Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?

In jos 
+91
Gekiro
ArianA.K.A'C
Raluca0108
KaimuroUciha
Asura
Ayame
kosty. xD
NarutoSkumpik
Colo-Sensei
PhantomOo
VictorDS
Edacto
xSprite
Edi
BiancaRomelia
ciprian.petrisor.165
Ren Uchiha
BlueRose
EVILRoY
XanoTHEr.
Nicoleta
Ina
Hashirama
Uchiha Kakashi
TaniaKro
Seith
UchihaBTW
Cristi
TbeatZz_
¬Crowley¬
Nekirus
Quinzel
Matsuri
VastoLorde
Zelgrad
Damaris
DiZi
DeadSoul
Don Vito
BeTo
Kirigaya Kazuto
NobaraAi
Woof means no
Yomi
SenjuHashirama
Nagato-san
ely_lovesAnImE
Zet
iTrics-Sama
RedKing
Tsunayoshi
madaralpha
NarutoSaghe
Sasuke清
AnObscureName
Damon
Puff'sTTX
NeoGen
Katoka-chan
Elena593
*-Sebi-*
Allesz
Skrillex
andoramititik
Raluca-San
Vendeta
Piticutss-chan
MississippiKing
Cioby Andrei
Christian Carter
Paulla_7
Getker
CM Nine
MadalinNaruto
CarinaObitolove
RedKo
Siraxta
Light-kun
izabela :*
Constantin
Bogdan.
Yandere Girl
GeoSs
Afycry
Makise
HPGr33n
Shimozuki
Bogdy NH
Naruto™
CarinaObitofan
Nywa
95 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 02 2014, 15:15

Off:  Rasete  rolling on the floor 


On:  Daca m-as trezi langa Afycry l-as intreba cine e si ce cauta la mine.
Sus In jos
GeoSs
Kaigai
Kaigai
GeoSs


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 04 2014, 14:08

Daca m-as trezi langa kakashi, as lua ceva, si i-as da in cap.
Sus In jos
Yandere Girl
Kaigai
Kaigai
Yandere Girl


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05 2014, 02:09

Dacă m-aș trezi lângă GeoSs aș lua tigaia Dry Cooker și i-aș da una în mufă, după întrebările rolling on the floor
Fără supărare rolling on the floor
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05 2014, 14:23

Daca m-as trezi langa Yandere Girl... As face cunostinta... Iar dupa ce am cunoscut-o ii zic sa iasa afara de la mine din camera rolling on the floor!
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05 2014, 15:44

Dacă m-aş trezi lângă Victor cu siguranţă ar fi ora 3:00. Şi el ar dormi ca un copilaş. Aşa că aş căuta o lanternă şi i-aş băgă lumina în ochi. Sau m-aş băga în dulap şi aş ciocăni până s-ar trezi şi s-ar speria. După care aş continua. Apoi aş aprinde lumina fără să-mi pese de ce zice sau că nu mai doarme el şi aş citi o carte.
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05 2014, 16:05

daca m-as trezi langa ann carter...m-as spala pe dintisori...
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05 2014, 16:10

Pur si simplu te-as arunca pe geam fiindca mi-ai stricat somnul.
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai
CarinaObitofan


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 07 2014, 00:23

Daca m-as trezi langa EMiN3M m-as speria si as tipa
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 07 2014, 08:41

Daca m-as trezi langa Carina mi-as cauta niste dopuri de urechi!
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai
CarinaObitofan


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 07 2014, 12:37

Daca m-as trezi langa HPGr33n as pleca de langa el
Sus In jos
Yandere Girl
Kaigai
Kaigai
Yandere Girl


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08 2014, 21:32

Dacă m-aș trezi lângă CarinaKakashiH m-aș culca la loc, prefăcându-mă că nu e lângă mine.
Poate plecă...
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08 2014, 22:15

Dacă m-aș trezi lângă Yandere Girl m-aș culca la loc, prefăcându-mă că nu e lângă mine.
Poate plecă...
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai
CarinaObitofan


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08 2014, 22:50

daca m-as trezi langa Minx l-as da jos din pat
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 12:24

Daca m-as trezi langa Carina .. aia e , se mai intampla , oricum , ceva este sigur , m-as culca la loc , NIMENI NU-MI DERANJEAZA SOMNUL :3 .
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 13:45

Daca m-as trezi langa Izabela, as pune-o sa-mi gateasca ceva :3....
Sus In jos
Light-kun
Kaigai
Kaigai
Light-kun


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 17:27

Daca m-as trezi langa Pici as... intra la corupere de minori Naruto si Sasuke Deci nu-mi doresc ...
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 17:35

Dacă m-aș trezi lângă Light l-aș împinge în Ina. Ei să fie fericiți. Eu sănătoasă.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 17:36

Dacă m-aş trezi lângă Picioare Sexy am face ce ştim noi mai bine şi am scăpa de pijamale. 
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 18:53

NU stiu ce as face, sunt confuz...Ann e fata sau baiat? @_@
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 19:39

E unicorn .
Daca m-as trezi langa Red l-as bate cu perna pana ar pleca fericit Patul meu e doar AL MEU fericit
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 20:10

Sunt băiat, frate.
Dacă m-aş trezi lângă userul de deasupra mea i-aş lua perna ca să nu mă bată cu ea şi aş ruga-o să-mi facă nişte clătite, iar ea mi-ar face.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 21:48

daca m-as trezi langa Damaris...hmm.....nu vreti sa stiti ce-mi trece prin minte :>....
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 21:56

Aș face ce aș face dacă m-aș trezi lângă userul de deasupra mea! Aș scrie ce'am făcut.
<
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 10 2014, 13:01

daca m-as trezi langa Minx l-as intreba ce cauta langa mine in pat.
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 10 2014, 13:44

Daca m-as trezi langa Ina ... Intru la yuri :> [fericit) ]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?
Sus 
Pagina 2 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi ca o/un fata/baiat?
» Ce ai face daca?
» DB: Episodul 25 - Pericolul de deasupra
» DB: Episodul 124 - Templul de deasupra norilor
» Ce i se potrivește user-ului de deasupra ta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Jocuri pe forum-
Mergi direct la: