Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ganduri Profunde

In jos 
+59
DeadSoul
Chocolate
Thellussion
BiancaRomelia
Zeus
PalarieDePaie
Edi
BogdyRo2
Z. Tokyo
Fallen Miko
kosty. xD
NobaraAi
SenjuHashirama
Itama Senju
RedKing
soniaisnotonfire
NarutoSkumpik
ParkerGG
Skrillex
TaniaKro
Vendeta
Alterum Sanctus
HPGr33n
Naruto™
Kirito
Kin
CoJoCkK uchia
Constantin
XanoTHEr.
Robi
Ina
Gekiro
NoDestroy
Robi Uchiha
Naruto↔Kurama™
*-Sebi-*
Mk01
RedKo
Kiba Inuzuka
Edacto
Shimozuki
Damaris
Cocktail
BestFox
narutofannr1
izabela :*
Sasuke清
MississippiKing
Katoka-chan
DiaKage
Damon
Aroyo
UchihaBTW
NejiHyuga12
DaNg3r0s
Uchiha Itachi
Paulla_7
ely_lovesAnImE
Alecks97
63 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
DiaKage
Kaigai
Kaigai
DiaKage


Ryo : 0
Likes : 7

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 21:10

Mare dreptate...Cand avem un lucur, nu-l pretuim, dar il pretuim mai mult atunci cand il pierdem Naruto si Sasuke
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 16:07

Pentru astazi:

 Dragostea e mai puternica atunci când te face sa suferi mai mult.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 16:58

Sa sti, mereu va ramane neinteleasa dar asta e, ea este singura care face un barbat sa planga fericit)))))
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 17:26

Asa este femeia fericit) fara ele, voi nu ati exista fericit) Suntem 51% din populatie pentru ca suntem mai inteligente si mai frumoase :in_dragostit:
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 17:53

Am exista fara voi wink , voi nu puteti fara noi , cu cine va inmultiti? Noi putem sa ne inmultim intre noi wink , de ce sunt mai multe femei? Pentru ca pe timpul razboaielor barbatii luptau pentru voi si pentru tara pe cand femeile stateau cu picioarele in pat si asa mureau barbatii  . Inteligente? rolling on the floor , majoritatea lucrurile pe care le vezi sunt inventate de barbati , deci barbatii pot sa faca orice ce poate si o femeie , femeile nu pot face orice ce poate si un barbat .
Peste 3 ore parca si vad vreo 10 fete care ma injura rolling on the floor , dar asta  este realitatea.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 18:06

voi fara noi v-ati "iubi" doar intre voi rolling on the floor te cam bate romana asa e? rolling on the floor

Nu uita "femeile au trei coaste de drac" fericit
Ce face femeia, nu face nimeni rolling on the floor Daca stii la ce ma refer LoL
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 19:02

"Noi putem sa ne inmultim intre noi" frate sti cat de nasol a sunat asta? Oricum sunt de acor cu tot ce spui, kato face diferenta fericit))))
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 21:39

ce discutii fericit)
Femeile sunt 51% din populatie deoarece la barbati riscul meseriilor e mai mare si ei mor mai repede sacrificandu-se pentru voi LoL
Aroyo cum naiba ne inmultim intre noi?? wtf? e imposibil fiziologic vorbind.
Inca ceva ca sa vedeti ca tin si cu femeile: Barbatul e capul familiei,dar femeia e gatul.Daca n-ar fi femeia n-ar avea cine sa aiba grija de barbat LoL
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 06 2013, 01:14

Pentru Astazi , una care mi-e personal  imi place foarte mult .

Trebuie sa începi sa tii la ceva, sau, mai bine spus, la cineva. Altfel, chiar daca nu vei ramane singurul om de pe pamant, vei fi singur.

 Maine nu cred ca voi reusi sa postez , deoarece plec in Romania , asa ca voi posta inca una cat si pentru maine. 

Pentru a gasi adevarata iubire e nevoie sa te caute ea mai întâi
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 06 2013, 16:14

2 Pentru a gasi adevarata iubire e nevoie sa te caute ea mai întâi



De ce sunt majoritatea de dragoste....oricum , cred ca se intelege din amandoua ca fara dragoste nu esti o persoana implinita (sau asa spun/cred unele persoane) si ca nu trebuie sa o cauti tu ci , o sa te gaseasca ea la momentul potrivit .

Hmhhnhnn Aroyo , revenind la comentariul tau  ...spune-mi si mie un lucru : Pe tine te-a facut tati ? nu mami :-? ca eu asa stiam ca femeile aduc copii pe lume ele se chinuie sa ii educe , ele sufera dureri cumplite (fizice si psihice) , ele tin durerea inauntrul lor pentru ca sa le fie bine (egoistilor) celor la care tin , fac mii de sacrificii asa ca terminati cu superioritatea ca au fost barbatii in razboaie si bla bla , pentru ca stim cu totii ca tortura psihica poate fi mult mai rea decat cea fizica: ••• O rana fizica doare , se vindeca  , se cicatrizeaza si uiti de ea••• pe cand una sufleteasca•••La cea mai mica lovitura o sa se deschida din nou si o sa doara si mai tare••• .

Nu vreau sa fiu egoista , si barbatii sufera mult insa nu se consuma precum o femeie .
P.S 1 : Chestia cu razboiul , multe femei militar s-au remarcat mai bine decat  barbatii si au fost apreciate , nu suntem fragile si alte d`astea dar cred ca stiti mai bine ca mine .
P.S 2 : Chestia cu "Noi ne putem inmulti intre noi" nu doar ca a sunat gay dar cum adica va puteti inmulti intre voi :-? e ceva suspect aici laugh  eu nu stiam ca specia masculina poate sa se reproduca singura .


Ultima editare efectuata de catre ely_lovesAnImE in Dum Iul 07 2013, 14:17, editata de 1 ori
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 07 2013, 09:40

Nu mai stiu a cata e fericit)
Nu e important sa castigi,ci sa-l faci pe celalalt sa piarda!
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 07 2013, 10:42

Aroyo a scris:
Am exista fara voi wink , voi nu puteti fara noi , cu cine va inmultiti? Noi putem sa ne inmultim intre noi wink , de ce sunt mai multe femei? Pentru ca pe timpul razboaielor barbatii luptau pentru voi si pentru tara pe cand femeile stateau cu picioarele in pat si asa mureau barbatii  . Inteligente? rolling on the floor , majoritatea lucrurile pe care le vezi sunt inventate de barbati , deci barbatii pot sa faca orice ce poate si o femeie , femeile nu pot face orice ce poate si un barbat .
Peste 3 ore parca si vad vreo 10 fete care ma injura rolling on the floor , dar asta  este realitatea.

 ba tu esti sanatos ? te auzi ce zici ? cum dracu se ne putem inmulti intre noi ? Naruto si Sasuke ai de capu meu ,ce logica ai si tu

on topic :  imi place foarte mult ultima ,in ziua de azi toata lumea asta urmareste . ..
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 08 2013, 08:34

 Asculta de 100 de ori, analizeaza de 1000 de ori, vorbeste o data
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 08 2013, 18:19

,,comicul este efectul defectului''-am citit-o intru revista si mia placut!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09 2013, 11:43

Prejudecatile sunt cactusii nostri: ele rasar numai pe pamânt secetos
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 10 2013, 09:56

 Cine îşi da cuvântul cu uşurinţă, cu aceeaşi uşurinţă nu-l ţine.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 11 2013, 07:18

Cel care zâmbeşte atunci când lucrurile iau o întorsătură proastă s-a gândit deja pe cine să dea vina.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 12 2013, 11:36

 Fericirea nu poate fi cumpărată cu bani şi dragostea nu poate fi dobândită cu forţa.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 13 2013, 10:06

 Dacă vrei să fii fericit o clipă, răzbună-te! Dacă vrei să fii fericit o viaţă, iartă!
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 13 2013, 14:59

 Dacă vrei să fii fericit o clipă, răzbună-te! Dacă vrei să fii fericit o viaţă, iartă!


Cred ca asta e unul dintre cele mai bune sfaturi de apllicat in viata . De multe ori cand ne certam cu cineva *pe care il uram/sau nu*  ne vin in minte mii de ideei rautacioase pentru a face aceea persoana sa sufere , insa strategia asta nu e *mereu* buna . Odata ce te razbuni , gustul durerii celuilalt se simte dulce insa curand ne dam seama ca devine din ce in ce mai amar . Placerea pe care o ofera razbunarea e trecatoare si lasa in urma regrete asa ca (dupa parerea mea) e mai util sa ierti *pe cine merita* .
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 14 2013, 10:47

Prietenia este relaţia dintre mână şi ochi. Când mână se loveşte, ochii plâng. Şi când ochii plâng mâna şterge lacrimile.

 
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 15 2013, 09:26

Viitorul apartine acelora care vad oportunitatile înainte ca acestea sa devina evidente pentru oricine
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 17 2013, 05:58

Ieri am uitat asa ca astazi pun doua!


Fereste-te de pesimisti! Ei au o extraordinara abilitate de a transmite si altora entuziasmul lor.
Nu cunosc secretul succesului, dar stiu ca secretul esecului este sa încerci sai multumesti pe toti.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 10:44

 Atunci când evenimentele te depasesc, fa în asa fel încât sa se creada ca tu le-ai organiza
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 19 2013, 06:46

 Succesul înseamna a continua atunci când toti ceilalti renunta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ganduri Profunde - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ganduri Profunde   Ganduri Profunde - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ganduri Profunde
Sus 
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ganduri Profunde
» Gânduri întunecate (Scurt)
» Tocilara Rautacioasa.(SasuSaku)
» Episodul 109 - Ichigo si Rukia, ganduri legate de ocolirea Raiului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: