Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 651 - Lucruri care au fost umplute

In jos 
+4
Alecks97
Jumada
MississippiKing
¬Crowley¬
8 participanți
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeMier Oct 16 2013, 23:00

Link: http://issuu.com/yolos/docs/naruto_651/1?e=0
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeMier Oct 16 2013, 23:05

Offf nu mai pot sa stept ca sa vina urmatorul capitol a fost foarte interesant!Cam tirziu dar nui nimic cred ca ai avut o intetie.Felicitari pentru ca ai tradus-o blure!
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeMier Oct 16 2013, 23:12

Nu am avut nicio intentie fericit) am fost la scoala.
Sus In jos
Jumada
Kaigai
Kaigai
Jumada


Ryo : 0
Likes : 0

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeJoi Oct 17 2013, 08:17

cat timp dureaza pana apare 652 :?
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeJoi Oct 17 2013, 08:28

Jumada, apare in fiecare miercuri.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeJoi Oct 17 2013, 17:14

Foarte frumos, deabea astept capitolul urmator :X
Sus In jos
Nagato-Pain
Kaigai
Kaigai
Nagato-Pain


Ryo : 0
Likes : 0

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeJoi Oct 17 2013, 19:49

Foarte frumos capitolul abea astept urmatorul LoL
Sus In jos
Uch!ha Ob!to
Kaigai
Kaigai
Uch!ha Ob!to


Ryo : 0
Likes : 0

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeJoi Oct 17 2013, 19:52

un capitol foarte interesant,debea astept sa revin si Kakashi in lupta si debea astept si numarul urmator
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet


Ryo : 0
Likes : 0

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 10:59

Cel mai tare capitol, mai ales cu acel fond muzical! Super!!! Nu cred ca va mai tine mult razboiul...abia astept sa vad ce se va intampla in urmatorul capitol!
Sus In jos
tonitichi
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : -2

651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 22:38

am impresia ca seria urmeaza sa se termine si nush ce sa intamplat cu Obito la ultima imagine a fost taiat ? oricum eu sper ca nu se va termina cu seria naruto asa rpd sau macar sa apara alta fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





651 - Lucruri care au fost umplute Empty
MesajSubiect: Re: 651 - Lucruri care au fost umplute   651 - Lucruri care au fost umplute Icon_minitime

Sus In jos
 
651 - Lucruri care au fost umplute
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 5 lucruri pe care vreau să le fac in viata
» Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi ca o/un fata/baiat?
» 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe
» Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.
» Lucruri aiurea si irationale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: