Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 608 - Decizia lui Kakashi

In jos 
+4
Razvan-naruto-clarinet
Uchiha_GaBy
Katoka-chan
Senpai
8 participanți
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:58

608 - Decizia lui Kakashi Naruto-3684065
http://www.mangapanda.com/naruto/608
aici in engleza pana o traduce cineva.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:59

tocmai l-am citit in engleza 608 - Decizia lui Kakashi 2166260818
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy


Ryo : 0
Likes : 0

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 15:37

da orcum separe ca obito ie mai puternic decat kakashi orcum bun capitol
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet


Ryo : 0
Likes : 0

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 22:37

Dupa cum vad ca merg lucrurile...cred ca nu va mai tine asa mult..Foarte interesant noul capitol!!
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 22:49

Chiar Masashi Kishimoto a spus ca v-a mai continua cel putin un an de acum in colo...

Il bate Obito pe Kakashi ca pe hotii de cai fericit))
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet


Ryo : 0
Likes : 0

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 22:56

Eee...nici chiar asa..si kakashi e destul de puternic...iar dupa cum vati obisnuit, de obicei castiga binele, cine stie ce tehnica ma face kakashi, poate va avea si rinnengan. Nu se stie pana la ce limita poate merge imaginatia lui Masashi...!
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 23:32

Razvan-naruto-clarinet a scris:
Eee...nici chiar asa..si kakashi e destul de puternic...iar dupa cum vati obisnuit, de obicei castiga binele, cine stie ce tehnica ma face kakashi, poate va avea si rinnengan. Nu se stie pana la ce limita poate merge imaginatia lui Masashi...!

Poate ti se duse tie imaginatia prea departe 608 - Decizia lui Kakashi 650269930)
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 11:13

Allesz a scris:
Razvan-naruto-clarinet a scris:
Eee...nici chiar asa..si kakashi e destul de puternic...iar dupa cum vati obisnuit, de obicei castiga binele, cine stie ce tehnica ma face kakashi, poate va avea si rinnengan. Nu se stie pana la ce limita poate merge imaginatia lui Masashi...!

Poate ti se duse tie imaginatia prea departe 608 - Decizia lui Kakashi 650269930)
de acord cu tine,ori cum eu cred ca kakashi il va aduce pe obito de partea binelui cumva,cel putn asa vad eu lucrurile
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 13:32

din cate am citit in acest capitol cred ca o sal aduca pe obito de partea binelui de abea astept sa vad ceo sa se intample cu madara
Sus In jos
adygl14
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 15:28

numai un episod??
ce naspa am astepta doua bsaptamani npentru un episod?
Sus In jos
Continut sponsorizat





608 - Decizia lui Kakashi Empty
MesajSubiect: Re: 608 - Decizia lui Kakashi   608 - Decizia lui Kakashi Icon_minitime

Sus In jos
 
608 - Decizia lui Kakashi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: