Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La Mult Ani Satuki.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 00:21

La multi ani Satsuki. aka Sakura-chan aka Claudia . Sa ai parte de tot ce iti doresti si numia de fericire Indragostit :x



Spoiler:






Drago Out
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 01:15

Oooooooooooooo, Claudia LoL Happy Birthday ^^ Nice to see you again <3 Sper sa ai o zi frumoasa, sa mananci mult tort, tipi hot de ziua ta :]] Vin la tine si mergem la striperi :> Pikachu sa te binecuvanteze Dragut
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 01:54

Hei! La multi ani, Sakura-Chan! Nu mi-am dat seama ca tu esti Satsuki pana acum... Iti doresc cat mai multe impliniri si clipe frumoase de cei dragi! :-)
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 02:18

Multi ani, Saku-chan!
Eu iti doresc cat mai multi baieti sexy reali sau anime si multa mancare si un tort fabulos si seri in care dormi dezbracata sub patura unde e cald si bine, uiiii, mult noroc la olimpiade unde stiu ca te duci cam des! Si sa ai parte de mult ceai care e bun si fara sa ii pui zahar sau miere, ala e ceaiul perfect! Si sa citesti doar carti interesante si nu uita sa arati mereu fabulos!
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 18:10

La Multi Ani Claudia ! Iti doresc multa sanatate, sa fii iubita si sa primesti tot ce meriti. Distreaza-te mult de ziua ta! ^^
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 19:05

Multumesc tuturor! Apreciez ca v-ati gandit si la micuta de mine :03 *da-i cu buletinele xD*

P.S. Ana, te astept fericit)
P.S.2 Damaris, deabia am primit o carte de 1000 de pagini :03 *Drood*
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Mult Ani Satuki. Empty
MesajSubiect: Re: La Mult Ani Satuki.   La Mult Ani Satuki. Icon_minitime

Sus In jos
 
La Mult Ani Satuki.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: