Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Audiosurf - Ride your music

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

Audiosurf - Ride your music Empty
MesajSubiect: Audiosurf - Ride your music   Audiosurf - Ride your music Icon_minitimeSam Iul 18 2015, 18:57

Audiosurf




Audiosurf - Ride your music 123w6ly






Audiosurf este un joc foarte interesant care te ajuta sa te joci si sa asculti muzica in acelasi timp. Iti alegi o melodie care iti place, de preferat mai ritmata, iar apoi te joci cu un vehicul pe propria muzica. Ai mai multe setari in acest joc si mai multe moduri. Eu mi-am dat la maxim efectele sonore (sound effects) si m-am bucurat de acest joc. Sunt mai multe moduri, dar nu voi face o descriere pentru fiecare ca mi-ar lua ceva timp si nu ar avea rost. Cel mai bine este sa descarcati jocul si sa vedeti cu ochisorii vostri cum sta treaba. Trebuie sa aveti muzica in pc. Descarcati de pe internet muzica voastra preferata si apoi o incarcati in joc. Cam asa functioneaza, nimic complicat. Trebuie sa colectati niste "cuburi" (nu sunt chiar cuburi) colorate, dar fiecare mod are regulile lui si, desigur si un playstyle diferit. Am facut un gameplay in modul Mono - Easy ca sa va ajut sa va faceti o prima impresie despre joc. Am ales melodia: Skrillex feat. Damian Marley - Make it bun dem. Este un gameplay facut de mine, deci sa nu va asteptati la foarte mult "skill". Jucam mai bine inainte, dar acum reflexele mele au cam ruginit.

Spoiler:

Daca vreti puteti posta si voi gameplay-uri facute de voi sau puteti sa imi sugerati alte melodii pe care ati vrea sa vedeti gameplay, deoarece o sa mai fac cand ma plictisesc.

Hope you like it!
Enjoy the game! Limba scoasa LoL
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Audiosurf - Ride your music Empty
MesajSubiect: Re: Audiosurf - Ride your music   Audiosurf - Ride your music Icon_minitimeSam Iul 18 2015, 19:44

Buey,Victor,te-am văzut și cand te jucai și mi s-a părut interesant.Acum că am citit și mai multe detalii despre el,sigur mă pun să-l descarc.Aah,ai spus și ceva de o melodie,nu?Păi...să vedem,cred că aceasta:
Spoiler:
Sus In jos
 
Audiosurf - Ride your music
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: