Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ce note aveti la scoala?

In jos 
+27
Matsuri
kosty. xD
TaniaKro
Cioby Andrei
DeadSoul
izabela :*
Elena593
Skrillex
Uchiha Kakashi
Getker
Naruto™
Constantin
XanoTHEr.
Andrutza
Seith
Misterio
FanN
Ralu
Damaris
Psycho
Shimozuki
Quinzel
CM Nine
UchihaBTW
Hel3Yeah
Alecks97
Edacto
31 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 00:58

Meh, liceul, numa' note gen 8-9-10 in cele mai mari ponderi. 
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 15:03

izabela :* a scris:
Meh, liceul, numa' note gen 8-9-10 in cele mai mari ponderi. 
Cam așa e și la mine, excepție făcând matematica, evident.
Sus In jos
Cioby Andrei
Kaigai
Kaigai
Cioby Andrei


Ryo : 0
Likes : 0

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 15:21

Bai,eu am note de trecere,asta e important,in rest nu ma intereseaza.
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 15:33

Pot din nou? Pot. Zece fix media anuală.
Sus In jos
Ralu
Kaigai
Kaigai
Ralu


Ryo : 0
Likes : 0

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 17:50

Hmm, îmi iese 9.73 media anuală. (Țin să precizez că sunt în clasa a XI-a, unde nu se mai ia 10 așa ușor) : ))
Sus In jos
TaniaKro
Kaigai
Kaigai
TaniaKro


Ryo : 0
Likes : 2

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 13 2014, 22:44

Whoaaaaaaaaaa. Genii.
Eu, eu, eu, eu, eu, eu? Nothing. Încă nu m-a dat mama la şcoală.
Dar. M-a meditat femeia de servici, şi..........A spus că-s mediocră. *can't stop crying*
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 22:36

Am un 4 la franceza. 7 geografie, logica, mate, fizica. 10 istorie si engleza. 6 sport. 10 spaniola.
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD


Ryo : 0
Likes : 2

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 09:40

Eu pot sa spun ca am note de la 3 la 10  , este cel mai bine decat sa stau sa le enumar  rolling on the floor .
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 16:33

Nu sunt chiar asa praf. Am patru de noua. Unul la mate, unul la engleza si doi la romana. In rest, am fost acuzata de copiat ca am facut un test perfect : ))


Nu sunt un geniu.
Sus In jos
BogdyRo2
Kaigai
Kaigai
BogdyRo2


Ryo : 0
Likes : 1

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 18:25

Cea mai mica nota este 5 la Geografie,la mate am 9,romana doi de 8 si un 7 si la Biologie 10
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 18:53

Am 5 la fizica, 7 la chimie, 9 la geografie[ mai am un 8 aici], biologie, mate si istorie, 7 la romana[ profa are ceva cu mine] de aici nu mai stiu. 
Ducesa de Caramel sa va dea 4 si 6 pe linie!
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 11 2015, 12:16

Notele mele incep de la 1 pentru ca am fost iar bun cu colegii. La TIC am luat nota 1 pentru ca am mers sa ajut o colega fara stiu ca ea da test din cauza faptului ca a lipsit. M-a prin profesoara si mi-a pus 1 desi nici macar nu am apucat sa ii arat sau sa ii spun ceva.
In afara de acest incident am numai note peste de la 6 in sus. Nu stiu sa intru in detalii pentru fiecare materie.

Media generala si anuala este intre 8 si 9. Cel mai probabil 8,30 cam asa.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 11 2015, 14:32

Hmm.. cea mai mica nota 4 pentru ca nu imi facusem tema la orele de specialitate, cele mai mari sunt de 10, iar media e in general 8-9
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce note aveti la scoala?   Ce note aveti la scoala? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce note aveti la scoala?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Scoala-
Mergi direct la: