Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Jurnalele lui Ino

In jos 
+9
Yuki10
darkyuzumaki
sogi
UzumakiNaruto
Aimejes
Dizzy
.•°Maяyηηa™₪
ramonatopala
Makise
13 participanți
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 19:49

Prima saptamana!Mai rau de atat nu se putea!

LUNI
A fost asa o nebunie in ultimele zile!Acum sunt vrajitoare cu diploma!Iar Karin a fost trimisa la internat LoL !!!! Credeti cumva ca sunt fericita? DELOC!
a) Cea mai buna prietena a mea, Sakura, s-a mutat in Romania.
b) Dl. Kakashi a ajuns directorul academiei din Konoha.
c) Anul asta sunt indrumatoarea lui Rin, o eleva-vrajitoare care tot incurca formulele magice si, in plus, n-a trait niciodata in lumea muritorilor, asa ca trebuie sa o invat de toate!
SCOR: 1/5 (si asta doar pentru ca am vorbit cu Shikamaru la tell mai bine de o ora!!!)

MARTI
Prima zi ca indrumatoare a lui Rin si deja totul a iesit cat se poate de rau! Rin a intarziat la scoala pt ca isi desfacuse ceasul cu radio ca sa vada cum incapeau acolo inauntru atatea informatii de muzica. PAM PAM!
SCOR: 0/5 (Nici macar Shikamaru nu m-a sunat!)

MIERCURI
Tfoai ce ma doare capul!La scoala, Rin a provocat o bataie cu mancare (nu ma intrebati cum a fost!tot ce pot spune e ca a fost...ORIBIL!!!).Macar Dl. Kakashi si-a luat o placinta-n masca rolling on the floor !!!Cand am ajuns acasa, matusile mele urlau la Samy(Motanul meu) pentru ca mancase toata mancarea pregatita pentru o petrecere.Motanul asta o sa plesneasca intr-o zi la cat de mult mananca si la cat de LACOM e!!!Tare as vrea ca Sakura sa fie aici...Chiar daca vorbim pe Skype si pe tell, nu e acelasi lucru ca atunci cand stateam toata ziua cu ea!Mi-e asa dor de ea!!!
SCOR: 4/5 (asta pentru placinta primita de Dl. Kakashi rolling on the floor !!!)

JOI
Aleluiaaaa!!!M-a sunat Sakura!!!Mi-a spus ca ii e foarte dor de mine si ca parintii ei o lasa sa ma viziteze in vacante!!!O sa incep sa ma gandesc de pe acum la ce o sa facem cand o sa vina!!!
SCOR: 5/5 O zi PERFECTA!!!

VINERI
Mi-am cumparat un ruj nou, care se numeste Roz de Gheata.O sa-mi dau cu el maine seara, cand ma duc la fil cu Shikamaru.Ma duc la Skyfall (alegerea lui).Eu as fi ales Twilight dar na!Pariez ca nici n-o sa observe rujul!De-abia astept sa ma-ntalnesc cu el, chiar daca Shikamaru vrea sa mergem si saptamana viitoare la Silent Hill.Ei, banuiesc ca asa sunt baietii!!!
SCOR: 3/5

SAMBATA
Rin imi distruge viata sentimentala!!!!Am petrecut cinci ore minunate holbandu-ma prin vitrinele de la mall (CE FERICIRE!), dar, cand am ajuns acasa, matusa Tsunade m-a pus s-o invit pe R la masa.Va vine sa credeti?!Si tocmai in seara in care ma pregateam sa ies la film cu Shikamaru!Ce aiureala!Totusi, a regretat curand, deoarece Rin a decis sa-si arate puterile magice la spalatul vaselor!In cateva clipe casa s-a umplut cu apa!Sper ca matusile mele o sa fie mai intelegatoare cand vine vorba de Rin!
SCOR: 2/5(ar fi fost 0/5 daca nu m-as fi distrat la mall!)

DUMINICA
Aseara, Shikamaru si cu mine am reusit intr-un sfarsit sa fim singuri!Am fost sa mancam ramen la Ichiraku.Ma mir ca Naruto nu a fost acolo!Shikamaru si-a luat portie dubla(antrenorul i-ar fi spus ca e prea slab, dar mie imi place exact asa cum e...WOW!).
SCOR: 5/5

Nu uita!
Trebuie sa-i trimit Sakurei o scrisoare si sa-i spun cat de singura ma simt fara ea.Bine macar ca Shikamaru e inca aici!!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 19:53

Dl. Kakashi si-a luat o placinta-n masca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



baga nextt Limba scoasa fericit)
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 23:56

app:
la 5 pareri, cu tot cu cea a lui Ramo, pun next!
Sus In jos
.•°Maяyηηa™₪
Kaigai
Kaigai
.•°Maяyηηa™₪


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 00:02

Frate ce taree!! Mooor de ras fericit) O placinta in masca... cea mai tare! fericit))))
Sus In jos
Dizzy
Kaigai
Kaigai
Dizzy


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 08:55

Fain , fain ^_^
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 09:45

E geniala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]))))))))))))))))))))Next next.....Appp iti place Twilight :X:?
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 10:43

placinte in masca fericit) rolling on the floor prea tare!
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 11:26

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]tare,am ras cu lacrimi,chiar te pricepi la comedii
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 13:23

rolling on the floor)))) foarte tare hai cu next
Sus In jos
.•°Maяyηηa™₪
Kaigai
Kaigai
.•°Maяyηηa™₪


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 15:45

Frateeee, pune nextu'.. Ca mor aiciii
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:24

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeDum Dec 16 2012, 12:31

Sunt mai mult de 5 pareri si unde e nextul? Hai scriel toata lumea astepata LoL
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeDum Dec 16 2012, 12:53

tare saku next pune si cu pers de pe forum fericit)
eu shika tu ino IndragostitIndragostitIndragostit fericit))))))
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeDum Dec 16 2012, 13:48

tare saku ca intodeauna,citesc cu placere ficurile tale
Sus In jos
NarutoLoveNaruto
Kaigai
Kaigai
NarutoLoveNaruto


Ryo : 0
Likes : 0

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 09:07

Next!!!!Te pricepi rau la comedii!!Placinta in masca!! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX


Ryo : 0
Likes : 1

Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 12:07

sakura esti la incaltime ca intotdeauna cand vine vorba de ficuri GJ
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jurnalele lui Ino Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Ino   Jurnalele lui Ino Icon_minitime

Sus In jos
 
Jurnalele lui Ino
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: