Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ultimul film vazut - Recomandari

In jos 
+38
Puff'sTTX
Ayame
ERROR480
VictorDS
XanoTHEr.
Edi
TbeatZz_
TaniaKro
DiZi
BeTo
Liss
Kazaki
PalarieDePaie
NobaraAi
Wiłl
Quinzel
CarinaObitofan
Ralu
Siraxta
MississippiKing
Psycho
husky123
Damaris
DoctorStazz
Matsuri
Cocktail
Aszz
AndyBIJUU
¬Crowley¬
UchihaBTW
Nywa
UzumakiNaruto
Sasuke清
MirunaXD
Alecks97
Katoka-chan
Hades
Edo-Madara
42 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 22:08

Dupa cum spune si titlul aici povestim filmele vazute plus recomandari.
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 22:23

Eu recomand American Pie toate seriile , scary movie fericit) cam vechi dar merge ....., ted , transformers toate seriile , battleship si multe altele , daca stau 2 zile nu apuc sa le enumar
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 22:34

Eu unul recomand seria Mortal Kombat.
Am vazut-o si pot spune ca este un fil gen fighter foarte bun cu actiunea care ia intorsaturi foarte bruste. American Pie nu mi-a placut, scary movie idem pentru mine.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 10:14

Eu recomand Real Steel sau Les Misérables. Amandoua is cu Hugh Jackman :x


Have fun ^^
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 10:24

Fast and furious 6 a fost ultimul vazut si il recomand, este prea tare filmul LoL , a da mai recomand si american pie rolling on the floor  dar nu pentru fete mai mult pentru baieti rolling on the floor :> 
Sus In jos
MirunaXD
Kaigai
Kaigai
MirunaXD


Ryo : 0
Likes : 1

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 11:53

Ultimul film vazut a fost The Lone Ranger, cu Johnny Deep =p~ De curand m'am mai uitat si la The Big Wedding si la ultimul film din trilogia The Hangover, la care am ras cu lacrimi. Ahh, cum sa uit de Oblivion. A fost absolut genial, mai ales ca protagonistul este Tom Cruise =p~ Pe moment doar acestea mi'au venit in minte..
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 12:09

Ultimul pe care l-am vazut a fost Cursa Moratala 2.Recomand Argo de Benn Affleck. [i]Am vazut Scary Movie 1 si 2 pe Pro,mda ai dreptate in ce spui dar totusi este o combinatie de comedie cu putina frica.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 14:31

Daca vrei comedii incerca:
Fotbal shaolin
Denis,pericol public(toate seriile)
Fime cu Bud Spencer precum: Banana Joe, Atentie nu ne suparati(preferatul meu) si multe altele!
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 18:23

Cu, comediile nu prea le am, dar una dintre comediile ce l-am vazut a fost: Vampire suck&bona de a fortele speciale.
De actiune, am vazut la Cinema The Wolverine 3D :X
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeJoi Aug 22 2013, 23:18

Filme....am vazut multe,recomand JasonX,Resident evil,Destinatie finala ,Wroung turn (la ultimele 3 toate partile),The tournament,Crank,Curierul,Norbit...
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeVin Aug 23 2013, 10:15

Comedie: johnny english si johnny english reborn
Supranatural: seria Underworld
figting: Here comes the boom, never back down astea miau venit in minte pana acum
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU


Ryo : 0
Likes : 3

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeVin Aug 23 2013, 12:30

Deci sunt atat de prost incat in loc sa zic mai sus seria Fast and Furios, am zis seria NFS! Ce sa ii faci prea multe jocuri strica.. in orice caz, daca vreti si te groaza incercati seria The Grudge, pentru actiune-comedie Crank si pentru comedie Harold si Kumar
Sus In jos
Aszz
Kaigai
Kaigai
Aszz


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeVin Aug 23 2013, 12:34

Un film exceptional este ` Le fabuleux destin d`Amelie Poulain ` . fericit
Sus In jos
Cocktail
Kaigai
Kaigai
Cocktail


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Sept 30 2013, 23:28

Ultimu' film vazut de mine... Hachiko sau Ucenicul vrajitor, nici nu-s sigura. Foarte frumoase amandoua oricum. Hachiko e mai sentimental asa, la al doilea am ras de m-am prapaditit si a fost si multa actiune.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 15:25

Ultimul meu film vazut este ''Saga Amurg-Zori de Zi-partea II.'',este genial,mai ales Edward,care este un  scump.Imi place mult filmul si vi-l recomand. fericit
Sus In jos
DoctorStazz
Kaigai
Kaigai
DoctorStazz


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 17:02

Ultmul film pe care l-am vazut a fost IronMan3 sau Calaretul Singuratic versiunea cu Jhonny Deep
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMar Oct 22 2013, 23:46

Ultimul film pe care l-am vazut eu... :-? Hmm
Hachiko. 
E vorba despre un caine care trebuia sa ajunga intr-un oras din Japonia, dar n-a mai ajuns, ci s-a ratacit intr-o gara. Un profesor l-a gasit si a fost de acord sa-l pastreze pana ii gaseste proprietarul sau un camin bun. Nevasta lui nu a fost de acord sa-l tina, nu suporta cainii, dar fiica lui il adora pe Hachi. Nu au gasit stapanul sau pe cineva care sa-l ia, asa ca au decis sa ramana la ei. Sotia lui a fost de acord intr-un final, iar Hachi a ramas in grija lor. Profesorul se ducea cu un tren la munca si o data nu s-a mai intors, a murit la locul unde muncea. Hachi a ramas in grija fiicei, care s-a maritat. Dar a fugit de acasa si s-a dus in gara sa-si astepte stapanul. Acolo a stat cam zece ani, sau noua, nu mai stiu, pana a murit de batranete. Inainte sa moara, a vazut un tren din care stapanul lui a iesit, iar apoi si-a dat duhul. 


A fost un film awesome, mi l-a povestit o fata acum multi ani si m-a impresioant asa mult ca am tinut minte, iar acum cateva zile, Jojo mi l-a dat sa ma uit la el. :3 E o poveste asa de frumoasa. <3 Normal ca-l recomand. 
Sus In jos
husky123
Kaigai
Kaigai
husky123


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMar Noi 26 2013, 20:55

Ultimul film pe care l-am vazut a fost "The fight club".Este foarte tare si are un final destul de ciudat:)Il recomand
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeVin Noi 29 2013, 12:01

Ultimul film pe care l-am vazut se numeste ''The Conjuring'' si este un film horror. Pe IMDb are o nota foarte mare, iar avand in vedere ca filmele horror au de obicei note mici se subintelege ca este un film bun. Eu il recomand tuturor, e foarte infricosator. LoL
Sus In jos
Psycho
Kaigai
Kaigai
Psycho


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 15:52

Ultimul film vazut a fost probabil Dr. Strangelove. (titlul initial este mai lung).
Acum sa incepem cu recomandarile.

The Shawshank Redemption: o opera de arta a cinematografiei. Un film despre viata si in ce stadiu pot ajunge oamenii. Un film despre prietenia si in acelasi timp dusmania dintre oameni. Filmul e facut dupa cartea lui Stephen King xD

Memento: Genul de mindfuck clasic pe care il vei iubi imediat ce incepi sa realizezi despre ce e vorba cu adevarat in spatele fatadelor create de personaje pentru a te induce in eroare.

The Green Mile: Stephen King is here again. O drama superba despre oameni si modul lor egoist si in acelasi timp marsav de a fi. Filmul te va face sa te gandesti de doua ori asupra rasei umane si modul in care reactionam cu totii in anumite momente ale vietii.

One Flew Over the Cuckoo's Nest: Unul din favoritele mele: un film ce descrie viata unui om normal printre nebuni. Unul din putinele filme care m-au facut sa zic "Nu e mort, spune-mi ca nu e mort!". Excelenta capodopera.

American History X: O coloana sonora geniala care imi trimite un fior pe sira spinarii de fiecare data. Un film care arata la ce se resuma rasismul si cu se inghite. Un film care arata ca cercul urii este unul aprig.

Psycho XD
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 16:30

Ultimul film pe care l-am vazut a fost ,,grown ups 2'' este foarte interesant filmul este cu adam sandler LoL
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeLun Dec 23 2013, 21:11

*Ultimul film văzut e unul foarte kinky, aşa că nu vi-l spun.*
Ei, filmul văzut înainte de ăsta e super. Perfume: story of a murderer. Îl recomand. Nu vă spun despre ce e. E mai mişto să nu ştii şi să afli pe parcurs. >.<
Sus In jos
Ralu
Kaigai
Kaigai
Ralu


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMier Dec 25 2013, 18:45

La școală am vizionat un film foarte emoționant numit Schindler's List (1993). Dacă sunteți interesați de istorie, vă recomand Elizabeth The Virgin Queen, Elizabeth The Golden Age și The Scarlet Letter.
Vă mai recomand și câteva comedii: The Hot Chick, Parental Guidance, The Hangover (I, II și III), Scott Pilgrim vs The World și Deuce Bigalow (sunt două filme).
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai
CarinaObitofan


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeMar Feb 25 2014, 12:10

ultimul film pe care l-am vazut a fost LUPUL DE PE WALL STREET va recomand si voua sa il vedeti e super fain  fericit
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitimeSam Oct 04 2014, 21:13

Topic redeschis. 
Ultimul film pe care l-am văzut, păăăi.... ăă... a fost X-Men: The day of Future Past. Păi ămm, nu sunt bună la rezumate, e peste câțiva ani, cel puțin la început acțiunea se petrece în viitor, însă după Wolverine este trimis în trecut pentru a îl schimba și a încerca să prevină crearea santinelelor și a proteja mutanții. Ceva în genul, cum am spus, nu vă bazați pe mine. Mie una mi-a plăcut, la fel ca și celelalte filme X-Men. Vi le recomand. 
Voi ce recomandări mai aveți? Ce filme ați mai văzut? A fost vară, nu cred c-ați ieșit pe-afară, ați stat și v-ați uitat la filme, știu eu, chestii, nu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ultimul film vazut - Recomandari Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari Icon_minitime

Sus In jos
 
Ultimul film vazut - Recomandari
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Episodul 298 - Festival! Film! Festivalul de film Shinigami
» Seriale - Recomandari
» 682 – Pariu că nu ai mai văzut asta până acum
» Episodul 314 - Kon l-a văzut! Secretul unei doamne frumoase
» DB: Episodul 117 - Ultimul sacrificiu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Filme si Seriale-
Mergi direct la: