Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 392 - Inima Ascunsa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

392 - Inima Ascunsa Empty
MesajSubiect: 392 - Inima Ascunsa   392 - Inima Ascunsa Icon_minitimeVin Dec 19 2014, 15:15




In sfatsit Maretul Madara revine complet la viata pentru a completa planul sau, personal am vazut pe sarite episodul si cum pot o sa il vad complet, Madara impotriva bestiilor cu cozi si a lui Naruto, o lupta care de mult am astepat si am sperat sa se intample. Uitati-va voi la episod si pentru mine si poate pana atunci imi spuneti daca va placut sau nu, mie clar ca imi va placea.

Numai bine.


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Dum Apr 12 2015, 22:19, editata de 1 ori
Sus In jos
gelkn
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

392 - Inima Ascunsa Empty
MesajSubiect: Re: 392 - Inima Ascunsa   392 - Inima Ascunsa Icon_minitimeMier Dec 24 2014, 19:48

oa ce tare e naruto dar nu stie careva de undel pot downloata jocu va rog spunetimi si mie cai fain ii tare jocu rau de tott

Edit: nu prea merge episodu de ce oare stiu ca nam  netu bun dar imi ese din el si o ia de la ca pat
Sus In jos
 
392 - Inima Ascunsa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Episoade :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: