Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Prezentare (...) :))

In jos 
+3
Quinzel
Damaris
Getker
7 participanți
AutorMesaj
Getker
Kaigai
Kaigai
Getker


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 22:56

Nume:Getker
Varsta:14
Personaj Preferat:Shikamaru Nara
Ninjutsu preferat:Kekkei Tōta
Kage preferat:Tobirama Senju
Lupta preferata:Naruto vs Kakuzu
Ochii preferati:Mangekyou Sharingan
Decat timp urmariti Naruto:
De unde ati aflat de forum?:Din Intamplare
Ce parere aveti despre forum:Inca nu mi-am facut vreo parere


Ultima editare efectuata de catre Getker in Vin Apr 11 2014, 23:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 23:13

Bună! Bine ai venit pe forum !
Te rog să citeşti regulamentul căci deja ai făcut o greşeală. Orice topic trebuie să aibă un titlu potrivit cu conţinutul, deci te rog să editezi acele trei puncte.
Mă bucur să văd că tot apar membrii noi şi sunt curioasă să te cunosc mai bine! 
Sper să te înscrii într-un sat şi să fii activ! Ţi-aş spune că sper să te distrezi, dar oricum o vei face. Te aşteptăm şi pe chat. Orice subiect de discuţie îl poţi dezbate aici pe forum cu noi. 
O să fie aşa de taaare! Şi amuzant! O să ai parte de momente epice.
Ştiu, vorbesc prea mult. Iertare.
Întrebări. 
Ai fraţi?
Animale de companie?
Skype? 
Cât îţi place să mănânci?
Ai avut vreun jurnal?
Îmi pare rău că te-am luat aşa direct. Baftă! ^^
Sus In jos
Getker
Kaigai
Kaigai
Getker


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 23:20

Multumesc de urare si nare nimic daca vorbesti mult:)) ok sa iti raspund la intrebari:
1.Am o sora de 19 ani
2.Am avut o pisica si un caine...pisica a murit otravita si cainele a murit de batranete
3.Skype:Getker
4.Am avut noroc ca am slabit mult si acuma pot manca pana peste limita fara sa ma ingras:))
5.Jurnal nu am avut totul e in minte:))
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 10:39

Bine ai venit pe forum. Sper că ai citit regulamentul pentru a putea evita eventualele incidente. Bănuiesc că te vei distra pe-aici cu noi, te așteptăm pe chat să ne cunoaștem. Abia aștept să ne cunoaștem. Baftă la postat, să fii cât mai activ și înscrie-te în satul care îți e pe plac. 


Pikațuu  Dragut 
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 11:01

Bună bună.Eu sunt Ina.Îmi pare bine, ştiu că şi ţie ^^!!! . Tot ce vreau să ştiu, ai facebook? o.o dacă da, mi-l dai şi mie ,te rog?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 12:36

Bine ai venit pe forum Getker-Kun! Sper sa te distrezi alaturi de noi si sa fi activ. Acum, cateva intrebari ^_^:
1. Albastru sau rosu?
2. Pisici sau catei?
3. Cum te vezi peste 15 ani?
4. De ce iti place de Shikamaru?
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 14:45

Salut! Bine ai venit pe forum! Faza cu cititul regulamentului si bla-bla le-au zis colegele mele asa ca nu mai repet! Distreaza-te si arata ca esti activ!
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 14:59

Hei hei si bun venit pe forum ! Iti pot pune intrebari , nu ? Da , cred ca pot : )
Cati ani ai ?
Ce ai vrea sa te faci cand vei fi "mare" ?
Cum te cheama ? 
Ok , cam atat . In continuare , fa ce vrei fara sa incalci regulamentul : ) Ceao .
Sus In jos
Getker
Kaigai
Kaigai
Getker


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 18:29

multumesc tuturor de urari .... din pacate nu am facebook stiu ca e greu de crezut inna... ok revenind la intrebari :
Hinata:
1.Rosu(extrem de inchis)
2.Pisici
3.Cu carnet si cu un loc de munca si cu multi prieteni:))
4.Deoarece ma simbolizeaza adica leneveala si privitu cerului etc. fericit

Izabela:
1.Am 14 ani
2.Mecanic-auto sau cine stie bucatar:))
3. Timotei
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 22:58

Ah...fără facebook...ok....ai dresă de mess? dacă da, mi-o dai? p.s. nu Inna ci Ina ^_^
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeDum Apr 13 2014, 00:02

Salut , sper sa te distrezi ! Citeste regulamentul pt. a nu incalca vreo regula !
Intrebari :

Galben sau Verde?
Te uiti la Fairy Tail ?
Crezi ca Naruto a devenit oleaca plictisitor cu razboiul si cu toate amintirile astea?
Sus In jos
Getker
Kaigai
Kaigai
Getker


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitimeDum Apr 13 2014, 12:55

salut si tie saii .....prima oara Ina da am mess : ftymotey LoL
iar saii raspunsul la intrebari:
1.Verde(culoarea mea favorita)
2.Chiar acuma is la episodul 60:))
3.Cu amintirile da cu razboiu nu chiar asa de plictisitor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare (...) :)) Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare (...) :))   Prezentare (...) :)) Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare (...) :))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» prezentare
» Prezentare !
» Prezentare
» prezentare
» Prezentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: