Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeVin Oct 03 2014, 15:19

Click aici pentru a citi Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) oferit de Shinobi
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeVin Oct 03 2014, 17:48

Of capitole de astea nu-mi plac in care folosesc numai Talk no Justu,cred ca nu o sa fie de 100 de capitole,ca dupa cum am vazut scrie ...(1) adica trebuie sa aiba macar 3 parti,si sper sa fie Action no Justu.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeVin Oct 03 2014, 23:25

Frumos, astept capitolul urmator fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeSam Oct 04 2014, 13:59

Nu pot sa spun ca sunt dezamagita de acest capitol. Pana la urma, discutiile filozofice sunt ceva caracteristic serialului Naruto. Sigur, cam toata lumea asteapta cu nerabdare lupta dintre Naruto si Sasuke, iar discutiile de acest gen o amana, insa eu cred ca pana la urma asteptarea va merita. Sper totusi ca nu vom avea parte de zeci de capitole in care doar se vorbeste, fiindca sunt nerabdatoare sa vad cum va fi sfarsitul razboiului si cred ca si ceilalti fani simt acelasi lucru.
Sus In jos
NarutoSaghe
Kaigai
Kaigai
NarutoSaghe


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeLun Oct 06 2014, 02:41

O fost foarte interesant, abia astept sa vad ce urmeaza fericit
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitimeLun Oct 06 2014, 08:50

capitolele din Naruto incep sa fie din ce in ce mai scurte si prea multa vorbarie.. de nu arfi curiozitatea mea pentru finalul povestii, m-as lasa de ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)   Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1) Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto 694 - Naruto și Sasuke(1)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)
» Naruto Special Gaiden - Ziua în care Naruto a devenit Hokage
» Naruto 698 - Naruto şi Sasuke (5)
»  Naruto 696 - Naruto şi Sasuke (3)
»  Naruto 697 - Naruto şi Sasuke (4)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: