Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Da sunt Eu

In jos 
+3
Kirigaya Kazuto
Chocolate
Ichiro
7 participanți
AutorMesaj
Ichiro
Kaigai
Kaigai
Ichiro


Ryo : 0
Likes : 0

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 20:17

Sunt Ichiro,am 15 ani si alte chestii,imi place sa fac orice...aproape orice si acum sa incepem partea mai putin buna a intro-ului meu.Am stari si stari uneori sunt rau alteori sunt bun,am o obsesie pentru Uta....desi sunt baiat,ma caracterizeaza in misterul lui si ma regasesc oarecum in el.Sunt bun la ficuri doar atunci cand ma gandesc la el zile intregi sau atunci cand am starea de a crea ficuri (da am si asa ceva...Tragic,nu ? )...am o imaginatie bogata si sunt incantat de.....ia stai nitel am uitat sa vorbesc despre muzica...imi place tot ce este jap ^^ aproape,deobicei ascult muzica asemanatoare cu starea mea emotionala,pentru mine ost-ul unui anime conteaza mult,de aceea am si multe opening-uri si ending-uri preferate.
Incantat sa va cunosc T^T
Da sunt Eu B89ec541bade8852bb4af1dd934d4df2Da sunt Eu 92b87ca59a5ad444d988d0f547969319
Am uitat sa spun despre Mugen si Samurai Champlo,deci Samurai Champloo este un anime care imi este inca sadit adanc in suflet,are un umor iesit din comun si niste lupte cu sabi uimitoare,anime-ul urmeaza aventurile a trei personaje indraznete Mugen (vagabondu) Jin (Ronin-ul) Fuu(Fata draguta),personajul in care ma regasesc si aici este Mugen fiind ca este iesit din comun si asta imi place cel mai mult la un personaj,anyway va las un amv dragut cu ce poate face Mugen.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 21:21

Helău Ichiro! Bun venit pe forum; enjoy your stay, it's awesome.
Te înțeleg perfect cu starea de a crea ficuri, și eu sunt la fel ^^ Și zici că îți place muzica japoneză? Hmm... J-Rock asculți? Dacă da, ai trupe preferate? Iar dacă nu, încearcă, poate o să-ți placă (încearcă Luna Sea, sunt buni. Și sunt normali. Relativ vorbind. Totul e relativ când vine vorba de JRock.)
/*hysterical fangirl*/
Well, sorry about that.
Cum ziceam, sper să-ți placă pe la noi. Citește regulamentul, postează, avansează în grad, și mă rog, ai prins ideea ^^ 
See you around, mate!
Sus In jos
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto


Ryo : 0
Likes : 0

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 21:32

Ai aici un model de prezentare pe care te rog sa il respecti

Nume:
Vârsta:
Anime preferat
Personaj pozitiv preferat:
Personaj negativ preferat
Lupta preferată:
De cât timp urmăriţi anime'ul vostru preferat?:
De unde aţi aflat de forum?:
Ce părere aveţi despre forum:
Câteva lucruri despre voi:
Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus


Ryo : 3
Likes : 20

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 21:56

Uhm, sincer modelul ăsta de prezentare mi se pare foarte lame și total lipsit de orice fel de valoare. Da mă rog! Bine ai venit pe forum, Ichiro! N-o să folosesc replica clișeu ”citește reguamentul.” Parcă te-am văzut și pe chat, înseamnă că conștientizezi că te afli într-o comunitate de smintiți. N-are cum să nu îți placă aici. Și zici că faci ficuri? Hmmm! Interesant. Păi te aștept să postezi cât de curând. Îmi place să critic ”carnea nouă.” În legătură cu muzica, și eu sunt mare fan al muzicii japoneze și culmea că n-am un gen preferat când vine vorba de asta. Dacă mă prinde e bun. Încă ceva să-ți mai zic, nu există așa ceva ca moment de inspirație, scoate-ți ideea asta din cap. Trust me! Sunt mai mare ca tine deci am dreptate. *chicot*
În altă ordine de idei, fi activ, postează mult, stai pe chat, integrează-te, etc. etc.
Toate cele bune și mult spor!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeLun Feb 23 2015, 17:40

Buna si welcome to the club. Ma bucur ca te-ai alaturat noua ^^ Sper ca iti vei petrece mult timp printre noi. Have a nice day ^^
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeLun Feb 23 2015, 18:02

Imi place prezentarea ta. Bine ai venit pe forum. Citeste regulamentul, respecta-l, fii activ si sper sa-ti placa la noi. Avem si intrebari :d

1. Cum ti se pare biologia?
2. Cum te-ai caracteriza intr-un cuvant?
3. Care este filmul tau preferat?
4. Dar cartea ta preferata?
5. Iti place sa dormi?

Distractie placuta. Orice nelamurire ai te rog sa-mi spui. Ma poti contacta prin PM
Sus In jos
Ichiro
Kaigai
Kaigai
Ichiro


Ryo : 0
Likes : 0

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeLun Feb 23 2015, 18:39

Stiam ca trebuie sa citesc si regulamentul....Am moment de insipiratie.....prezentarea a fost facuta intr-un moment neinspirat wink Is mare fanatic cu muzica Japoneza ^^ Am gateva trupe si in momentul asta ascult ceva japonez ^^ incercati Sakanaction (inca incerc sa imi dau seama ce gen canta astia:D.) iar trupe de rock Hello Sleepwalkers,Blue Encount,Asian Kung-Fu Generation,Sim,Maximum The Hormone (astea ultimele doua sunt mai Heavy) si One Ok Rock de care cred ca ati auzit ^^ Si acum sa.....stai am uitat sa zic ca ma simt asa bine aici O.O 
Imi plac caramizile:D.
Sa ii raspund lui Misa-chan :3 
1.Imi place...sunt pe profil de Stiinte ale Naturi fac o multime de Biologie ^^
2.Necaracterizabil  well
3.Film preferat zici,nu stiu daca am asa ceva,am vazut o multime de filme cand eram mic,iar de la o vreme nu am mai vazut din cauza ca in ultima vreme nu am mai avut timp si cand prindeam timp liber il ocupam cu Anime.
4..........Lenea asta tongue
5.Depinde cu cine ......Si imi dau seama ca nu am signature O.O
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeLun Feb 23 2015, 20:24

Bine ai venit pe forum. Nu uita sa citesti regulamentul si distreaza-te ! fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeMar Feb 24 2015, 20:13

Bine ai venit pe forum, Ichiro-Kun! Have fun! Am si eu cateva intrebari despre tine:

1.Daca un pestisor magic ar fi dispus sa-ti indeplineasca orice dorinta (cu exceptia dorintei de a ti se indeplini toate dorintele), ce i-ai cere?
2.Care este calitatea ta cea mai mare si cum te ajuta aceasta in viata ta de zi cu zi?
3.Care este scopul tau in viata?
Sus In jos
Ichiro
Kaigai
Kaigai
Ichiro


Ryo : 0
Likes : 0

Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitimeSam Feb 28 2015, 20:53

Si sa raspunde la intrebarile lui Hina-chan :3 
1.As vrea ceva care sa ma poata teleporta...dap asta mi-as dori
2.Simtul Umorului...Nu prea ma ajuta  well
3.Inca sunt in cautarea lui ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da sunt Eu Empty
MesajSubiect: Re: Da sunt Eu   Da sunt Eu Icon_minitime

Sus In jos
 
Da sunt Eu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: