Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ohayo everyone

In jos 
+8
Andrutica
Tsuri
Sarutobi_Hiruzen
Edi
Seith
izabela :*
Katoka-chan
Nywa
12 participanți
AutorMesaj
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 22:17

Salut, ma numesc Manuela sau pe scurt Manu sau Nywa. Nu voi face chiar o prezentare completa a mea, decat am 20 de ani si sunt autoare de ficuri, iar unul dintre ele a fost plagiat pe acest forum. Stiu ca ar trebui sa imi fac o introducere a mea, dar as prefera sa aud intrebarile voastre, dar va spun de acum, nu stiu cat voi bantui acest forum, fiindca timpul este pretios pentru mine. Tin sa precizez o chestie:

Toate ficurile scrise de mine, ce nu au specificat un autor pe langa mine, inseamna ca le-am scris singura! si de aceea acest fic Dragoste sau atractie, e plagiat cuvant cu, cuvant al ficului The love is bang, scris de mine.

Nu fac din mine o victima, dar as prefera sa mi se faca dreptate.

See ya
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 22:30

wtf? Ohayo everyone 1036251537 nu sunt de acord cu asta /Ohayo everyone 650269930 ai vreo dovata? Ai mai scris in alt topic asta si daca poti dovedi in vreun fel ca ceea ce ai spus este adevarat ... Fara suparare, dar vreau doar sa ma conving ca cea pe care o acuzi este un moderator pe acest forum :-? Fara suparare ...

Nici mie nu-mi plac cei care primesc laude pentru munca altora wink
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 23:19

O dovada din multele dovezi, ar fi limbajul. Ea are 12 ani si scrie un fic pentru un nivel de 17 ani - cat aveam eu cand l-am scris - si pe langa asta, mai are tupeul sa spuna ca e in parteneriat? Pardon, daca il faceam in parteneriat, specificam acest lucru la titlu si in primul capitol si in plus, de ce nu apar si eu sa postez acolo, daca e in parteneriat? Alta dovada, pe care nu am putut sa o aduc, din cauza ca nu imi permite forumul sa postez link-uri, decat dupa 7 zile. I know it, is sucks. Daca vrei neaparat sa te convigi, poti sa contactezi pe mess, id-ul meu fiind = > anya_eu2008 <= sau cauti pe net The love is bang si dai click pe link-ul ce apartine forumului AnimeZup. Acolo ficul e postat in 2009 si aici e in 2012 si cum eu din 2009 sa fac cu ea un fic in 2012, ca nici nu o stiu pe fata. Dupa mine, povestea e cusuta rau de tot cu ata alba. Si unde mai pui ca pozele nu merg, fiindca pozele nu au link complect pentru a merge, cea ce arata, ca textul a fost copiat. Cu laudele, voi considera ca mi-au fost adresate mie, dar nu sunt atat de avida dupa comenturi sau linguseli. O alta dovada ar fi, sa compari un fic de al meu cu acesta si sa vezi asemanarile. Ficurile mele le gasesti pe forumul meu, ce il ai la profilul meu, dar faza naspa, trebuie sa te inregistrezi acolo. Eu ti-am adus, atat cat mi-a permis forumul, dovezile. Daca vrei mai multe, ti-am dat o adresa de contact.
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 23:37

Eu l-am mai citi pe acel site , nu-l zic ca dupaia fac reclama ( e cel scris mai sus de catre Nywa ) , chiar mi s-a parut dubios cand l-am vazut si aici dar nu am zis nimic pentru ca era postat aici de saku care e modelator aici ... Plus ca Nywa are dreptate , in fic exista un limba prea , prea ... inteligent si dezvoltat pentru o persoana de 12 ani , se descriu sentimente profunde si alteeee ,, trairii " pe care o fata de 12 ani nu are cum sa le descrie asa de bine , nu are cum sa le stie , mai bine zis ... Chiar am citi cu mare placere fiicu' si mi-a placut la nebunie ideea si tot , dar cand am vazut ca e scris ,, facut in parteneriat si postat si pe alte site-uri " nu mi s-a parut asa de dubios ... Plus ca textu' e luat de pe ,, acel" site cuvant cu cuvant doar titlul e schimat ... Daca vedeam acelasi titlu imi dadeam imediat seama daa asa ... Oricum , eu stiu ce am citit si Nywa are dreptate , ea e autoarea de drept a fic-ului
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 00:16

Daca o sa ne dovediti ca este real.. atunci o sa rezolvam asta :-w .. Nu-mi vine sa cred ca Sakura ar plagia.. T_T Oricum o sa rezolvam..
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 00:20

Deci pentru inceput bun venit pe forum.......Partea cu plagiatul , hmm nush ce sa zic ...Daca e adevarat se va rezolva fericit
Sus In jos
Sarutobi_Hiruzen
Kaigai
Kaigai
Sarutobi_Hiruzen


Ryo : 0
Likes : 0

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 02:15

Bine ai venit , citeste regulamentu si distrazate
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 07:03

Vinovatul si-a recunoscut fapta si a spus ca a sters fapta. In fine, ca sa va convingeti si voi, cine-care-cum, veti gasi lamuriri la reclamati, asta daca nu se sterge dovada. Ca sa fiu pregatita pentru orice, voi posta Yakuza's boss in love sezonul II. Nu stiu cati dintre voi a citit primul sezon, care si ala mi-a fost plagiat - mda, bun revenit in Romania -, dar sper sa faceti o comparatie. Cu ocazia asta tin sa anunt, ca ficul nu e facut in colaborare - stiu sa impart creditul si cu altcineva si nu mi-e frica sa scriu la titlu de cine e facut - si ca moderatori nu au regulamentul lor de oridine interioara si asta e un dezastru. Whatever, faptasul a recunoscut fapta si atat. Acum cu distractia, mai vad, ca sunt foarte ocupata.
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri


Ryo : 0
Likes : -4

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 11:01

poi , iti trebuie dovezi!

in orice caz , buna si bine ai venit pe forum! wink
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica


Ryo : 0
Likes : 0

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 11:14

Bun venit!!Sper sa se rezolve toata treaba asta si sa te distrezi.Nu-ti bate foarte tare capul, o sa ti se faca dreptate si intr-un fel fii mandra ca ficul tau este asa de bun;)
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 14:27

Imediat o sa imi fac si restul profilului, dar am si eu o intrebare la voi. La cate mesaje pot trimite mesaje private sau cine nu a desfintat faza cu 7 zile de la primirea e-mail-ului, poti sa postezi link-uri? Mersi pentru raspunsuri.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 14:37

Pai din cate stiu, in primele 7 zile nu poti posta link'uri LoL
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7


Ryo : 0
Likes : 1

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 15:06

bun venit pe forum
citeste regulamentu' , fa-ti prieteni si distreaza-te
P.S.:sper sa ti rezolve problema daca nu s-a rezolvat inca fericit
Sus In jos
Utakata
Kaigai
Kaigai
Utakata


Ryo : 0
Likes : 0

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 18:53

Eu nu ma complic cu astea Limba scoasa.Iti urez BUn Venit ,simte-te ca acasa,dar nu uita sa citesti regulamentul fericit
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 19:27

Bine ai venit pe forum distreazate si citeste regulamentul
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitimeVin Apr 05 2013, 13:55

bun venit citeste regulamentul distreazate
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohayo everyone Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone   Ohayo everyone Icon_minitime

Sus In jos
 
Ohayo everyone
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!
» Ohayo!
» Ohayo!
» Ohayo :3
» Ohayo (^_^)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: