Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Blure vs K1dor

In jos 
+5
CM Nine
MississippiKing
RedKo
sp3cialk1dor
¬Crowley¬
9 participanți
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeVin Noi 22 2013, 19:41

Participanti: Blure Shadow | Sp3cialk1dor
Juriu: Tot forumul, in special Dex, Shinigami, Mk, Yoko, si cei de genu')
Durata: 22.11.2013 - 23.11.2013 (23:59) postarea
24.11.2013 (00:00) - 26.11.2013 (23:59) votarea
Premiu: 2.5 Kg/m^3 aer
Creatii necesare: Un buton + un banner
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeVin Noi 22 2013, 19:44

Vă asigur că ca fi foarte interesant ochi de catelus , ceauless.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeVin Noi 22 2013, 20:53

Buton:
Blure vs K1dor ButtonTemplate
Banner:
Blure vs K1dor BannerFairyTail
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 11:04

Buton :
Blure vs K1dor IYDT4AB
Banner :
Blure vs K1dor OymdvU4
Start Vote !!!
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 11:09

Votul meu merge catre Blure. Pentru ca imi place butonul facut de Blure, pentru ca este colorat, dar al lui k1dor, este simplu si aceste modele simple sunt mult mai alese. Semnatura lui Blure, cel mai mult imi place petele negre de culoare, dar si textul, insa ce mi se pare mie ca strica este al doilea text. Semnatura lui k1dor, nu prea mi se pare interesanta, insa luminile mov sunt protrivite cu textul.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 11:22

Blure:imi place cit si butonu cit si semnatura,dar la semnaturascrisul nu pre se vede clar.
K1dor:butonul este prea simplu,semnatura imi pplace dar sus la semnatura este acolo ca o linie neagra si pentru mine nu imi place.
Deci votez Blure!!
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 11:26

Am scris o multime de argumente pentru votul meu dar s-au sters(din cauza pc-ului meu praf) acum o sa fiu mia scurt.Blure tu ai avut bannerul mai bun insa puteai sterge in unele parti depth-ul si sa folosesti si altceva decat acel negru care domina.K1dor ma asteptam la mai multe de la tine,ma refer la banner unde bg-ul nu se potriveste,render neintegrat iar depth-ul nu e folosit cum trebuie.Fara suparare,vot Blure.
Sus In jos
*-Sebi-*
Kaigai
Kaigai
*-Sebi-*


Ryo : 0
Likes : 0

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 13:34

Votez pentru Blure pentru ca imi place mai mult butonul lui. sp3cialk1dor este cam prea simplu butonul.
Imi place mai mult bannerul lui Blure.
Sus In jos
Naruto↔Kurama™
Kaigai
Kaigai
Naruto↔Kurama™


Ryo : 0
Likes : 0

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeLun Noi 25 2013, 19:58

Votez pentru blure. Special la tine este prea simplu butonul cat despre bannere tot cu blure votez.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeLun Noi 25 2013, 20:15

Votez Blure pentru ca butonul sau este genial . Totusi bannerul lui Special are ceva care imi place . Lumina , scrisul si acele c4-d sunt interesante. Si la Blure imi plac acele c4-d ( cred ca sunt  acelea negre ) . Deci votez Blure  , pentru ca butonul lui Special e prea simplu
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeLun Noi 25 2013, 20:49

Toţi de mai sus aţi votat din punctul de vedere al unui copil de 5 ani.
Deci încep cu web design,respectiv butonu lu Ştefan care parcă a fost scos din anii 50'.L-ai stricat cu inner glow şi drop shadow prea proeminent,ar fi  trebuit să nu le faci asa proeminente.Din punct de vedere al cromaticii e bine(ai pus o singură culoare).Blure la tine butonul e opusul butonului făcut de Ştefan,se vede că ai habar de web design,cromatică bună.
La bannere Ştefane ai dat cu bâtul în baltă la cromatică,blurul acela e prea mare,iar sursa de lumină prea proeminentă făcând ca totul să pară LQ.LA blure totul e Ok,numai că blurul acela trebuia mai mic.
Vot Blure.
P.S: Depth-ul nu se poate şterge.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitimeSam Ian 18 2014, 12:48

Subiect închis, Blure este câştigătorul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Blure vs K1dor Empty
MesajSubiect: Re: Blure vs K1dor   Blure vs K1dor Icon_minitime

Sus In jos
 
Blure vs K1dor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: