Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Empty
MesajSubiect: E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo   E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Icon_minitimeDum Mar 11 2018, 20:20

Nume: Ameyuri Ringo

Rang: E

Membri: XanoTHEr.

Durata: 11.03.2018 / 13.03.2018 11:00 AM

Descriere: XanoTHEr. ai primit misiunea de a ne aduce câteva informații despre Ameyuri Ringo, plus două poze cu ea.

Recompensa: 10 ryo

Esec: -15 ryo


Kaishi!!!
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Empty
MesajSubiect: Re: E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo   E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Icon_minitimeSam Mar 17 2018, 13:10

Îmi pare foarte rău de întărziere. Am avut probleme personale și profesionale.

E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Ameyuri_ringo_render_by_deidara_sempai11-d6qfh5c

În anime, Ameyuri a arătat o atitudine jucăușă, jucându-se cu adversarii ei și arătând bucurie în ea ca și colegii ei de spadasini. Se spune că nu-și pierde prada, va extermina toți adversarii ei și va urmări pe cei care au supraviețuit. Ea pare să-și dezvolte o plăcere pentru cei care își pot sta împotriva ei și pot dovedi o provocare, pe care ea o numește masă. În ciuda naturii sale vicioase în luptă, ea ar arăta respect față de cei ale căror abilități de luptă și curajul îi îndeplinesc dorința. Ameyuri l-a preferat în mod deosebit Omoi, care a ales să lupte împotriva ei, în timp ce tovarășii săi au decis să fugă și s-au dovedit a fi aproape de ea în lupta pe care ea a declarat-o ca fiind tipul ei de persoană. După luptă, Ameyuri l-a înzestrat pe Omoi cu săbiile și a sperat să-l întâlnească din nou în viața de apoi.

E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Latest?cb=20140701135545
Sus In jos
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Empty
MesajSubiect: Re: E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo   E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Icon_minitimeLun Mar 19 2018, 18:11

Misiune completă!
Sus In jos
Continut sponsorizat





E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Empty
MesajSubiect: Re: E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo   E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo Icon_minitime

Sus In jos
 
E - XanoTHEr.: Ameyuri Ringo
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Lumea Mea Naruto :: Misiuni :: Misiuni rank E complete-
Mergi direct la: