Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Buna tuturor ^^

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 15:47

Nume: Mari
Vârsta: 21
Anime preferat:  Sailor Moon
Personaj pozitiv preferat: Sailor Uranus
Personaj negativ preferat Nu-mi vine niciunul in minte acum, dar de obicei imi plac mai mult personajele negative decat cele pozitive
Lupta preferată: Nu m-am gandit niciodata la asta. Probabil luptele de la sfarsit de sezon (din animeuri in general), alea sunt cele mai epice.
De unde aţi aflat de forum?: Era trecut la campul website al unui membru de pe un alt forum pe care sunt inregistrata.
Ce părere aveţi despre forum: Mi se pare foarte tare, cam complicat acum ca nu am inteles pe deplin cum functioneaza, dar mi se pare un forum bine lucrat.
Câteva lucruri despre voi:
Pai lucruri la intamplare: sunt pasionata de cultura japoneza, cant la chitara si bas, imi place RPG-ul, dar sunt o persoana foarte lenesa, imi plac animalele si sunt intr-un proces de dezvoltare spirituala prin care incerc sa fiu mai draguta si mai prietenoasa cu oamenii (pentru ca de obicei sunt critica).
Si cam atat despre mine. :]
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:08

Buna Mari! Bine ai venit pe forum. Te rog sa citesti regulamentul si sa-l respecti. Ai o prezentare foarte frumoasa si sunt sigura ca te vei integra cat mai repede. Pentru orice nelamurire ai Staff-ul iti sta la dispozitie. Ne poti contacta prin PM. Have fun! ^^
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:14

Heeeeei, fellow Sailor Moon fan, I greet thee. Nu prea am mai văzut fani Sailor Moon pe aici, eu iubesc seria ^^ Și mie îmi place tot de Sailor Uranus, dar le aodr pe toate Outer Senshi.
Right.
Întrebări.
1. Ce cărți citești? Autori preferați? 
2. Asculți jRock? Și ce (alt) gen de muzică îți place?
3. Ciocolata îți place?
Meh, cam atât. În rest, enjoy yourself, fii activă, fă-ți prieteni pe aici, e o comunitate foarte simpatică. Te așteptăm și pe chat dacă vrei, nu mușcă nimeni. See you around : )
Sus In jos
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:22

Multumesc pentru primirile calduroase.

1. Ce cărți citești? Autori preferați?
Nu prea citesc carti, dar imi place John Saul si am citit mai multe carti de-ale lui. E un scriitor de horror si am observat ca imi plac cel mai mult cartile lui in care protagonistii sunt copii.

2. Asculți jRock? Și ce (alt) gen de muzică îți place?
Cel mai mult imi place visual kei, alte genuri care imi plac includ subgenurile rockului, iar in rest, imi plac cate 2-3 melodii de la mai multi artisti/trupe, nu neaparat rock. Imi place muzica care transmite emotie. Nu imi place rapul pentru ca se recita versurile, imi plac melodiile cantate. Nu prea ma intereseaza versurile atata timp cat imi dau o stare.

3. Ciocolata îți place?
Imi place ciocoladata, dar nu sunt mare fan dulciuri. Uneori simt nevoia de dulce, dar un suc e suficient, de exemplu. Nu pot manca multa ciocolata deodata. Decat daca e Milka, pentru ea am papile gustative si stomac separate.

Scuze pentru raspunsurile lungi, dar cum si voi mi-ati scris mai mult decat "bine ai venit", m-am gandit ca ar fi frumos sa dau si eu mai multe detalii.
Si nu stiam ca exista un chat, dar o sa-l caut si o sa ma alatur. ^^
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:40

Well, cine nu are papile gustative și stomac separat pentru Milka? (Mai ales dacă e Milka Oreo. Dear Lord, that thing can get me stoned as fxxk.)
Right, sorry about that. 
Las comentariu din nou pentru că ai zis de Visual Kei. Ce Visual Kei asculți? I need someone to fangirl with, hopefully, pretty please. 

Enjoy, lass.
P.S.: Chatul e în partea dreaptă ^^
Sus In jos
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:56

Asta cu Oreo voiam să o spun și eu! Pe aia o inhalez!
Păi trupa mea preferata e The GazettE, din 2014 tot pe ei sunt. Îmi plac melodii visual kei mai vechi, nu ce iese acum, dar nici prea mult catre old-school. Imi plăceau melodiile mai vechi de la An Cafe sau de la Versailles (când erau împreună) și, apropo de semnătura ta, deși nu prea îi ascult, am un mare respect pentru Buck Tick. Și îmi plac mult și Girugamesh, pur și simplu rezonez cu muzica și vocea lui Satoshi.
Nu-mi plac LMC si nu ascult nici L'arc en ciel (dar nu prea am încercat, deci nu stiu), nici Myv nu ascult, nu prea e stilul meu.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 19:15

Bine ai venit pe forum Hidamari-San! Have fun! Si sa nu-ti faci griji in legatura cu intelegerea forumului - nici eu nu aveam vreo idee despre el cand am intrat prima data dar in cateva zile am ajuns sa inteleg totul fara prea mult efort. : )
Sus In jos
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 20:30

Multumesc, Hinata. Sunt sigura ca nu e asa complicat. Oricum, mi se pare un sistem foarte interesant.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitimeMar Mar 24 2015, 20:17

Bine ai venit, Mari ! Sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni . fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna tuturor ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor ^^   Buna tuturor ^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna tuturor ^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» buna tuturor
» Buna tuturor... :)
» Buna tuturor!
» Bună tuturor :)
» Buna tuturor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: