Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Care este scuza perfecta pentru tine?

In jos 
AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Ryo : 0

Care este scuza perfecta pentru tine? Empty
MesajSubiect: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeVin Dec 26 2014, 21:45

"Trebuie sa-l astept pe tipul de la cablu". O scuza perfecta pentru un om pe care te poti baza, care de obicei iti intinde o mana de ajutor. Suna familiar? Oricum, in caz ca folosesti aceasta scuza, ai grija sa stai aproape de telefon.
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeSam Dec 27 2014, 01:08

"Trebuie sa-mi duc pisica la veterinar". Suna cunoscut? O scuza perfecta in caz ca ai nevoie sa te plimbi prin oras, sau in afara lui. Totusi ai grija pe unde mergi, cineva te-ar putea recunoaste.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 66% din utilizatorii care au facut acest test.
Sus In jos
BogdyRo2
Kaigai
Kaigai
BogdyRo2

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 17:18

"Trebuie sa-mi duc pisica la veterinar". Suna cunoscut? O scuza perfecta in caz ca ai nevoie sa te plimbi prin oras, sau in afara lui. Totusi ai grija pe unde mergi, cineva te-ar putea recunoaste.
Ai obtinut acelasi rezultat ca 66% din utilizatorii care au facut acest test.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 18:08

"Trebuie sa-l astept pe tipul de la cablu". O scuza perfecta pentru un om pe care te poti baza, care de obicei iti intinde o mana de ajutor. Suna familiar? Oricum, in caz ca folosesti aceasta scuza, ai grija sa stai aproape de telefon.

O sa am grija. > ))
Sus In jos
PalarieDePaie
Kaigai
Kaigai
PalarieDePaie

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 22:39

Nu merge sa dau click pe "incepe testul" :/
Sus In jos
Zeus
Kaigai
Kaigai
Zeus

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 14:55

Am un deces in familie. Suna cunoscut? Sigur, o scuza poate un pic extrema insa perfecta pentru un concediu de 2-3 zile. Ai grija totusi, poate cineva din biroul tau are legaturi cu o ruda apropiata.
Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai
BiancaRomelia

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 15:07

...trebuie sa-mi cumpar o pisica.
Sus In jos
Kai
Kaigai
Kaigai
Kai

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeSam Ian 10 2015, 00:16

Da ,o scuza destul de buna.
Sus In jos
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 18:46

Văd că majoritatea a obținut la fel.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeMier Mar 18 2015, 09:10

Nu inteleg de ce toata lumea obtine acelasi rezultat...
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeSam Iun 20 2015, 18:11

Ai obtinut acelasi rezultat ca 33% din utilizatorii care au facut acest test.
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeSam Iun 27 2015, 08:10

Ai obtinut acelasi rezultat ca 66% din utilizatorii care au facut acest test.

Mi se pare mie sau cam multi au aceasta fraza ? : ) 
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeJoi Iul 02 2015, 04:06

Trebuie sa-mi duc pisica la veterinar. Suna cunoscut? O scuza perfecta in caz ca ai nevoie sa te plimbi prin oras, sau in afara lui. Totusi ai grija pe unde mergi, cineva te-ar putea recunoaste.
Sus In jos
BlueRose
Kaigai
Kaigai
BlueRose

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeMier Iul 15 2015, 18:33

"Trebuie sa-mi duc pisica la veterinar". Suna cunoscut? O scuza perfecta in caz ca ai nevoie sa te plimbi prin oras, sau in afara lui. Totusi ai grija pe unde mergi, cineva te-ar putea recunoaste. Ai obtinut acelasi rezultat ca 65% din utilizatorii care au facut acest test.
Sus In jos
Ren Uchiha
Kaigai
Kaigai
Ren Uchiha

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitimeVin Iul 17 2015, 17:00

Rezultatul tau:

N-am eu pisica , dar e o scuza buna.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Care este scuza perfecta pentru tine?   Care este scuza perfecta pentru tine? Icon_minitime

Sus In jos

Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Jocuri pe forum :: Quiz-
Mergi direct la: