Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Buna tuturor!

In jos 
+9
Aiyaa
Edi
Aimejes
Tobi
Seith
Klodd
BestDude02
Nicoleta
Katoka-chan
13 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:32

Salut. Eu sunt adrian, am 15 ani, fac beatbox si desenez( desenez numai din naruto). Anime preferat este Naruto Shippuden. Personajul meu preferat este Kakashi Hatake deoarece m-a impresionat prin povestea vietii lui si prin curajul acestuia. Am o problema... Nu ma pricep sa fac misiuni,team, si lucruri de genu..... As vrea sa ma indrumati voi daca nu este deranjul prea mare.
Apropo... Forumul e super Buna tuturor! 2806542684fericit
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:34

tu esti tipul de pe fb? -_- scz dar sunt mai multi Hatake Kakashi Buna tuturor! 3573983318 si tre sa stiu cine esti -_- deci citeste regulamentul si te astept in Konoha si sper sa fi activ Buna tuturor! 650269930)

App :-? daca esti cine cred eu ca esti ai id'ul meu si iti zic eu pe mess ce si cum fericit) astept raspuns lamureste-ma -_- VREAU GOGOSI fericit)
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:37

Kakashi Hatake a scris:
Katoka-chan a scris:
tu esti tipul de pe fb? -_- scz dar sunt mai multi Hatake Kakashi Buna tuturor! 3573983318 si tre sa stiu cine esti -_- deci citeste regulamentul si te astept in Konoha si sper sa fi activ Buna tuturor! 650269930)
Citeste regulamentul ca tocmai ai incalcat o regula
Sus In jos
BestDude02
Kaigai
Kaigai
BestDude02


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:38

Bunt venit la noi!!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:40

Multumesc
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:51

Bun venit . Misiuni , vei gasi regulament . Oricum vei putea incepe dupa ce faci o anumita cantitate de ryo si chakra . fericit Asa ca nu te grabi ia-o incet. ;wink Si iti trebuie si vechime . Succes.
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Ian 25 2013, 11:05

Hey! Bine ai venit !
Sper sa te distrezi :*
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi


Ryo : 0
Likes : -7

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Ian 25 2013, 15:10

bun venit,citeste regulamentul si have fun!!!


Ultima editare efectuata de catre Tobi in Vin Ian 25 2013, 15:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Ian 25 2013, 15:11

Salut bine ai venit!Sa nu uiti de regulament!fericit
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Ian 25 2013, 21:40

bine ai venit printre noi , sper sa te distrezi cu noi Limba scoasa
Sus In jos
Aiyaa
Kaigai
Kaigai
Aiyaa


Ryo : 0
Likes : 1

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 00:12

Incantata sa te cunosc si bun venit Limba scoasa
Sus In jos
any96
Kaigai
Kaigai
any96


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 10:58

Buna, bun venit pe forum, sa te distrezi
Sus In jos
Athos
Kaigai
Kaigai
Athos


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 14:24

Bine ai venit ,sa te distrezi pe forum
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 15:00

salutare,sper sa te distrezi .
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT


Ryo : 0
Likes : 0

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Feb 01 2013, 23:57

Bine ai venit,sper sa te distrezi ! Citeste regulamentul .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: