Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

  World of Warcraft

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

 World of Warcraft Empty
MesajSubiect: World of Warcraft    World of Warcraft Icon_minitimeMar Oct 07 2014, 20:13

 World of Warcraft WoW_Box_Art1
World of Warcraft (sau mai pe scurt, WoW) este un „Massively Multiplayer Online role-playing game” (MMORPG) creat în anul 2004 de Blizzard Entertainment. Este al patrulea joc din universul Warcraft(dând la o parte expansion-urile) - o lume fantastică care a luat naștere odată cu apariția jocului Warcraft: Orcs and Humans realizat în 1994, care a continuat mai apoi cu Warcraft II: Tides of Darkness și multe alte titluri remarcabile.
World of Warcraft este situat în Azeroth, la patru ani de la evenimentele concluzionate în The Frozen Throne. Odată ce a apărut expansion-ul The Burning Crusade, „Outland” poate fi explorat în joc. Deși într-o primă fază a fost încetinit de probleme de performanță și întreținere, a continuat să se stabilizeze astfel încât să atingă vârful popularității în jurul MMORPG-urilor. În 2008, aflăm de apariției celui de-al doilea Expansion set denumit  Wrath of the Lich King, urmat de Cataclysm doi ani mai târziu și ajungând în cele din urmă la Mists of Pandaria spre sfârșitul lui 2012. Se anunța Warlords of Draenor acum un an la BlizzCon, de asemenea.


 World of Warcraft SgbAKsD
Sus In jos
Evilyn
Kaigai
Kaigai
Evilyn


Ryo : 0
Likes : 6

 World of Warcraft Empty
MesajSubiect: Re: World of Warcraft    World of Warcraft Icon_minitimeLun Apr 27 2015, 19:28

A fost printre primele jocuri online de genul pe care le-am jucat. Daca nu chiar primul MMORPG serios. Imi amintesc ca aflasem de el de la un prieten de muuult. Mai noob ca mine atunci nu cred ca a existat cineva. Am jucat doar Wrath of the Lich King (si Mists of Pandaria putiiiiin de tot). E un MMORPG reusit, zic eu. L-am jucat ceva timp..am facut o pauza..m-am reapucat..am facut o pauza.. si acum il mai joc doar ocazionaaal sau deloc. Nu pentru ca nu imi mai place, dar pentru ca am un pc varza. Altfel probabil l-as juca mai des. Oh si CINEMATICURILE SUNT GENIALE. Mai putin cel de la Cataclysm, care mi-a placut cel mai putin.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

 World of Warcraft Empty
MesajSubiect: Re: World of Warcraft    World of Warcraft Icon_minitimeSam Mai 02 2015, 10:27

Am jucat si eu World of Warcraft, dar nu foarte mult. Am jucat pana pe la level 60 si apoi m-am lasat. Nu am prins Late Game-ul despre care se spune ca este cel mai tare. Jocul are tot ce ii trebuie pentru un joc din 2004. Am jucat doar Wrath of the Lich King si mi-a ajuns. Cred ca m-am lasat pentru ca m-am saturat de MMO-uri in general, nu din vina jocului. Va spun jocul este grozav, mai ales pentru anul in care a aparut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





 World of Warcraft Empty
MesajSubiect: Re: World of Warcraft    World of Warcraft Icon_minitime

Sus In jos
 
World of Warcraft
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hearthstone: Heroes of warcraft
» Accel World

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: