Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Proba III - jurizare

In jos 
+3
Katoka-chan
Matsuri
Damaris
7 participanți
AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 10:46

In acest topic voi posta proba III facuta de participanti. La sfarsit veti afla care a cui este. Participantilor le este interzis sa posteze mesaje in acest topic. 
Potiunea nr 1:
Potiunea nr 2:
Potiunea nr 3:
Potiunea nr 4:
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 12:24

Potiunea 1 : Îmi place.  3 puncte 
Potiunea 2: Îmi place dar nu e amuzantă ca prima.2.5 puncte 
Potiunea 3 : oribilă. 1 punct.
Potiunea 4 : imi place dar nu e ce ma asteptam . 2 puncte
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 14:33

Potiunea 1: 3 puncte din partea mea.
Potiunea 2: 2 puncte
Potiunea 3: Cam seaca ... 1 punct
Potiunea 4: 1.5 puncte
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 19:23

Potiunea 1: 1
Potiunea 2: 1,8
Potiunea 3: 3
Potiunea 4: 1
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 19:30

Prima: 2.5 puncte
A doua: 1 punct
A treia: 0.2 puncte
A patra: 2 puncte
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 21:43

Mentionez ca nu am mai citit astfel de CHESTII nicaieri. Nu sunt potiuni, dar ma abtin.


Potiunea I : Fiind cea care mi-a atras atentia deoarece este MULT MAI MARE CA CELELALTE si se vede ca seamana putin cu o potiune, plus minus, 3 puncte.


Potiunea II : 0.5 p


Potiunea III : 0.1 p


Potiunea IV : 0.5 p
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 10:54

Ok, deci chestiile alea sunt mai mult sau mai puțin asemănătoare cu niște pliculețe cu ceva. Când faci o poțiune și ești vrăjitor se presupune că ai un cazan ce fierbe, unde tot pui acolo, poți rosti și o vrajă ceva și amesteci cu un toiag. Cel puțin eu așa o văd. 
Poțiunea I: Se vede că te-ai chinuit ceva... Totuși într-o continuă treabă cu Oro-sama, toată lumea.
Sudoarea de fantomă știu sigur că era în Halloweentown. Sunt unele chestii ireale pe-acolo, dar e bine că ți-ai folosit imaginația. Îmi place PS-ul, adică îl ador, de fapt, dar parcă totuși, nu aș da punctaj maxim, căci mi se pare că lipsește un ceva. 2,5 puncte.
Poțiunea II: Poțiunea scurtă, nu am ce să spun prea multe despre ea, puteai să-ți dai un pic mai mult silința, ar fi ieșit ceva interesant. 2 puncte
Poțiunea III: E făcută din maimuțe și face ce? Îți crește coadă? 0,5 puncte
Poțiunea IV: E ca o chestie efervescentă ce se pune într-un ceva și gata? Și-ți face cafea? Dacă ai fi vrăjitor, ai pocni din degete și ai avea cafea. Și ce treabă are uitarea cu cafeaua? Oricum, a fost drăguț așa... ”modul de prezentare” 1,5 puncte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Proba III - jurizare Empty
MesajSubiect: Re: Proba III - jurizare   Proba III - jurizare Icon_minitime

Sus In jos
 
Proba III - jurizare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri :: Event Halloween-
Mergi direct la: