Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 II Turneu Yu-Gi-Oh

In jos 
+8
MadalinNaruto
Rawkfiszt
Katoka-chan
Zero
YusukeUchiha
Cristy001
BogdanNamikaze
Senpai
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 21:46

Buna Seara Fani Anime

Ne-am gandit sa organizam al 2 lea turnelui de Yu-Gi-Oh.

Vom juca cu Yu-Gi-Oh Power of Chaos Legend Reborn pentru ca are o grafica moderna si are si mult mai multe carti, deci mai multe strategii de lupta.

Jocul, pentru cei e nu il au:
Yu-Gi-Oh Power of Chaos Legend Reborn:
Pentru a juca online vom folosi Hamachi
Descarca hamachi :



Regulamentul:
• Vom juca 2 din 3: dacă câştigi 2 la rând, oponentul este descalificat, dacă va fi 1 la 1, va trebui să mai câştigi încă 1 meci
• Se pot schimba pachetele între meciuri
• Toate replay-urile meciurilor vor fi salvate şi vor fi predate drept dovadă unui admin/moderator pentru a le verifica
• Aveţi voie să folosiţi toate cărţile din joc.
• Este indicat să vă faceţi propriile pachete şi să nu luaţi de pe net.

Limita maxima de concureti este de 16, va puteti inscrie lasand un mesaj mai jos.
Inscrierile se fac pana duminica seara, iar luni incep meciurile.
Participanti:
1 - Katoka-chan5 - AndyBIJUU9 - MadalinNaruto13 - Cristy001
2 - Senpai6 - YusukeUchiha10 - BlakeSuleyman14 - N/A
3 - Hashirama7 - BogdanNamikaze11 - A L I N15 - N/A
4 - Drago8 - Senseye12 - Zero16 - N/A


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Mar Sept 10 2013, 10:47, editata de 3 ori
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeLun Sept 09 2013, 21:29

Pentru ca vad ca nimeni nu s-a mai inscris o sa dau drumul duelurilor dar inscrieri or sa raman valabile.

Prima etapa:
1. Katoka-chan vs BogdanNamikaze
2. Senseye vs MadalinNaruto
3.  A L I N vs Hashirama
4. Drago vs YusukeUchiha
5. BlakeSuleyman vs Senpai

6. AndyBIJUU vs Zero

Meciurile au fost alese la intamplare prin random.org

Acestea fiind spuse, duelati, aveti 2 zile la dispozitie, incepand de acum!

Inscrierile sunt inca active!!
Sus In jos
BogdanNamikaze
Kaigai
Kaigai
BogdanNamikaze


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeLun Sept 09 2013, 21:51

ba frate cum ai vrea sa ma duelez can eu nu stiu nici numele nici pass la hamachi
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeLun Sept 09 2013, 21:58

Uitasem, retelele vi le faceti voi, va puneti de acord si va aranjati, imporant e sa spuneti aici cine a castigat.
Sus In jos
Cristy001
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeLun Sept 09 2013, 23:37

VReau sa ma inscriu
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha


Ryo : 56
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 01:03

Vreau sa ma inscriu!
Nume:YusukeUchiha6198 (la hamachi)
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 09:07

YusukeUchiha a scris:
Vreau sa ma inscriu!
Nume:YusukeUchiha6198 (la hamachi)
Tu esti deja inscris si trebuie sa te lupti cu Drago.

Cristy001 a scris:
VReau sa ma inscriu
Cum apare un nou participant, vei lupta cu el.
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 10:18

Si ce premi sunt? sa stiu dinainte ce voi primi fericit)
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 10:46

Tu gandeste-te cum sa castigi ca de premiu ma ocup eu, dar asa ca o mica informatie, primul loc ia 1.000 ryo
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 13:14

Scopul meu este sa-l inving pe Senpai :-w Is singura fata de aici? O.O Ce conteaza? Eram indragostita de Joey cand se difuza YGO la TV rolling on the floor  Acum vreo 12 ani, daca nu ma insel :-? 2 - 0 pentru mine Limba scoasa

Spoiler:
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 13:20

Foarte Bine

Prima etapa:
1. Katoka-chan castigatoare!
2. Senseye vs MadalinNaruto
3.  A L I N vs Hashirama
4. Drago vs YusukeUchiha
5. BlakeSuleyman vs Senpai
6. AndyBIJUU vs Zero

Inscrierile Sunt inca Deschise!
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 15:41

Am castigat, din pacate
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt


Ryo : -2
Likes : 6

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 08:01

Eu am ceva probleme la net,nush daca pot sa joc. O sa incerc astazi si o sa va spun.
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 10:17

Vezi ca ai timp pana diseara 10, ca toti ceilalti, cine nu termina vor fi descalificati si evident amendati pentru neseriozitate.
Deci incercati sa accelerati si in plus ma asteapta premiul cel mare.
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto


Ryo : 2
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 14:55

pot sa joc senseye nu pt. am nevoie de altcineva si zero lasa tu faptele ca te asteapta premiul cel mare ca pe ala pot sa il iau cine stie sau kato?
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha


Ryo : 56
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 15:59

eu nu stiu cum sa joc...(adica online nimeni nu mi-a dat invitatie)
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt


Ryo : -2
Likes : 6

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 16:40

Eu nu va inteleg,de ce va mai inscrieti daca nu aveti jocul deja instalat sau nu stiti cum sa intrati pe hamachi sau mai stiu eu ce.Pe mine ma pus MadalinNaruto sa-l astept sa-si traga jocul.Prima data stai sa descarc jocul,l-a descarcat,l-a instalt nu i-a mers,iar am stat dupa el sa-l descarce si sa-l instaleze,si iar nu i-a mers.De cand s-a inscris la concurs pana in ziua de azi putea si el sa-l faca sa mearga...nu in ziua in care trebuie sa jucam sa se trezeasca ca nu il are descarcat.
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 19:26

Offf, va rog eu putina seriozitate, nu vreau sa castig cei 1.000 de ryo prea usor, am nevoie de concurenta ca de nu, nu mai e gustoasa victoria, Yusuke si Madalin daca nu aveti cum sa jucati va puteti da batuti oricand, asa nu veti fi sanctionati in vrun fel, sau cel putin asa ar trebui, o sa vada Senpai.
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama


Ryo : 0
Likes : 17

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 20:51

Vreau sa zic ca A L I N cel cu care trebuie sa ma duelez , nu a mai intrat pe forum si i-am dat un PM legat de turneul yu gi oh spundadu-i ca nu mai e timp ,dandu-i id meu de mess si pana in momentu de fata nu am primit nimic de la el , vrun PM sau ceva
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha


Ryo : 56
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 21:02

am fost invins.Drago WINS.Flawless victory,Fatality
Sus In jos
PaIn ;x
Kaigai
Kaigai
PaIn ;x


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 21:31

Vreau sa ma inscriu!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 22:17

replayurile de la victoria mea
http://www.girlshare.ro/32838358.3
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 22:52

A doua Etapa
1. Cristy001 vs Katoka-chan
2. Senseye vs Senpai
3. PaIn ;x vs Drago
4. Hashirama vs Zero

Tura viitoare, dupa cum a spus si Zero, as prefera mai multa seriozitate.
Inscrierile au luat sfarsti!
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 23:05

Uitasem sa va spun, aveti o zi la dispozitie, deci maine la 10 seara a 2 a parte a turneului va fi gata si va incepe a 3 a
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero


Ryo : 0
Likes : 0

II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitimeJoi Sept 12 2013, 10:27

Din pacate am castigat iar :(( si; 2-0 si al 2 lea meci doar intr-o singura tura.
Sus In jos
Continut sponsorizat





II Turneu Yu-Gi-Oh Empty
MesajSubiect: Re: II Turneu Yu-Gi-Oh   II Turneu Yu-Gi-Oh Icon_minitime

Sus In jos
 
II Turneu Yu-Gi-Oh
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: