Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La mulţi ani,Zancioarăă! :3

In jos 
+4
DooM49
Piticutss-chan
Zancrow
Seith
8 participanți
AutorMesaj
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 00:01

La mulţi ani,blah blah acadele şi caramele. Sper să ţi se îndeplinească dorinţele . :3 *If you know what I mean* fericit)
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 00:12

Mulțumeesc. Dau de băut pe contul lui Didi, ăăăm. DA! Vreau ca dorințele să fie îndeplinite, merg la pomană. You know what I mean.. :*
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan


Ryo : 0
Likes : 1

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 11:13

La multi ani Rubennn >LoL< ! Eu nu iti zic sa ti se implineasca toate dorintele, ca va fi dezastru rolling on the floor . Si nici sa primesti ce doresti de ziua ta ca presimt, ca multi vor muri. laugh 
In schimb iti doresc o zi de nastere de neuitat si sa fi iubit >LoL< !
Sus In jos
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49


Ryo : 0
Likes : 0

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 11:54

La multi ani man , vad ca ai multe admiratoare pe forum.Blah blah blah...sa iei de la farmacie un prezervativ ca nu se stie niciodata ce primesti de ziua ta.
P.S. daca dai de baut sa ma anunti ca vin si eo.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 13:16

Zână ;~; Ohhh, ce mare te-ai facut ;~; Dar de ce scrie ca ai facut 12 anisori? :|Oricum, Ana ti ubeste ^^ Have a nice B'Day. Kiss ^^ >LoL< Dragut

Sa ma suni la 18 fericit)


Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Joi Dec 19 2013, 15:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 13:21

Zaaaan! Ce batran esti, oricum, abia la batranete incepe viata. Sa traiesti multi, multi ani, alaturi de cei dragi, acadele si cereale. Banuiesc, ca primesc si eu un Tedi, ca nu ar fi frumos sa stau sa ma uit la v oi cum beti si eu sa nu primesc nimic, nu? Pai, stii tu, la multi anisori petrecuti alaturi de cei dragi, vise implinite, Sa ai grija de copilul tau.

Te pupa Şobo.
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD


Ryo : 0
Likes : 2

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 14:37

La multi ani , si sa ai parte de tot ce iti doresti mai ales acum de sarbatori. Sa fi sanatos si sa ti se indeplineasca dorintele!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 18:17

La multi ani negrule . Sa ai parte de femei si bani
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN


Ryo : 1
Likes : 0

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 19:23

La multi ani Zancrow sa ai parte numai de bucurii:D. Imi cer scuze ca am uitat de ziua ta! Am fost cam ocupat.. in ultima vreme..
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 19:39

Mulțu' pentru aceste urări călduroase. Cum am mai zis, stați chill că plătește Didi consumația. XD
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitimeJoi Dec 19 2013, 19:47

La multi ani Zancrow! Si nu uita sa te distrezi de ziua ta! fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Empty
MesajSubiect: Re: La mulţi ani,Zancioarăă! :3   La mulţi ani,Zancioarăă! :3 Icon_minitime

Sus In jos
 
La mulţi ani,Zancioarăă! :3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: