Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 685 - Tot ce am...!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeJoi Iul 17 2014, 13:45

Incepe sa citesti aici .
Sus In jos
Skrillex
Kaigai
Kaigai
Skrillex


Ryo : 0
Likes : 0

685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeJoi Iul 17 2014, 16:21

Super tare capitolul , totusi sper ca Sakura sa nu intre in coma ca Tsunade , atunci cand a data chakra ei tuturor celor din sat ...
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San


Ryo : 0
Likes : 0

685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeVin Iul 18 2014, 16:26

Mi-a placut la nebunie acest capitol, mai ales sfarsitul <3 ce dragut a fost. Abia astept urmatorul capitol.
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara


Ryo : 0
Likes : 0

685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeVin Iul 18 2014, 16:44

In sfarsit Sakura nu a mai fost atat de useless. Deja ne face sa asteptam in partea cealalta la Madara si Hagoromo.
Sus In jos
matianu.alexandruionut
Kaigai
Kaigai
matianu.alexandruionut


Ryo : 0
Likes : 0

685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeDum Iul 20 2014, 01:22

A fost un capitol cam scurt... mai mult facut pentru fani Sakura/Sasuke, vb de fani care ii vor ca pereche romantica.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitimeDum Iul 20 2014, 03:37

A fost destul de bun capitolul, cu toate ca nu pot sa spun ca sunt amatoare de lupte atat de ''larg-scale''. Mi-a placut ca a avut o conotatie SasuSaku, imi place acest cuplu, la mine e pe al doilea loc, dupa NaruHina.
Sus In jos
Continut sponsorizat





685 - Tot ce am...! Empty
MesajSubiect: Re: 685 - Tot ce am...!   685 - Tot ce am...! Icon_minitime

Sus In jos
 
685 - Tot ce am...!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: