Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I

In jos 
+6
neo112
Zero
CoJoCkK uchia
Katoka-chan
[All]Symphony
floryn93
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMier Feb 11 2015, 16:54

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Yugioh10

Nu deschide  :

Salutari Dragi Membri bucuros


Aceasta este Prima Etapa a Campionatului Yu-Gi-Oh! Freedom Wings iar inscrierile se vor face aici pana cand subiectul va ramane deschis. In mod normal inscrierile se vor face de pe 1 pana la jumatea luni dar cum este prima etapa si suntem deja in 11 am decis ca inscrierile vor dura pana pe 10 Martie, dupa aceasta data vor incepe duelurile.

Puteti afla totul despre Campionat Aici.

Ca sa va inscrieti la etapa si sa intrati in Campionat lasati mai jos un mesaj de genul "Vreau sa Particip"

Participanti:
1. floryn93
2. [All]Symphony
3. Katoka-chan
4. CoJoCkK uchia
5. Senpai
6. Ryuu
7. Zero
8.  neo112
9. BeTo
10. VictorDS
11. Evilyn

Aici va puteti Antrena intre voi

De aveti probleme, contactati-ma.
Numai Bine, Senpai.


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Lun Mar 09 2015, 15:08, editata de 9 ori
Sus In jos
floryn93
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeDum Feb 15 2015, 22:39

vreau sa particip
Sus In jos
[All]Symphony
Kaigai
Kaigai
[All]Symphony


Ryo : 0
Likes : 11

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Feb 16 2015, 12:27

Salut ! As vrea sa particip si eu >>
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Feb 16 2015, 13:24

Si eu vreau <3 Ma bag LoL
Sus In jos
CoJoCkK uchia
Kaigai
Kaigai
CoJoCkK uchia


Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Feb 16 2015, 18:12

M-as baga si eu insa nu pot face rost de alte carti inafara de cele de la inceput (cu care imi rup creierii sa castig la single duel ) lacrimi
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Feb 16 2015, 18:54

CoJoCkK uchia a scris:
M-as baga si eu insa nu pot face rost de alte carti inafara de cele de la inceput (cu care imi rup creierii sa castig la single duel ) lacrimi
http://ristar87mods.blogspot.it/2013/10/yugioh-legend-reborn-v2-power-of-chaos.html

Acesta este linkul catre pagina oficiala a versiuni fan-made, Legend Reborn. Aici ai si un tutorial despre cum sa deblochezi toate cartile.
Sus In jos
CoJoCkK uchia
Kaigai
Kaigai
CoJoCkK uchia


Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Feb 16 2015, 21:53

Senpai a scris:
CoJoCkK uchia a scris:
M-as baga si eu insa nu pot face rost de alte carti inafara de cele de la inceput (cu care imi rup creierii sa castig la single duel ) lacrimi
http://ristar87mods.blogspot.it/2013/10/yugioh-legend-reborn-v2-power-of-chaos.html

Acesta este linkul catre pagina oficiala a versiuni fan-made, Legend Reborn. Aici ai si un tutorial despre cum sa deblochezi toate cartile.
Multumesc foarte mult de detali am facut tot ce trebuia deci ma inscriu cum sa nu ? Sper chiar sa castig LoL
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMar Feb 17 2015, 17:57

CoJoCkK uchia a scris:
Senpai a scris:
CoJoCkK uchia a scris:
M-as baga si eu insa nu pot face rost de alte carti inafara de cele de la inceput (cu care imi rup creierii sa castig la single duel ) lacrimi
http://ristar87mods.blogspot.it/2013/10/yugioh-legend-reborn-v2-power-of-chaos.html

Acesta este linkul catre pagina oficiala a versiuni fan-made, Legend Reborn. Aici ai si un tutorial despre cum sa deblochezi toate cartile.
Multumesc foarte mult de detali am facut tot ce trebuia deci ma inscriu cum sa nu ? Sper chiar sa castig LoL
Cu placere LoL

Si eu sper sa castigi dar nu te voi lasa s-o faci asa de usor. Ma inscriu si eu LoL Stati linistiti, nu sunt asa bun, nu am mai jucat de mult timp din cauza timpului si nici nu o sa am timp sa ma antrenez, sper sa nu imi fi iesit din mana fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMar Feb 17 2015, 18:25

Tre sa folosesti crackul ala pentru ca deboca cartile . Si sa dezactivezi UAC-ul


Ma inscriu si eu . Sper sa imi permita netu in perioada facultatii



Drago Out
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMar Feb 17 2015, 21:01

Vreau sa ma Inscriu si eu  Buna

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Zero10
Sus In jos
neo112
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeJoi Feb 19 2015, 07:31

Vreau sa particip si eu  Buna
Sus In jos
CoJoCkK uchia
Kaigai
Kaigai
CoJoCkK uchia


Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeSam Feb 28 2015, 10:15

Senpai cand incepem cu duelurile? nu mai am rabdare fericit)))
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Mar 02 2015, 15:02

Haideti mai inscrieti-va, mai aduceti prieteni ce joaca, cu cat mai multe persoane cu atat mai multe duele si voi veti avea parte de mai multa actiune si faima pentru ca duelurile incep intr-o saptamana! Mai lipsesc doar cateva zile si inca nu suntem destui, daca stiti persoane ce joaca sau cine vrea sa incerce ar fi fantastic ca sa ii anuntati fericit
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMar Mar 03 2015, 15:15

Mai lipseste o saptamana si o sa inceapa duelurile. Nu v-am spus nimic despre premiile bonus.
Primul loc are 500 ryo
Al doilea loc 300 ryo
Al treilea loc 150 ryo

Iar pentru etapa care va avea macar 20 participanti am de gand sa pun in premiu acest inel pe lana ryo si puncte.
Inel Premiu:
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo


Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeSam Mar 07 2015, 11:14

Ma bag ,man . LoL
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeSam Mar 07 2015, 12:02

BeTo a scris:
Ma bag ,man . LoL
Foarte bine, man fericit

Inca 3 zile si dam startul, sunteti pregatiti? mai este cineva ce vrea sa se inscrie pe ultima suta de metri?
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeDum Mar 08 2015, 13:09

Salutare! As vrea si eu sa particip LoL
Sus In jos
Evilyn
Kaigai
Kaigai
Evilyn


Ryo : 0
Likes : 6

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeDum Mar 08 2015, 21:26

Hei! Vreau sa particip si eu!
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeLun Mar 09 2015, 15:02

Perfect. Ma bucur ca avem 2 participanti pe ultima suta de metri, asa duelurile vor dura mai mult fericit 

Cum am spus, Maine, 10 Martie incep duelurile si aveti timp 20 de zile sa le terminati, adica pe 31 martie aceasta etapa se inchie cu un castigator si se trece la urmatoarea.

Regulile sunt simple:
1. Nu trisati, fiti onesti
2. Trebuie sa castigati minim 3 meciuri din 5
3. Salvati duelurile pentru a avea o dovada clara cu propria victorie, nu se stie cand poate fi de folos
4. Va puteti schimba deck-ul
5. Daca adversarul vostru continua sa nu respecte ora stabilita pentru duel sau daca, dupa ce i-ati dat mesaj continua sa nu raspunda, depasite 5 zile veti fi declarat castigator prin abandon, trebuie sa dovediti, printr-un screen spre exemplu, ca au trecut 5 zile de cand ati trimis mesajul.

Premiile:
1. Punctele:
- O schema completa a punctelor o gasiti Aici
- in plus petru fiecare duel castigati veti lua un punct.
2. Recompensa etapa
Locul 1 - 500 ryo
Locul 2 - 300 ryo
Locul 3 - 150 ryo

Cam atat, sper sa nu imi fi scapat nimic, prezentarea cu toate detaliile concursului o gasiti Aici si daca aveti alte dubii, intrebati-ma in PM sau chiar in acest subiect.

Maine la prima ora o sa postez meciurile.

Noapte Buna Buna


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Vin Mar 13 2015, 15:05, editata de 2 ori
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeMar Mar 10 2015, 00:03

Asa cum am spus, la prima ora o sa va postez adversari, iata-ne aici cu lista pregatita, sper ca si voi sa fiti pregatiti pentru ca din acest moment in colo puteti sa va duelati.

DUELURILE:

1. Senpai VS floryn93
2. Katoka-chan VS Ryuu
3. [All]Symphony VS CoJoCkK uchia
4. BeTo VS Evilyn
5. VictorDS VS Zero
6. Neo112 VS (pierzator dintre VictorDS si Zero)

E simplu, faceti 5 duele, cine castiga macar 3 este invingatorul duelului. Cand castigati postati aici ca ati castigat sau daca ati pierdut. Vreau sa fiti cinstiti, orice inselatorie se pedepseste cu excluderea permanenta din campionat.
Locul 3 va fi jucat de catre pierzatori, adica cine pierde un duel intra in runda ce va duce spre castigarea locului 3 la aceasta etapa.
Aveti timp pana pe 31 martie.


Numai Bine si Mult Noroc tuturor.
Pe maine, Noapte Buna, Senpai.


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Vin Mar 13 2015, 19:09, editata de 1 ori
Sus In jos
floryn93
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 11:12

haide sa ne duelam in weekend-ul asta
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 15:04

floryn93 a scris:
haide sa ne duelam in weekend-ul asta

Perfect LoL



Eu nu am specificat si aici explicit dar daca adversarului vostru, dupa ce i-ati dat mesaj continua sa nu raspunda, depasite 5 zile veti fi declarat castigator prin abandon, trebuie sa dovediti, printr-un screen spre exemplu, ca au trecut 5 zile de cand ati trimis mesajul.
Sus In jos
neo112
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 15:38

hmm..putem sa ne contactam si altfel? eu nu am posibilitatea sa trimit mesaje private, asa ca mai bine imi da-ti add pe skype si imi lasati un mesaj...
adresa: shadow.burner
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 15:53

neo112 a scris:
hmm..putem sa ne contactam si altfel? eu nu am posibilitatea sa trimit mesaje private, asa ca mai bine imi da-ti add pe skype si imi lasati un mesaj...
adresa: shadow.burner

Am inteles Neo, oricum tu nu poti trimite PM din cauza ca inca nu indeplinesti cerinta de minim N mesaje pe forum nu?

Te adaug eu pe Skype si cand o sa castige unul dintre cei 2 o sa te anunt LoL asta in caz ca nu o sa vezi tu deja aici pe ssubiect.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 19:14

DUELURILE:

1. Senpai VS floryn93 Castigator Senpai
2. Katoka-chan VS Ryuu castigatoare Katoka-chan
3. [All]Symphony VS CoJoCkK uchia
4. BeTo VS Evilyn
5. VictorDS VS Zero
6. Neo112 VS (pierzator dintre VictorDS si Zero)

Mai lipsesc inca 5 meciuri, au trecut deja 3 zile, grabiti-va ca trece timpul LoL

Deci acum ca Floryn93 a pierdut el intra in runda pentru locul 3 impreuna cu toti ceilati ce vor pierde in prima runda. Asa si cei ce pierd in prima runda pot spera la podiu si sa mai joace un pic LoL


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Sam Mar 14 2015, 13:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Empty
MesajSubiect: Re: Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I    Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I  Icon_minitime

Sus In jos
 
Yu-Gi-Oh! Freedom Wings - Etapa I
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Clasament General Freedom Wings
» Campionat de Naruto-Arena: Freedom Wings
» 106 - Ultima etapă: Ultimul act al disperarii!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: