Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La mulți ani românilor!

In jos 
+2
NoDestroy
Ioana
6 participanți
AutorMesaj
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 12:56

La mulți ani tuturor românilor ! Nu contează unde sunteți, contează ca sunteți români.
Eu nu prea le am cu urările, dar am zis totuşi sa va transmit această urare importantă pentru națiunea noastră. 
Dacă mai postează cineva, vă rog puneți si un tricolor, ceva că eu sunt de pe telefon si nu pot..
La mulți ani ! Să fiți mândri că sunteți români!

La mulți ani românilor! Symbols_of_Romania_zps7641953f
La mulți ani românilor! Romania_journal_doll_by_roro_romania-d5azw6b_zps37bae9d2


Ultima editare efectuata de catre Ioana in Dum Dec 01 2013, 13:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 13:10

La multi ani tuturor romanilor!
Spoiler:
Sus In jos
NoDestroy
Kaigai
Kaigai
NoDestroy


Ryo : 0
Likes : 0

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 13:27

La multi ani tututor romanilor! Uitati un video pentru voi, romanilor ( facut de mine ).

Sus In jos
Sasori-S4ma
Kaigai
Kaigai
Sasori-S4ma


Ryo : 0
Likes : 0

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 14:33

La multi ani Romania ! Ziua in care uitam de astia care conduc tara , in care sarbatorim ziua patriei , 1 Decembrie . La mulți ani românilor! Traian-Basescu-Drapelul-Tricolor-al-Romaniei-Cotroceni
Sus In jos
husky123
Kaigai
Kaigai
husky123


Ryo : 0
Likes : 0

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 14:45

La multi ani ROMANIA si la ulti ani noua,romanilor,astazi este ziua noastra.La multi ani !
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeMier Dec 04 2013, 19:12

La multi ani ! -da, acum, pe 4 Decembrie - la multi ani noua, yupii. 
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN


Ryo : 1
Likes : 0

La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitimeMier Dec 04 2013, 21:02

La multi ani:))
Tot dupa 4 decembrie nu am vazut topicul.
LoL Sanatate si toate bucuriile:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





La mulți ani românilor! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani românilor!   La mulți ani românilor! Icon_minitime

Sus In jos
 
La mulți ani românilor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: