusit sa pot convoca sufletele care sunt chiar si in burta lu shinigami precum ei,si cu asta cele 6 capace cad jos si se pot vedea 6 cadavre ce incepe sa se reintegreze acei 6 erau cei 4 hokage senju hashirama,senju tobirama,sarutobi hiruzen si yondaime hokage minato namicaze ceilalti doi erau uciha itachi si jiraia.tsunade,kakashi si shikamaru au ramas fara cuvinte.cei 6 ies din cosciuge si se uita unul la altul foarte comfuz.ce se intampla?intreaba tobirama la care sarutobi a realizat imediat ENDO-TENSEI,acum jiraia se uita la tsunade.tsunade esti tu?da jiraia sunt eu se pare ca nici mort nu scap de tine zice tsunade cu un zambet trist pe fata.primele cuvinte care le-a scos minato a fost NARUTO,CE SA INTAMPLAT CU NARUTO? la care tsunade rapunde tot cu un zambet trist:este bine minato stai linistit ba chiar este na apucat sa termine vorba ca se aude o voce strigand SUMMONING JUTSU o brasca gigantica se poate vedea in zare cu un om pe capul ei ce avea un parpalac portocaliu si pe spate scria rokundaime hokage.toti shinobi au inceput sa strige de bucurie ca eroul lor este aici A SOSIT,LORD HOKAGE A SOSIT.cei 6 endo privesc la el iar patru din ei spun in acelasi timp NARUTO. KABUTO AR FITREBUIT SA TE OMOR ACUM CATI VA ANI AAAAAAAAAAAAAHHHH DAR NU O SA MAI IMI SCAPI ACUM,NAM SA ITI PERMIT SA TE APROPI DE SAT, NUMELE MEU ESTE NARUTO UZUMAKI NAMICAZE ROKUNDAIME HOKAGE AL SATULUI ASCUNS IN FRUNZE SI AM SAL PROTEJES CU TOATA PUTEREA MEA
VA URMA
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 16:02

tare, mi-a placut ..mda dar mereu ma incurc pe unde raman fericit)
Sus In jos
valeriux10
Kaigai
Kaigai
valeriux10

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 16:40

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
tare, mi-a placut ..mda dar mereu ma incurc pe unde raman [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

pai scrisul e mic si textul e mare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 20:31

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
naruto se uita in jur si priveste la peisajul ingrozitor ce il inconjura si ceva ii capteza atentia.aaaa cum naiba a putut sa revie atati lupttori puternici?sasuke,sakura,kakashi si tsunade venti cu mine spune naruto cu multa cofidenta restu dativa inapoi si puneti o bariera de cheakra in jurul nostru.sasuke tu te bati cu itchi si hiruzen,kakashi tu trebuie sa rezisti cu tatal meu,tsunade tu trebue sa te lupti cu jiraia iar tu sakura cu o klona dea mea ii lom pe primul si al doilea hokage.gamachici,gamatasu voi trebuie sa rezistati cu cei doi demoni pana cand o sa terminam noi lupta.am inteles spun toti ntro singura voce. minato namikaze vs kakashi hatake kakashi xxxxx
se pare ca trebuie sa ne luptam sensei spune kakashi.ce se intampla kakashi? sunt douazeci si patru de ani de cand ai murit sensei.....fara sa realizeze kakashi aude un strigat clone suriken,o me de suriken zboara catre kakashi intro fractiune de secunda kakashi foloseste un kamiuari si se inlocuieste cu un bustean ascunzanduse dupa un copac dar realizeaza prea tarziu ca a fost doar o diversiune pentru ca minato sa foloseasca hirasim.kakashi sta nemiscat simtind o lama rece la gatul lui

.xxxxx tsunade vs jraia xxxxx
buna tsunade se pare ca pana la urma trebuie sa ne batem. ........asa se pare spune tsunade cu lacrimi in ochi.hahahahh.....se pare ca pustiu a reusit sunt sigur ca o sa gasiti o solutie sa ne distrugeti spune jiraia.ne mai stand pe ganduri striga stilul foc flacara drgonului si o flacara gigantca iese din gura lu jiraia la care tsunade face cateva semne cu minile si striga stilul apa dragoni gemeni la care doi dragoni de apa se izbeste cu putere in flacari neutralizanduse una pe alta.

xxxxxxxxxxx sasuke vs itachi si hiruzen xxxxxxxxxxx
se pare ca mai intrecut fraatiorule ai optinut eternal Mangekyō Sharingan. .......da dar a trebuit sa platesc un pret mare si multa din vina va apartin la amandoi.hiruzen nu zice nimic stind ca sasuke are dreptate.susano amandoi uciha striga la o lalta iar hiruzen sarutobi striga SUMMONING JUTSU la care o gorila mare apare langa el,era ema regele gorilelor.flacari negre se putea vedea la orizont ce se contra una pe alta intrun spectcol frumos si oribil.

xxxxxxxxxxx naruto si sakura vs hasirama si tobirama xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

se pare ca in generatiile ce a urmat dupa noi flacara vointei inca mai arde puternic nu tobirama? asa e frate si sunt onorat sa lupt cu rokundaime hokage.mokuton striga hasirama la care copaci rasare din pamamnt si pleaca dupa naruto.naruto vazand ca tobirama vrea sa foloseasca un jutsu timp-spatiu nu mai sta pe ganduri si striga futun-rasen-shuriken discul de vant se indrepta catre hasirama taind copci creati de el si lovindul in plin spulberandul.acum pana se regenereaza la loc trebuie sa ne ocupam de tobirama sakura la care ia doar da din cap precum ca da.pumnul mistic sriga sakura indreptanduse catre tobirama dar ratand deoarece tobirama se inlocuit cu o clona de apa si sa ascuns dupa un copac.dar intimp ce statea aude in spatele lui stilul uzumaky sigiliu cinci pentagrame. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
oare ce se va intampla in partea a treia
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 20:38

suuuuuper sogi, te pricepi Limba scoasa

next
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 21:13

Tare fericit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 21:14

fain ca intotdeauna!!next Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 13:38

partea a lll-a xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
minato namikaze vs kakashi hatake xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
imi pare rau kakashi dar totul sa sfarsit spune minato in timp ce infige kunaiul in gatul lu kakashi inchizand ochi trist dar ramane socat cand kakashi se transforma in electicitate si il electrocuteaza, ii imibolizeaza tot corpul si tot odata aude din spate o voce familiare:nu sensei mie imi pare rau dar sa sti ca urmasi vostri vau depasit si cu asta kakashi il sigileaza.corpul lu minato cade la pamant ca si mort.kakashi se uita la cer intristat si spune:obito sper ca vezi tot.
tsunade vs jiraia xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
din aburi se poate vedea o silueta de om tsunade se uita mai bine si ramane socata...........a intrat in sage mode la naiba trebuie sa fac ceva cat mai repede daca nu sunt moarta.SUMMONING JUTSU striga tsunade invocando pe katsuia asta o sa imi dea un avantaj tinand cont ca el nu mai poate sa invoce pt ca e mort.katsuia transformate in mai multe clone si inconjaral,stropestel cu acid din toate directiile.am inteles doamna mea si cu asta katsuia incepe sa il stropeasca din toate directiile.asta ar trebui sa ii distraga atentia ca sa ma pot apropia de el spune tsunade in gandul ei.jiraia tot eschiva si evita acidul dar in zadar nu era destul de rapid si cateva lovituri il loveste din plin topindui diferite parti ale corpului.vazand asta tsunade se furiseaza in spatele lui:imi pare rau jiraia dar trebuie sa te sigilez pana cand nu te regenerezi la loc zice tsunade cu o voce trista.nui nimic tsunade dar vreau sa sti ca sunt bucuros ca esti tu care ma sigileaza si sa sti ca tot te iubesc. cu lacrimi in ochi tsunade striga stilul uzumaky trei pentagrame sigil si cu asta corpul lu jiraia cade la pamant sigilat
sasuke vs itachi si hiruzen xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
amaterasul lu sasuke incetul cu incetul incepe sa acopere amaterasul lu itachi dar cand sa il loveasca toiagul lu hiruzen il loveste in piept si il arunca inapoi si tot odata hiruzen sa pregatea de un nou jutsu dar cand sa termine semnele este lovit de un dragon de apa.sasuke se uita uimit in jur cand il vede pe kakashi. sasuke vad ca ai nevoie de ajutor. zice kakashi zambind.cu asta cei doi se arunca in batalie sigilandui pe cei doi.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
sakura si naruto vs hasirama si tobiramaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tobirama cade la pamant sigilat numai in tip ca cei doi sa il vada pe hasirama regenerat.mokudom inchisoare infernala striga hasirama iar cativa busteni de lemn izbugneste din pamant si ii prinde pe sakura si naruto dar amandoi explodeaza intrun nor de fum din spate sare sakura si il loveste pe hasirama din plin izbindul violent de o stanca iar naruto transformat in rikudou mode il prinde cu niste maini din ceakra inmobilizandul.de deasupra lu hasirama cade o silueta de femeie...........mama?era kushina uzumaki facand cateva semne striga stilul uzumaki cinci pentagrame sigil si cu asta hashirama cade la pamant. ce faci aici mama?intreaba suparat naruto.tu crezi ca o sa te las sa te lupti singur?..............aaaaaaaahhhhhhh.bine dar cum voi trebuie sa stati deoparte pt ca adevarata batalie acum incepe.cu asta naruto se indreapta catre kabuto si cei doi demoni.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
kabuto e timpul sa terminam asta o data pentru todeauna spune naruto cu o voce rece ce ar face sa tremure si pe cel mai tare shinobi.cred ca ai dreptate naruto-kun spune kabuto si in spatele lui se poate vedea doi demoni uriasi ce incep sa se formeze. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxurmatorul

capitol o batalie legendara si sakrificiul suprem. oare ce se pota intampla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Eroul: Un nou inceput
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: