Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ultimul film vazut - Recomandari

In jos 
+38
Puff'sTTX
Ayame
ERROR480
VictorDS
XanoTHEr.
Edi
TbeatZz_
TaniaKro
DiZi
BeTo
Liss
Kazaki
PalarieDePaie
NobaraAi
Wiłl
Quinzel
CarinaObitofan
Ralu
Siraxta
MississippiKing
Psycho
husky123
Damaris
DoctorStazz
Matsuri
Cocktail
Aszz
AndyBIJUU
¬Crowley¬
UchihaBTW
Nywa
UzumakiNaruto
Sasuke清
MirunaXD
Alecks97
Katoka-chan
Hades
Edo-Madara
42 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 08:48

Din păcate eu nu pot fi înmuiat prea ușor ( aproape deloc ).


Aseară am văzut Insidious: Chapter 3,  un film de groază. Ideea e că dacă vă speriați și vă place, ar trebui să-l vedeți.


P.S.: Vreau un film de groază să mă sperie la culme. Nimic din ce am văzut până acum nu m-a speriat.


Spoiler:
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_


Ryo : 0
Likes : 4

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 08:59

J. Whittemore a scris:
Din păcate eu nu pot fi înmuiat prea ușor ( aproape deloc ).


Aseară am văzut Insidious: Chapter 3,  un film de groază. Ideea e că dacă vă speriați și vă place, ar trebui să-l vedeți.


P.S.: Vreau un film de groază să mă sperie la culme. Nimic din ce am văzut până acum nu m-a speriat.

Spoiler:

Daca doresti un film de groaza mai cu "tarie" , ti-as putea recomanda Ouijin sau Poltergeist , care este acum si in cinematografe.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 14:33

Adrian, trebuie sa vezi Jessabelle si Annabelle. Iti recomand si Saw toate partile, Cabana din padure, Mama, Siamezii. Sunt multe filme de groaza bune si am vazut multe, dar nu-mi aduc aminte din ele.



Whittemore: Le-am văzut toate.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 18:24

Puteti sa va uitati la Idiocracy. Este o comedie exagerata bineinteles, dar din pacate ne indreptam si noi spre acele timpuri. Il recomand pentru toata lumea, dar mai ales pentru EVILRoY care a spus ca ar bea cola daca nu ar mai exista apa. LoL
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 20:38

Vă recomand și Trilologiile The Lord of The Rings și Hobbitul. fericit Sunt geniale. fericit
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 05 2016, 21:52

Ieri am văzut Snow White and the Huntsman și prequelul și totodată sequelul The Huntsman Winters War.
Nu mă așteptam să fie așa șmecher, până am vazut trailerul. Pana mea, din nume îți pare că e un film disney, dar nu e. fericit)
Sus In jos
ERROR480
Kaigai
Kaigai
ERROR480


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 02:24

The conjuring 2.E unul dintre cele mai bune filme de groaza vazute de mine pana acum.
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame


Ryo : 237
Likes : 16

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 30 2016, 22:36

Nu ma prea uit la filme...dar mi-a placut foarte mult Metalhead, asta fiind ultimul film pe care cred ca l-am vazut. In rest, recomand Whiplash, Kick-ass, Detroit Rock City...si atat pentru ca restu-s super cunoscute si 100% le-ati vazut. Poate ca ati vazut si astea 3 de care am zis mai sus, da nu-i bai.
Sus In jos
Puff'sTTX
Kaigai
Kaigai
Puff'sTTX


Ryo : 0
Likes : 0

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 02 2016, 04:18

Recomand filmul Tusk este ceva ce va sporii problemele mintale oricui  Buna
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 14:47

Recomand filmul Se7en, avându-i ca actori principali pe Brad Pitt și Morgan Freeman, mi-a plăcut atât de mult încât l-am vizualizat de două ori, hint: cele 7 păcate mortale.
Sau I Origins, e un film de dragoste, dar nu e clișeic deloc, tot de două ori l-am vizualizat.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 03 2017, 16:19

Chiar ieri, de dimineață pe stomacul gol, am văzut The Shawshank Redemption. Ce să zic, mi-a plăcut, îl recomand, nu sunt neapărat mare fană fiind ceva mai vechi, însă acțiunea și ideea filmului au făcut să merite vizionarea acestuia.
Sus In jos
TheCrimsonFucker
Kaigai
Kaigai
TheCrimsonFucker


Ryo : 9
Likes : 1

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 22 2017, 20:03

Lost . Merita vazut desi finalu e putin cam nesatisfacator . Totusi inceputul e strong . Mai ales cand vine vorba cei de la Dharma . Singurul lucru naspa e ca se baga prostii de genul time travel
Sus In jos
Linoa
A-K Suna
A-K Suna
Linoa


Ryo : 38
Likes : 1

Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 11 2021, 12:55

ultimul film vazut e ET. Nu prea mai am eu timp să ma uit ca si inainte la filme. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut - Recomandari   Ultimul film vazut - Recomandari - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ultimul film vazut - Recomandari
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Episodul 298 - Festival! Film! Festivalul de film Shinigami
» Seriale - Recomandari
» 682 – Pariu că nu ai mai văzut asta până acum
» Episodul 314 - Kon l-a văzut! Secretul unei doamne frumoase
» DB: Episodul 117 - Ultimul sacrificiu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Filme si Seriale-
Mergi direct la: