Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Small rebel(sasusaku)

In jos 
+10
milu_hinata
Kaguya
Yuki10
Paradox
YourAngel
Uchiha_GaBy
ramonatopala
Makise
ely_lovesAnImE
Amy a
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 23:15

Inca un fic......sa stiti ca si acesta este postat pe alt forum!Sa nu aud plagiat!

Capitolul 1
Sakura Pov:
Mda,mda ma numesc Sakura Haruno si am 16 ani ,parul meu este lung si roz cu o suvita neagra ochii mei sunt verzi precum iarba proaspata de primavara .Locuiesc de 3 ani cu matusa mea Tsunade si sora mea Jessika in Miami ....Eu de fapt locuiesc, stai putin....locuiam in
Beverly Hills cu parintii , fratele meu Jack si sora mea geamana "Emily"...Mda am o sora geamana , pe care nu o suport deloc dar nici ea nu ma suporta ,deci, sentimentul este reciproc he he .Sora mea Jessyka este bruneta cu ochii albastrii inchis ,Jaick este roscat cu ochii verzi inchis iar "Emily" seamana cu mine mult dar ea are ochii roz si este tunsa bob scurt .........Mda se pare ca sunt chemata de cineva in living .Am coborat jos si se pare ca pritenele mele cele mai bune sunt acolo :
-Hy, Sakura !!!!spun toate cinci de-o data
-Hey, fetetelor ! Ce face-ti?
-De la foarte rau in jos !spune o fata blonda cu ochii verzi ,aceasta era Naomi
-Pai ,ce s-a intamplat ??spun eu
-Brayen s-a despartit de Amy.spune o bruneta care avea parul prins in doua cozi ....ea este Alice
-Cum???Daca il prind pe idiotul ala il omor ...Amy era o fata satena cu ochii caprui
-Stai linistita ,ne ocupam de el mai tarziu, acum Amy este cea care conteaza spune o roscata cu pistrui si ochelari ea este Adriana
Dar nu mai apuc sa spun nimic deorece Matusa Tsunade si Jessika ma intrerup :
-Fetelor ,scuze ca va intrerup dar Sakura au sunat parintii vostrii ,si........
-Si ce au zis???
-Trebuie ca tu si Jessika sa va intoarceti in Beverly Hills..
-Cum????De ce ??Ce am facut?\
-Nimik ....dar parintii vostrii considera ca ati stat mult timp in Miami si e timpul sa va intoarceti......
Eu nu am mai spus nimik /......nu puteam sa plek aici imi infintasem trupa "Craizy girls" ce nume ciudat nu? Da asa este daca o sa ma intorc in Beverly Hills o sa-l vad pe el..........iar asta nu pot sa permit dar parintii mei vorbesc foarte serios si nu ma pot impotrivii .......pana la urma nu ma puteam ascunde toata viata nu?
-Bine ...dar cu o conditie ...
-Care?
-Prietenele mele sa vina cu mine!!!!
-Offfff...ma gandeam ca o sa spui asta .....si am discutat si cu parintii tai despre asta si da ai voie sa le iei si pe prietenele tale
-Pot......YEYYYYY
-Cand plecam?
-Chiar maine ,deci faceti-va bagajul la 05:00 dimineata plecam!Inteles?
-Inteles ...spunem toate
Seara venii iar eu ma apucasem de bagaj
Dupa 2 ore =
-Pfff ...a durat ceva "spun eu'
-Hey pot intra ...spune Jessika
-Ai intrat deja...he he
-Stii ,eu chiar astept sa ajungem in Beverly Hills ,tu?
-Da....si eu "spun cu jumatate de gura "
-Iti este greu ,o sa te intalnesti cu toti prietenii tai si mai ales cu Sas....(dar nu apuca sa termine ca o intrerup eu )
-Stii ce ....pana la urma trebuie sa ma inalnec cu ...nu-i asa?Dar tu cu Itachi...mmmmm?
-AAA ....da pai ....mi-am amintit ca am ceva de facut Bye-bye
-Stiam ca vei reactina asa !!tip eu vazand-o iesiind din camera
Oare ce se va intampla maine .....matusa m-ia zis ca nu stie nimeni ca venim ...va fi o mare surpriza pentru toti , presupun ca una placuta ....si am adormitSasuke Pov:
Ma aflu in camera mea, stateam linistit pe patul meu confortabil .Eram forte linistit dar dintr-o data telefonul meu suna.Raspund fara sa vad cine ma sunat ......Raspund sec:
-Alo...
-Hey ...frate, ce faci? mi-am dat seama ca este cel mai bun prieten al meu Naruto
-Destul de bine ...stateam in pat ,tu?
-Ce ??Mai sunt 2 zile de vacanta si tu stai in pat .....haide eu ,Neji,Sikamaru,Sai si Jaick suntem in fata casei tale
-Cum ,sunte-ti nebuni .....stii doar ca tata m-a pedepsit pentru ca am stricat masina!!!
-Let's go ,boy!!!
-OK !! Stai o sa vad cum o sa ies fara sa fiu observat ....
-Mhhh..
Deci va-ti dat seama eu sunt marele bad boy Sasuke Uchiha .Da ,da am 16 ani ,sunt brunet ochii negrii si bla .bla bla . Of asta imi mai trebuiea ,sa ies afara cand sunt pedepsit .Cum doamne iarta-ma o sa ies eu de aici .......i-a stai geamul este deschis ...he he si mama imi spune ca nu-mi merge capul ,dar de data asta o sa ies neobservat.Mai avem putin si ajungeam la sol ,cand am pus piciorele aud o voce foarte cunoscuta mie
-Aha ...ce cauta fratiorul meu drag ,afara cand este pedepsit ?????
-Mia...aaa ...luoam putin aer!!!!
-Da cum sa nu !I-am vazut pe baietii in fata vilei si ce-ai de spus in apararea ta ???
-Ok ..ok m-ai prins ......Ma pregateam sa plec cu baietii , dar tu vad ca esti aranjata si din cate stiu si tu esti pedepsita
-Bine, facem un pact tu nu-i spui tatei ca am plecat cu fetele iar eu nu-i spun ca pleci cu baietii ...ok?
-Vezi ,de asta esti tu referata mea ....Ok am plecat ma asteapta baietii ...Bye
-Bye-bye
La baieti in masina
-Frate....nu mai vine odata ...spune Neji
-Ai rabdare o sa vina ...
-Gata ....am ajuns ....sa mergem
-Dar unde mergem de fapt??spune Sai
-Pai sa mergem in Beverly Hilton....spune Jaick
-Da ...este o idee buna ...spunem toti
-Atunci sa mergem!! spune Sikamaru

Sakura Pov:
Pfff,....este 04:00 dimineata , nu am putut dormii deloc ...ma tot gandeam cum o sa ma intorc in Beverli Hills si o sa-mi revad toate prietenele mele nu le-am mai vazut de mult timp ..
Dar dintr-o data o aud pe matusa Tsunade chemandu-ma jos
Am coborat si acolo o mai vad si pe Jessika care bea o cana de ceai si matusa o cafea .Am sevit si eu o cana de ceai si m-am dus sa imi fac un dus.....am stat 20 minute la dus si vad ceasul care arata ora 04:30 .......
-OH ....nu ,trebuie sa ma schimb repede ....asfel o sa intarzii
M-am schimab intr-o camsa gen tricou cu flricele pe ea si niste pantalonii scurti si mulati pe corp ,la par mi-am facut un coc dezordonat ...si am coborat jos ..Acolo le-am vazut pe prietenele mele gata de plecare ...Am plecat cu masina matusii .....Cand am ajuns matusa si-a luat la revedere de la noi si am urcat repede in avion

Jaick Pov:
Ohhhh....... nu ,am o durere de cap ,nici nu pot spune cat de mare
M-am ridicat de pe jos si observ ca am dormit la Sasuke acasa .....se pare ca acum s-au sculat si ceilalti ...
-Frate.....ce doamne iarta-ma sa intamplat azi-noapte de ma doare asa tare capul....spune Sasuke
-Iti spun eu ce sa intamplat.........se aude o voce din spatele nostru ....oh nu este Domnul Uchiha
-OH nu .....am dat de probleme? .....spune Naruto
-OOO da .....ati dat de probleme ....Tocmai i-am sunat pe parintii vostrii vin chiar acum sa va ia
-Ce????Nu se poate,daca tata a aflat o sa-mi taie toate cardurile de credit si o sa-mi ia si masina .......spun eu
- Asta este Jaick,trebuia sa va anuntati parintii cand ati plecat de acasa ....
Se pare ca parintii nostri au ajuns....aucii
-Deci ce Doamne iarta-ma ati mai facut de data asta ????spune tata
-Pai ,tata ....am fost in ..a.aaa...in Beverly Hilton..si am baut cam mult ,hehe
-Cee??????spun toti parintii de-o data
-Locul ala este interzis copiilor sub 18 ani ....iar voi aveti doar 16 ani (spune mama)
-Oricum .....Jaick trebuie sa vorbim cu tine ....
-Ce trebuie sa vorbiti cu mine ?
-Surorile tale vin astazi .....trebuie sa te duci dupa ele la aeroport ......noi trebuie sa plecam in Europa
-Ce ....Sakura si Jessika s-au intors ??spun eu bucuros
-Da...acum noi trebuie sa plecam ....sa le saluti din partea noastra .spun mama si tata de-o data
-Ok ...pa pa
-Va iubim!!
Dupa ce au plecat toti parintii i-am rugat pe baietii sa vina cu mine dupa fete iar ei au acceptat
Acum ne indreptam spre aeroport ........Sunt tare agitat o sa le revad pe surioarele mele dragi dupa mult timp ...


Gata
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 23:22

e foarte frumos , ador felul cum scrii si faptul k nu ai greseli plus k ai ideei originale
abia astept next:D
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 09:25

bv
And I say neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext Kurama
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 10:22

Capitolul 2

Sakura Pov:

Tocmai am aterizat in Beverly Hills …....Prietenele mele erau foarte emotianate . Alice astepta cu nerabdare sa faca surf …… .chiar si-a luat si placa ei din Miami ……este putin geloasa pe mine deorece fac surf mult mai bine ca ea he he

Naomi asteapta sa mearga la coafor.

Ami astepta sa mearga prin cluburi iar Adriana sa-mi cunoasca toti prietenii ……

Jessika se va intalnii cu Konan prietena ei cea mai buna din copilarie .

Acum am iesit afara din avion ….

-Sper ca mama si tata ne asteapta !?spune Jessika

-Stai linistita Jessika , sigur ne asteapta!! Spun eu

Auci este cam agitata astazi

-Hey, ma duc sa iau niste cafele pentru a ne inviora ….ok!?

-Ok , noi mergem inainte, te asteptam la poarta !zice Adriana

-Bine am plecat!!

Jaick Pov:

Aproape am ajuns la aeroport dar Sasuke ,Sikamaru si Neji nu au putut venii cu mine dupa fete au avut ceva treaba …..

PFffffffff tocmai am ajuns … ……. Mergeam impreuna cu Naruto si Sai prin culoarele aeroportului dar de-o data vad cinci fete o blonda , o bruneta, o satena , o roscata cu ochelari si inca o roscata ………ia stai putin stop cadru roscata aia fara ochelari este Jessika ……………….

-Jessikaaaaaa!!!!! Tip eu

-Jaick!? Adica Jaickkk!!! Tipa Jessika

Ce faci tu aici ? Nu trebuia sa vina mama cu tata dupa noi??

-Ba da …… dar a trebuit sa plece in Europa

-AA da ?!

-Daa!! Dar Saku nu a venit?

-Ba da …….S-a dus sa ia niste cafele ….A uite-o !!!

Cand intorc capul vad o fata inalta de 1,75, par roz cu o suvita neagra ,ochii verzii ……..Nu pot sa cred ea Sakura

-SAKURA!? spun eu

-Jaick!!! Striga ea .Nu pot sa cred au trecut 3 ani

-Nici eu ?!spune Naruto analizand-o din cap pana in picioare

-Nu cred …..tu esti fata aia care la 13 ani juca toate sporturile posibile !?spune Sai

-Da ….chiar ea !!!spune Saku

Acum hai acasa suntem obosite dupa drum

-OK……sa mergem spun eu

Pe drum am aflat ca blonda se numeste Naomi, bruneta Alice, satena Ami si roscata Adriana …..Frumoase toate 4 Am oprit acasa la baietii iar apoi am mers acasa .Am mai aflat ca fetele vor dormii aici tot anul…HEHE de abia astept sa le cunoasca si ceilalti baieti …….Va fi un an plin de surprise.

Sasuke Pov
[b]Hmmmm.......din cate am inteles de la Jaick ,surorile lui se intorc din Miami . Din cate imi amintesc cea mare se numea Jessika si cealalta ....cum as putea sa o uit pe Sakura , sora geamana a lui Emily ,cand am vazut-o ultima oara nu mi se pare ca seamana mult cu Emily care apropo e nebuna dupa mine.....Sakura avea ochii verzi iar Emily roz iar Sakura era mai inalta decat Emily..........hehe ,pe atunci aveam 13 ani , toate fetele din scoala generala ma iubeau inclusiv ea ."Ce vremuri!!"spun eu cu voce tare .....acum ma adora nu este una sa nu admire ...........Ei bine mai e grupul de fete a lu sorumea ......care este format fin :Hinata o bruneta cu ochii lila foarte timida ,nu-i genul meu .....Temari o fata blonda cu parul prins in patru codite cu ochii albastri-verzui ,foarte tupeista ....in niciun caz.....Ten-Ten o satena cu parul prins in doua cocuri .....cumintica fata dar nu ca ii place lui Neji de ea..... Ino blonda cu parul prins intr-o coada de cal si o parte din breton dat pe-o parte, cu ochii albastrii Fata asta inca e nebuna dupa mine dar nu o bag in seama deorece lui Sai ii place mult , mult de ea si inclusiv soramea Mia.... .Asa sa revenim treburile noastre....... Mmmmm ,oare cum arata acum .....Acum 3 ani mi-o amintesc mereu cum se dadea cu scheibordul ei negru cu un craniu pe el .......Dar ce tot fac eu aici .....Ma gandesc la ea .......Cred ca am inebunit .Stii ce.... o sa-l sun pe Naruto sa vad ce face

Suna ,suna ,suna si nu rasapunde.Ce nai*a face??
-Alo!!Naruto ,ce doamne iarta-ma faci de nu raspunzi ??
-Pai acum am ajuns de la aeroport!Frate o mai stii pe Sakura sora lui Jaick?
-Da ,o mai stiu.....ce este cu ea?
-Frate ...ee.e.e superba,minunata si mai are si niste forme te dau peste cap
-A da?
-Da ,si a mai venit cu inca 4 fete .....foarte ,foarte frumose.Stii..... eu trebuie sa plec.....Ne vedem diseara la petrecerea de pe plaje de sfarsit de vara ......ok?
-Ok.....Bye
Si inchide......Deci Sakura s-a intors si este mai frumoasa decat mi-o amintesc ....Hmmmmmm..Anul asta sigur o sa ma distrez de minune hehe

Gata...... astept comuri


[/b]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 15:54

foarte tari amundoua capitolele fericit
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 19:38

super tare k de obicei, astept surprize:D
nextttttttttttttttttttt
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 21:21

a da, si astept next, LoL
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 22:39

Capitolul 3

Sakura Pov:
Tocmai am ajuns acasa .Pfff ,au trecut 3 ani si observ ca nu s-a schimbat nimic.
Intru impreuna cu prietenele mele in vila si sunt intampinata de Maria si ceilalti servitori .Maria este o femeie cu
varsta de 58 ani .Ea avea mereu grija de mine ,surorile si fratele meu cand parintii erau plecati ,noi obijnuiam
sa ii mai spunem si "doica",dar de cand am plecat nu am mai vorbit deloc cu ea si obiceiul acela nu mai este,acum
ii spunem direct Maria.In fine .Le prezint fetelor camerele lor iar apoi mergem la masa ,pentru ca deja era ora
pranzului.Ma asez cu fetele la masa si observ ca Jaick vrea sa ne spuna ceva :
-Fetelor ,ma intrebam daca vreti sa veniti diseara la petrecerea de pe plaje ?
-Da ,de ce nu?Voi ce ziceti fetelor ?le intreb eu. Ele raspund afirmativ dar o vad pe Adriana cu o urma de
nedumerire pe fata ,o intreb daca s-a intamplat ceva iar ea imi raspunde:
-Da,e o idee buna dar maine incepem scoala ,stiai?
-Da ,sigura ca stiam dar nu este sfarsitul lumii daca mergem la petrecerea de sfarsit de vacanta ,nu?
-OK,ok mergem
Acum ma indreptam spre camera mea,trebuie sa imi dezpachetez taoate lucrurile dar mai intai de toate trebuie sa-mi
fac un dus neaparat .Dupa 30 de minute eram gata .Ma schimb in niste pantaloni scurti roz si un tricou alb cu niste
desene pe el iar parul mi-l usuc si-l prind intr-o coada sus iar bretonul il prind si pe el cu o clamita.Si mi-am pus si
cercelul primit de la Jessika in pavilionul urechii ,cand i-am spus mamei ca vreau sa-mi fac gaura in pavilionul
urechii nu a fost de acord dar a convins-o matusa Tusunade ,Hehe la ce nu ma ajutat matusa pe mine.Ok,sa
revenim la oile noastre .Dupa ce termin de facut ordine in dressing ma uit la ceas si vad ca este deja
-20:30 ...CEEEEE?
A durat asa mult sa fac curatenie in dressing .Defapt nu mi-am gasit ziua buna nu am haine putine am chiar multe
si ma mai intreb ca a durat mult ..Pff aud un ciocanit in usa si raspund un simplu "Intra!"Se pare ca erau fetele .
-Si Sakura ,la ce ora incepe petrecerea ??ma intreaba Alice
-Pai ,la 22:00
-Ce !?Noi mergem sa ne pregatim
-Dar ,este doar 20:32
-Eu stau mult sa ma aranjez.!spune Naomi
Stiam ca va spune asta .Deci incep sa ma pregatesc si eu .Ma duc in fata dressingul-ui si gasesc o camase cu papion
negru cu un sacou roz si niste pantalonii scurti negrii si pantofii cu toc roz perfect .M-am imbracat asa deorece noi nu
o sa stam pe plaje in spatele plajei este un fel de clul dar afara ,este foarte frumoas decorat din cate am aflat de la Jaick
Iar parul mi-l tapez.Ma uit la ceas si vad ca este 21:50 ,la fix .Ma duc la fete si observ ca Naomi este imbracata intr-o
rochita albastra cu multe flori albe pe ea .Amy intr-un tricou alb cu un bulero roz si o fusta negra,Alice are pe ea o
bluza sport cu numarul 10 pe ea si pantaloni scurti iar Adriana intr-o rochie lunga pana la glezne cu rosu ,portocali si
galben.Apoi coboram toate jos si mergem spre masina lui Jaick .Cand ajungem acolo ne intalnim cu.............

Gata si acest capitol
Cred ca este mai lung


Cateva poze
Coafura Sakurei:https://2img.net/r/ihimg/f/844/aurora09.jpg/
Cercelul Sakurei:https://2img.net/r/ihimg/f/860/11258377blxdbkwwc.jpg/
Tinuta Sakurei:https://2img.net/r/ihimg/f/823/360863l.jpg/
Tinuta lui Naomi:https://2img.net/r/ihimg/f/827/209231l.jpg/
Tinuta lui Amy:https://2img.net/r/ihimg/f/6/imagesca637j67.jpg/
Tinuta lui Alice:https://2img.net/r/ihimg/f/17/703143l.jpg/
Tinuta Adrianei:https://2img.net/r/ihimg/f/545/2521151214299416.jpg/


Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 07:10

fain.

ce bine le-ai descrie pe toate fericit) , astept next.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 10:16

mai puneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Hi Sakura
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 13:59

Mda next..

Sakura Pov
Cand am ajuns ne-am intalnit cu Jessika si ne-a spus ca ea si Konan nu vor sta la petrecere pentru ca au treaba .Ne luom la revedere de la ea si intram in asa-zisul
club de pe plaja .Hmmm este frumos acest "club".Ma asez la o masa impreuna cu fetele dar il vad pe Jack plecând ,poate are ceva treaba .Am inceput sa dezbatem diferite subiecte .Mai multe ele pentru ca eu eram total pe dinafara .Asteptam sa le vad pe prietenele mele cele mai bune ,cred ca o sa ma intalnesc cu ele in acesta seara ,sper.
Cineva imi intrerupe sirul gandurilor .Faptasa era Amy care imi spune sa dansam .
Pana la urma este o petrecere si trebuie sa ne distram .Ii accept invitatia si se pare ca dj-ul a pus melodia :Atticus Mitchell- Turn it All Around .
-O God!!!Iubesc melodia asta !!spun eu
Toata lumea incepe sa danseze in toate felurile se vede ca se distrau .Dupa ce se termina melodia eu si fetele ne punem la locurile noastre numai Alice mai dansa cu niste fete .Da ea este cea mai petrecareata dintre noi.Se pare ca Adriana a plecat sa cumpere niste sucuri.Dupa atata dans avem nevoie sa ne racorim.
Emily Pov:
Tocmai am intrat in club impreuna cu Karin si Nicole.Noi suntem cele mai populare fete din scoala .Karin este o tipa roscata cu ochii rosii iar Nicole este blonda cu ochii albastrii inchis ,isi poarta mereu parul drept cu o bentita pe cap.Eu am parul roz inchis si sunt tunsa bob scurt .
Astept cu nerabdare sa-l vad pe Sasuke cum canta cu trupa lui .Yeiii.Ma idrept cu fetele spre masa lui Sasuke care se afla tocmai in spatele incaperii si se pare ca este acolo cu toti tantalii aia cu care umbla el printre care se afla si fratele meu Jack. Ne punem in fata lui iar noi il salutam de-o data :
-Buna ,Sasuke!
El ne da la o parte si nu ne spune nimic.Ah ce-mi place felul lui de a iubii.Hmmm intr-un final ne spune ca nu are timp de noi trebuie sa se urce pe scena. Merg cu fetele dupa baieti dar vad la o masa trei fete o satena ,o blonda, si o rozalie ........stai putin stop cadru "rozalie".Nu ,nu asta nu poate fi adevarat ,doar nu este "Sakura".Merg repede in fata dandu-i la o parte pe baieti din fata mea,alergand din ce in ce mai repede ajung la masa si tip:
-SAKURA!!CE CAUTI AICI??tip eu nervoasa la ea
Toate privirile sunt atintite asupra mea
-Buna si tie,Emily!Pai nu stiai ca ma intorc?spune ea foarte calma
-Nu !!
Iar dupa plec repede la prietenele mele si le povestesc tot.Raman amdoua masca .observ ca cineva imi pune mana pe umar cand ma intorc il vad pe........


Jack Pov:

1. Ma indrept catre Emily si ii pun mana pe umar, aceasta se intoarce si ma intraba daca stiam ca Sakura s-a intors .Ii raspund afirmativ iar aceasta intoarce capul si pleca catre asa-zisele sale prietene .Hmmmm se pare ca baietii au urcat déjà pe scena .Da eu nu fac parte din trupa aia .De ce? Pai nu am ureche muzicala .Mda .Oh nu ,am uitat sa ii spun Sakurei ca prietenele ei din copilarie o asteapta .Merg la ea la masa si ii spun ca Hinata ,Ino ,Ten-Ten ,Temari si Mia o asteapta in spatele grupului ala de baieti si fete ,imi respunde afirmativ si o vad pe bruneta aia cu 2 codite ,parca Alice o cheama .Le cheama sa le cunosca pe prietenele ei din copilarie,acestea accepta bucuroase si merg spre fete .Eu ma indrept catre scena si vad ca baietii aproape au terminat melodia “We So Fly”.Pai sa spun cum sta treaba aici :Naruto este tobosarul ,Neji este la clape, Sikamaru este la chitara bass ,Sai este la chitara electrica iar Sasuke este vocalistul .Nu am ce spune sunt o trupa fantastica ,canta extraordinar. Se pare ca au terminat cantecul toti adolescentii incep sa aplude si acum dj-ul a pup melodia :The Black Eyed Peas –Don’t Stop The Party.Baietii vin spre mine si ne asezam la masa noastra si incepem sa vorbim ca maine incepem scoala .

-O God! Naruto te vaieti mai rau ca sormea atunci cand ii cer vreo favoare !!spune Sasuke amuzat de situatie .Noi toti incepem sa radem.



Sakura Pov:

Ma indreptam cu fetele catre cele mai bune prietene ale mele din copilarie .Astept cu nerbdare sa le vad .Ajung la masa indicate de Jack si vad cinci fete care dezbat multe subiecte.Pun man ape umarul Hinatei iar aceata tresare .Si de-o data spune :

-Ce?Unde?Cum?

-Hey ,sunt eu!

-Sakura!!!spun toate .

-Nu pot sac red esti tu?spune Ino.Iar pantofii pentru pantofii aia merita sa mori

Ino ,Ino ,Ino nu s-a schimbat deloc .Apoi ne asezam toate la masa si incepem sa povestim ce am facut in acesti 3 ani .Au vorbit asa pana la 03:00 dimineata .Intr-un final fetele se hotarasc sa se duca acasa .Dar o vad pe Adiana care spune:

-Dar ,Jack unde este?

-Adriana ,are dreptate el trebuie sa ne duca acasa !

-Alice tu ,Hinata ,Ino,Amy si Temari il cautati in fata eu si celalate mergem in spate!!spun eu .Toate plecare in directia pe care le-am spus-o.Eu eram cu Adrina,Ten-ten,Naomy si Mya .

Alice Pov:

Of Jack pe unde nai*a umbli ?Stai putin ala nu este tipul blond din aeroport cum il chema ………Naruto!asa il chema .Si langa el mai sunt inca 5 baieti .Il mai vad si pe Sai tipul care era cu Naruto .,inca un baiat care seamana mult cu Hinata ,poate sunt ruda ?Hmmm! Mai este si un tip cu parul prins intro coada ,Inca un brunet ………Wow chiar arata bine tipul .Stai mai este un tip roscat care seamana mult cu Jack .Ia stai putin ..din nou ala chiar este Jack .Ma duc repede la el fetele se uita ciudat la mine dar eu imi vad de treaba .Il apuca de mana iar el tresare si imi spune:

-Ce vrei?

-Mirosi a alcool!!Sa te vada Sakura asa ……..

Dar nu apuc sa termin ca ma intrerupe

-Ma doare undeva ca ma vede Sakura asa !!Baietii de lanca se uitau uimiti la el .Se pare ca si Naruto era beat crita .

-Amy si Hinata duceti-va dupa Sakura ,asta nu-I va placea deloc!! Imediat fetele se dusera dupa Sakura.

Sakura Pov:

Le vad pe Hin si Amy cum alerga spre mine .Imi spun ca l-au gasit pe Jack.Eu nu mai spun nimic si incep sa alerg in directia din care au venit ele .Voiau sa imi mai spuna ceva dar nu am mai stat la vorbe .Cand am ajuns am vazut un grup .Hmm se pare ca seara asta devine interesanta .Il vad pe Uchiha care ii spunea ceva lui Jack .Stai putin Jack este cumva beat .Oh nu .o so incurce acum .

-Mai,mai,mai !Se pare ca fratiorul meu drag nu se simte prea bine! Spun eu. Toate privirile sunt atintite asupra mea.Se pare ca si fetele acum au ajuns.

-Alice ial de o mana si Temari tu de cealalta …Dar nu apuca sat ermine deoarece intervine Sasuke

-Nu-ti face griji,Haruno !Te ajutam noi!

-Nu este nevoie ,Uchiha!Ne descurcam! Ma rastesc eu la fel

-Pai,nu se vede! Spune el vorbind din ce in ce mai tare.Neji ,Sai luati-l!

-Nu mai auzit !Vrei cumva sa-ti desenez! Am spus ca ne descurcam !Fetelor lasti-l jos il iau eu.

Ii pun bratul pe umarul meu si ma indreptam spre masina .Fetele le multumesc baietilor de ajutor si isi iau la revedere.In masina urca Amy ,Naomy ,Alice si Adriana.Am luat cheile din buzunarul lui Jack si pornesc masina .Cand am ajuns acasa l-am dus pe Jack in camera lui si ne-am dus toate la culcare deorece maine incepe un nou an plin de surprise.
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 14:24

super tare , vreau next urgent LoL
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 15:03

and I say NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!
Hi Sakura Kurama
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 16:11

Deci 2 capitole intr-o zi1

Hmmmm...nu prea stiu!

Dar bine ...vreau comuri!

Ne-am inteles!?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura Pov:

Trrrrr este tot ce auzeam .Of ceasul indica ora 07:00 .La 08:00 trebuie sa fim la scoala .Ma duc in baie pentru siesta de dimineata .Stau in dus 15 minute apoi ies. Hmmm se pare ca Maria a venit in camera in timp ce faceam dus si mi-a adus “uniforma obligatorie”. Da aveam si asta .Uniforma este forata dintr-o fusta neagra o camasa alba cu o veststa albastra. Ma machiez cu creion negru dermatograf si rimel,pe buze ma dau cu luci de buze rozaliu si mai ma dau putin cu fard roz pe obraji .De ce? Pai eu nu prea rosesc cand vad vreun baiat ,nu imi sta in fire.La par imi fac o coada sus si imi pun in evidenta suvita neagra si imi prind si pretonul .Ma incalt in niste balerini negri si cobor jos acolo ma intalnesc cu fetele care se pare ca si ele erau gata .Ne punem la masa si incepem sa servim micul–de-jun .Din cate am inteles matusa mi-a trimis

Masina.Masina mea este o decapotabila rosie .Pff ce bine déjà ma saturasem sa merg cu masina lui Jack. Vorbing despre el se pare ca s-a trezit si el si Emily.

-Deci intr-un final s-a trezit si frumoasa adormita!! Spune Jessika pusa pe glume.Se stramba si se aseza la masa .La fel face si Emily .


Sasuke Pov:


Oh fir-ar.Astazi incepem scoala clasa a X-a. Inca sunt ametit de aseara .Hmmm, Haruno chiar arata foarte bine .Nu imi va scapa de mine asa usor, crede ca ii merge cu mine cu ii merge cu ceilalti.Nu ,nu domnule.Acum ma indrept catre baie pentru ami face un dus .Ies ma schimb in uniforma scolara formata din niste pantaloni negrii , o camasa alba cu maneca scurta si o vesta albastra in carouri verzi.Dupa ce ma imbrac ma incalt in niste bascheti negrii.Cobor jos unde o vad pe Mya ,pe Itachi si Justin .Itachi are 18 ani si este in ultimul an de liceu iar Justin este fratele meu mai mic cu un an .Dar mama a aranjt sa fie cu mine in acelasi an .Aceiasi problema este si cu Mia ea are 17 dar mama ,a facut aceiasi chestie.


-Itachi! Stiai ca Jessika si Sakura Haruno s-au intors?


-De ce imi spui mie asta? Mai bine spunei lui Justin pentru ca lui ii place de Sakura .Justin spune un singur “Hey”.Dupa ce termin de mancat toti plecam spre scoala .Desigur fiecare cu masina lui .Eu merg cu masina mea un laburghini negru .Bag viteza si in 5 minute ajung la scoala .Alcolo ma intalnesc cu baietii .Incepem sa vorbim despre tot ce sa intamplat azi-noapte.


Sakura Pov:


.Dupa ce terminam de mancat ne luam ghiozdanele si mergem spre masina mea .Cand spuneam ca mergem ma refeream la prietenele mele.Jessika o duce pe Emily la scoala.Deoarece ea a dat examenul de condus si la picat iar Jack merge cu masina lui.Pornesc masina si bag viteza pentru ca suntem in intarziere si stam cam departe de scoala .Acum merg cu 200 km/h .Ajungem la scoala parchez masina si intram in curtea scolii. Mergem spre fete dar cand ajungem se suna.In curtea scolii era o scena micuta pe care se aflau toti profesorii si directorul scolii.Acesta incepe a spune un discurs


-Buna ziua,elevii!Eu sunt noul director al Liceului Cervantes.Ma numesc Jiraya.Si anul acesta eu va voi fi director.Deci ,sa fie un an plin de surprise!


Ce mai discurs .Ne spune unde se afla clasele unde vom studia.Clasa a X-a b se afla la etajul 3.Toata lumea intra in clasa ne asezam cum vrem eu asezandu-ma cu Alice si asteptam sa ne vina dirigintele.Din cate am aflat de la Ten-ten dirigintele lor de anul trecut este Kakashi.Gandurile imi sunt intrerupte de un barbat in varsta de 36 de ani cu parul gri si ciufulit si cu o……masca pe gura .Ne spune buna ziua si noi la randul nostrum ii raspundem tot cu un buna ziua .


-Deci ,se pare ca avem 5 eleve noi! Veniti va rog sa va prezentati !


O nu !? Asta nu! Ne ridicam toate 5 si incepem sa ne prezentam.Incepem cu Naomy si se termina cu Amy.Pfff am terminat .


-Ceva nu imi place aici !?spune domn diriginte.Nu imi place cum sunteti aranjati.Ohh nu.Hinata tu vei sta cu Kiba si asa pana cand ajunge la mine .Sakura Haruno tu vei sta cu…..Rock Lee!Ceee????


Cand Rock Lee aude sare in sus .Toti baietii sa strambau la el.Dar nu inteleg de ce?O nu de ce eu?


Astept comuri!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 16:14

Uniforma fetelor:



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uniforma baietilor:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 17:00

ce uniforma sexy au fetele fericit))



incearca sa nu mai scri cu negru, de abia se vede ceva ok? ms
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 22:35

imi place foarte mult k pui poze si dupa felul in kre scrii se vede k ai experienta cu ficurile,am ce invata de la tn Limba scoasa
imi place uniforma fetelor e hot dar si a baietilor
super tare vreau next bucuros
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeLun Sept 03 2012, 17:29

Sakura Pov:

[b]Chiar nu stiu de ce mi se intampla mie asta.Adica cum sa stau in banca cu Rock Lee.A trecut déjà o ora si chiar simt ca inebunesc.Ma intreaba lucruri care nu au au logica.Clopotelul se aude .Aleluia.Ies in pauza cu fetele si ne indreptam catre o banca din curtea liceului.Cand sa ma asej o voce ma intrerupe.


[/b]

-Pe cine avem noi aici!? .Se pare ca frunte-lata s-a intors.!! Acea voce enervanta”Karin”

Nu o bag in seama si imi vad de treaba.Ma asez pe banca langa fete si incepem sa dezbatem diferite subiecte dar o alta voce enervanta spune:

-Dar cine te crezi tu sa nu vorbesti ,ma rog?asta este chiae Nicole.Hmmm se pare ca langa ele se afla si insuportabila mea sora “Emily”,Le raspund asa:”Daca chiar crezi ca va voi asulta toata ziua ,sunteti chiar penibile”Le-am inchis gura cu asta.Se sunase de intrare.Inra in clasa iar acolo ne inalnim cu dirigintele.Si ne spune ceva de genu ca azi este prima zi ,Domnul Diriginte a spus ca putem pleca.Aleluia. Ies impreuna cu fetele din scoala si planuim sa mergem la plaja sa facem surf .Bine numai unele dintre noi .Dintre toate eu ,Alice,Temari si Ten-Ten stim sa facem surf.Ino,Hinata,Mya,Ten-Ten si Temari pleca cu masina Myei spre casa.Eu si fetele mergem cu a mea pentru an ne schimba.Cand ajungem acasa fiecare se duce in camera ei .Ma duc in cabina de baie si imi fac un dus.Stau acolo 15 minute apoi ies.Ma usuc la par,m-il indrept cu placa si imi fac o coada impletita pe-o parte,si las cateva suvite sa-mi acopere gatalul.Imi aleg o rochita alba in dungi albastre cu o funda neagra legata de talie.Cobor jos si le vad pe fete gata de plecare. Naomy are pe ea o rochita alba simpla fara bretele,Amy are o rochita maro cu bretele ,Adriana are o camasa lunga alba legata de talie cu un snur alb iar Alice este imbracata in niste pantaloni scuti si un tricoul larg cu dungi mari roz ,mov ,alb .A aproape uitasem geanta.Trebuie sa o iau neparat pentru ca acolo am telefonul meu un iphone 4,banii si costumul de baie . Imi iau placa si cobor jos. Luam masina mea si ne indreptam pe plaja , unde ne astepta celalalte fete.Ajunse acolo ne intalnim cu Sasuke reformulez Uchiha si prietenii lui printer care se numara si fratele meu.Pffff ………chiar arata bine chiar foarte bine la bustul gol.La ce ma gandesc.De cand am devenit eu asa perversa.Ah dar nu pot arata asa de bine.Imi revin repede din transa .Vroiam sa plec dar aud o voce din departare :

-Heyy Sakuraa!Ce coincidenta sa ne intalnim aici!Ce faci?

Oh nu!? Asta este Rock Lee !Si se pare ca este impreuna cu un grup de baieti .Hmmm .Gara,Kiba,Shino si … Justin!?Nu cred, ce-a crescut si s-a facut foarte chipes.Ma trezesc din transa si ii raspund lui Lee:

-Aaaaa……Lee! Da o mare coincidenta! Pai am venit sa fac surf, cred ca se observa!?SI el se uita la placa de langa mine si imi spune ca si-a dat seama.Hehe

Ii salut pe baietii de langa Lee iar apoi plec catre fete. Le spun ca ma duc la cabina penru am ma schimba.Imi iau pe mine costumul de baie si peste el costumul de surf.Ma duc la AlICE si Temari si merg repede in apa Dar de-o data vad un val mare si nu mai stau pe ganduri si incep sa fac surf.Dupa cateva ture ma duc la mal si ma pun pe sezlong.Pffff astea chiar sunt valuri mari.Hehe.Imi itorc capul si observ ca Uchiha se uita pervers la mine.Ahh lumea asta este plina de perversi.

Sasuke Pov:

Hmm nu am ce comenta chiar face bine surf,este si super sexy.Nu am ce pierde .Se uita catre mine si ii zambesc pervers.Si imi intorc capu catre mare.Azi este o zii linistita, este cald.Imi place linistea.Sa stau ore intregi sa privesc marea.Dar nu tot timpul .De ce?Pentru ca nu am tip sa vin sa privesc marea, viata are nevoie si de actiune.Stam linistit pe sezlong si inchisesm ochii.Ahhhh asta da viata .De-o data vad pe cineva care se pune in fata mea .Cine doamne iarta-ma nu ma lasa sa stau linistit. Cand deschid ochii dau de o figura masculina.A ,….este Naruto.Il intreb ce vrea si imi spune ca le-a invitat pe fete la un suc si ma intreba daca vreu sa vin .

-Dar care fete??

-Pai Alice.,Adriana,Naomy,Amy ,Mya si Sakura!Cand auzii de Sakura nu mai stau pe ganduri si ii spun ca o sa merg dar il mai intreb de ce nu vin celalate .Imi spune ca nu stiu ce treaba au.Hmm atata timp cat Haruna este acolo eu pot sa-mi fac jocul.Acum este ora 15:30 si din cate am inteles de la Naruto noi vom merge acolo la 16:30.Deci mai am la dispozitie o ora.Am timp sa-mi fac un dus sis a ma uit la TV.Ma duc acasa si acolo dau de Justin care imi pune o intrebare banala.

-Auzi! Doar nu ai de gand sa o cuceresti si pe Sakura, nu!?

Hmmm daca ai stii tu fraiere ca planul meu tocmai acum incepe ,ti-ai da si tu seama.

-Eu !Sa o cuceresc pe Haruno?Cred ca glumesti!?Parca tu ar trebui ca o placi inca de cand era mica!Am dreptate?

-Da,da !Dar nu te vreu in preajma ei ,ne-am inteles?

Ii rapund un singur Mda si plec sus in camera mea.Ma dezbrac de haine si intru in dus .Dupa 20 de minute de relexare ies din dus ma imbrac in ceva lejer si ma duc in living penru a ma uita la TV.

Sakura Pov:

Hmmm Naruto ne-a propus sa mergem la un suc.Desigur cand Alice a auzit a acceptat fara sa clipesca.Ma duc cu ele acasa penru a ne schimba.Ajungem acasa si ne ducem fiecare in camera ei pentru a ne face un dus .

Ma dezbrac si imi fac un dus .Stau 25 de minute in dus apoi ies.Ma schimb intr-o fusta alba cu volanase si un tricou rosu.Ca accesoriu imi pun o fontinta rosi la mana.Ma incalt cu o perche de balerini roz. La par imi fac o coada sus si pretonul ill as liber.Machijul este simplu :creion dermatograf si rimel.Se pare ca este 16:20 .Mai avem la dispozitie zece minute .Ma duc la fete si se pare ca sunt si ele gata.Naomy are o rochita simpla roz,Amy tot la fel o rochita dar este galbena,Adriana are niste pantaloni trei-sfert albastri si un tricou simplu alb iar Alice niste pantaloni scurtii albi cu un trico simplu mov.Plecam catre cofetarie .Cand ajungem ne inalnim cu baietii acolo. Intram inauntru si ne comandam cate ceva.Eu imi command un suc de mango cu banana.Dupa 5 minute apare si sucul.Adriana ca de obicei dechide un subict care nu tocmai ne placea.

-Si acum, ca a inceput scoala cred ca o sa ne punem cu totii cu burta pe carte, la figurat desigur !

-Hey,Hey mai bine schimbam subiectul,ca acesta nu imi place deloc!

Incepem cu totii sa radem dar din gresala Naruto varsa sucul pe mine.Isi cere repede scuze si eu ingan fara sa ma auda nimeni “O nu fusta asta era noua!! “.Ma scuz prieteniilor mei si merg catre baie.

Sasuke Pov:

Se pare ca tantalau de Naruto mi-a facut o parte din treaba.Ma ridic cu scuza ca voi merge sa-mi cumpar un suc dar cand ajung la chelner imi indrept directia spre baia fetelor.Fara rusine intru si dau de……






Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeLun Sept 03 2012, 17:30

Tinuta Sakurei:



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeLun Sept 03 2012, 20:12

asa se vede mult mai bine, ms



si tare ficul wink . astept next , vreau sa stiu ce se intampla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeMar Sept 04 2012, 11:57

da sukura ino si hinata sunt cele mai bune in ninjutsu:X
Sus In jos
YourAngel
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeJoi Noi 15 2012, 17:46

vreau nextul
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox


Ryo : 0
Likes : -1

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeJoi Noi 15 2012, 20:54

Super,vrew next wink
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:21

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitimeVin Dec 14 2012, 18:19

foarte frumoasa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Small rebel(sasusaku)  Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)    Small rebel(sasusaku)  Icon_minitime

Sus In jos
 
Small rebel(sasusaku)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: