Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Un nou membru al forumului.

In jos 
+4
Yomi
Zet
XanoTHEr.
Tedo Haruma
8 participanți
AutorMesaj
Tedo Haruma
Kaigai
Kaigai
Tedo Haruma


Ryo : 0
Likes : 0

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMar Aug 19 2014, 23:08

Salut Naruto FCR 

Nume: Numele meu real e Daniel, da na ziceti-mi Tedo mai bine, ori Hondo.
Varsta: 53 ... glumesc am 15 ani.
Personaj preferat: Mai multi desigur dar la momentul actual este Senju Tobirama dupa sa zicem Raikage A si Sarutobi Hiruzen. Am mai multi dar acum acestia sunt (se pare ca numa Kage).
Ninjutsu preferat: De ce nu taijutsu? Glumesc iarasi ,deci imi place in special Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu.
Kage Preferat: Hoshikage presupun... normal ca Hokage as zice , mai precis Tobirama dupa ar veni Raikagele.
Lupta preferata: Cei 5 Kage vs Sasuke 
Ochii preferati: Rinnengan. De ce nu Sharingan? Ii urasc pe aia din Uchiha (in afara de Itachi) .
De cat timp urmariti Naruto: De vreo 1 an jumate 2.
De unde ati aflat de forum? Mai am un cont aici dar nu imi place. Acesta e un nou inceput.
Ce parere aveti despre forum: Pai o buna parere am. In principiu apreciez munca depusa pentru creerea forumului si imi place ca aici e strictete si e bine sa urmam anumite reguli nu? (Nu) 

PS: Cred ca ziceti ca am ceva cu Kage sa stiti ca , chiar am nu glumesc.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMar Aug 19 2014, 23:21

Bine ai venit, Daniel. Dupa descriere mi-am dat seama ca esti o persoana complexa, dar nu stricta. te rog sa citesti regulamentul pentru a nu intampina probleme. Spunei ca mai ai un cont? Te rog sa imi spui in PM care este acela. Dupa cum spune regulamentul, membrii au voie cu un singur cont, iar celelalte vor fi banate.


Ce pot spune, imi place caracterul tau. Distracte placuta !
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet


Ryo : 0
Likes : 4

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMar Aug 19 2014, 23:22

No, bun venit pe forum Tedo (rimează cu Pedo, o să-ţi spun Ptedo). Socializează, fii activ şi distrează-te! Nu uita să citeşti regulamentul (chiar dacă l-ai mai citit o dată).

Fainoşagul fie cu tine.
Sus In jos
Yomi
Kaigai
Kaigai
Yomi


Ryo : 0
Likes : 0

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 00:18

Hellou there! Cred ca incep sa te iubesc, deoarece iti place de Tobirama! Sper sa ne intelegem bine, iti urez distractie placuta si ce sa mai zic, cam atat fericit 
Bye bye!
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 09:39

Bine ai venit pe forumul nostru,sper sa te distrezi.
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™


Ryo : -2
Likes : 1

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 11:15

Bun venit din nou pe forum!Sper sa te distrezi mai mult de data asta si sa ramai mai mult timp alaturi de noi.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 14:10

Bine ai venit pe forum, Tedo-Kun! Sper sa te simti bine alaturi de noi si sa te integrezi cat mai repede in mica noastra comunitate! Have fun!
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 14:32

Bine ai venit pe forum. Regulamentul- citeste-l, fii activ, gaseste-ti un sat placut si have fun!
Sus In jos
Natsu
Kaigai
Kaigai
Natsu


Ryo : 0
Likes : 0

Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitimeVin Aug 22 2014, 04:40

Welcome si sper sa te distrezi !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un nou membru al forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Un nou membru al forumului.   Un nou membru al forumului. Icon_minitime

Sus In jos
 
Un nou membru al forumului.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un nou membru
» Un nou membru!
» Structura forumului.
» Revista forumului Naruto FCR
» Concurs - video de promovare al forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: