Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La multi ani, Fortsenberg!

In jos 
+3
Katoka-chan
Matsuri
XanoTHEr.
7 participanți
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 15:18

Camarade, iti urez un sincer si calduros " La multi ani!" si iti doresc tot binele din lume, toata iubirea apropiatilor tai si fie ca toate visele ( cel putin cele realiste ) sa ti s indeplineasca. Cand o sa ne intalnim prin Bucuresti dai de baut!


La multi ani, Fortsenberg! Thumb-1400x733

Spoiler:
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 18:16

La Multi Ani ForTech! Sa fii fericit si iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti. : )
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 19:40

La multi ani, Florin. Pikachu fie cu tine. Dragut
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 19:45

La multi ani, Florinel. Dimka iti doreste tot ce-i mai bun, stii tu cu ce sens. Mhwoaaah.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 20:29

La multi ani, Florine!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 21:08

La multi ani, Fortsenberg-Kun! Sa ai parte de cat mai multe impliniri si numai de lucruri pozitive in viata ta!
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeSam Dec 13 2014, 00:00

La multi ani florine, astept sa dai de baut : ))
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitimeSam Dec 13 2014, 00:42

XanoTHEr. a scris:
Camarade, iti urez un sincer si calduros " La multi ani!" si iti doresc tot binele din lume, toata iubirea apropiatilor tai si fie ca toate visele ( cel putin cele realiste ) sa ti s indeplineasca. Cand o sa ne intalnim prin Bucuresti dai de baut!


La multi ani, Fortsenberg! Thumb-1400x733

Spoiler:
 Mulțumesc, frățioare! Îmi pare rău că nu am avut șansa de ați face cinste cu o bere, dar după cum ai spus și tu ne vom întâlni și voi face cinste de mai multe ori, ca între prieteni! 
__________

Matsuri a scris:
La Multi Ani ForTech! Sa fii fericit si iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti. : )
 Mulțumesc, Matsuri! Sper ca toate urările să se îndeplinească, dar nu numai mie ci tuturor oamenilor care au o voința extraordinară! 
____________

Katoka-chan a scris:
La multi ani, Florin. Pikachu fie cu tine. Dragut
Mulțumesc, Ana! Că este cu mine sau că nu este cu mine, Pikachu nu îmi va îndeplini visurile. Visurile mele nu au legătură cu Pikachu sau cu ori ce alt pokemon, dar oricum îți mulțumesc pentru felicitare! Indragostit 
________________

Dimka:) a scris:
La multi ani, Florinel. Dimka iti doreste tot ce-i mai bun, stii tu cu ce sens. Mhwoaaah.
Mulțumesc, iubire!Te iubesc iubire. Am deja tot ce-i mai bun, pe tine. Mhwoaaaaaaaah! La multi ani, Fortsenberg! Hearts-icon
_____________________

Edi a scris:
La multi ani, Florine!
Mulțumesc, Edi. Sper să trăiesc mai mult de 100 de ani și să fiu cel mai cool bătrânel! 
_________________________

Hinata Hyūga a scris:
La multi ani, Fortsenberg-Kun! Sa ai parte de cat mai multe impliniri si numai de lucruri pozitive in viata ta!
Mulțumesc, Hinata. Doamne ajută. Sper să te asculte Dumnezeu și să îmi îndeplinească aceste lucruri dorite. 
_____________________________

Bogdan. a scris:
La multi ani florine, astept sa dai de baut : ))
Mulțumesc, Bogdane. Voi da binenteles, dar esti minor si nu ai voie alcool. Fac cinste cu un Tedi LoL Glumeam... E decizia ta ce vrei sa bei.
________________________________________
Îmi pare rău că am răspuns la aceste felicitări atât de târziu, dar a fost ziua mea... LoL M-am distrat și nu prea am avut timp de calculator... Scuze. Oricum eu mă bucur că au fost persoane care m-au felicitat. Apreciez asta, pentru mine contează foarte mult. Va mulțumesc! 
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani, Fortsenberg! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Fortsenberg!   La multi ani, Fortsenberg! Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani, Fortsenberg!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: