Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 374 - Invocarea Blocajului Celor 3

In jos 
+3
MississippiKing
NarutoSkumpik
DeadSoul
7 participanți
AutorMesaj
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeJoi Aug 28 2014, 22:44

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Traducerea: DarkMazer & Siraxta
Verificarea: DarkMazer
Encodarea: madaralpha
--------------------------------------


V2:



Ultima editare efectuata de catre DarkMazer in Joi Aug 28 2014, 23:41, editata de 6 ori
Sus In jos
NarutoSkumpik
Kaigai
Kaigai
NarutoSkumpik


Ryo : 0
Likes : 1

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeJoi Aug 28 2014, 22:47

Incredibil episodul :X, abia astept sa il vad pe urmatorul
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 09:34

In episod a fost puse lucruri care nu erau in Manga,oricum o fost interesant acest episod.
Sus In jos
Skrillex
Kaigai
Kaigai
Skrillex


Ryo : 0
Likes : 0

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeVin Aug 29 2014, 15:11

Deci a fost super episodul ! M-a lasat fara cuvinte ... acum astept cu si mai multa nerabdare urmatorul episod LoL .
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San


Ryo : 0
Likes : 0

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 17:24

Foarte tare episodul. In sfarsit echipa 7 arata ce poate, si asta e doar inceputul.  batting eyelashes  Abia astept urmatoarele episoade. 
Sus In jos
Nagato Uzumaki
Kaigai
Kaigai
Nagato Uzumaki


Ryo : 0
Likes : 0

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeLun Sept 01 2014, 14:06

Da, sincer, cel mai bun episod. Are actiune din plin. Putem sa vedem cum cei 3 ii depasesc pe invatatori.
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitimeMar Oct 14 2014, 23:02

Deci am vazut episodul si sa incep cu laudele^.^. Am ras cu lacrimi la faza cum Orochimaru ii ameninta pe Suigetsu si Karin. Am ramas uimita sa vad cum Aoda - sper ca nu a gresit numele sarpelui pe care l-a invocat Sasuke pe front - e foarte ascultator si nu iese din cuvantul "stapanului" sau. Am ramas putin uimita sa vad cat de mare e Gamakichi - cum nu citesc momentan manga, nu stiam ca din brotacelul simpatic care a fost Gamakichi, s-a facut mai ditai broscoiul -, dar am vazut ca a luat-o pe urmele tatalui sau la caracter. Ar mai fi cateva laude, dar nu-mi vin acum in minte. Per total mi-a placut mult episodul asta si in minte imi va ramane faza cu Orochimaru, Suigetsu si Karin ^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Empty
MesajSubiect: Re: 374 - Invocarea Blocajului Celor 3   374 - Invocarea Blocajului Celor 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
374 - Invocarea Blocajului Celor 3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 204 - Puterea celor 5 Kage
» 222 - Decizia celor 5 Kage
» 421 - Eremitul celor Şase Căi
» 157 - Urmele celor din Kara
» 671 - Naruto și Eremitul Celor Șase Căi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Episoade :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: