Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 [PTS] ~ Nicoleta

In jos 
+11
Constantin
Mk01
Gekiro
*-Sebi-*
Sasuke清
sp3cialk1dor
Alecks97
Makise
XanoTHEr.
DaNg3r0s
Nicoleta
15 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 15:13

In primul rand, stiu ca mai am un topic cu creatii PTS, insa vreau ca ala sa fie sters, pentru ca sunt niste creatii esuate. Nu imi plac deloc deci nu vreau sa mai vad acel topic. Deci sa trecem la adevaratul subiect al acestui topic.
Cred ca toti ati vazut OC-ul facut de Pitic pentru mine. Ei bine in timpul in care la facut, am vazut si eu cum. Asa ca am facut si eu doua creeatii.

Spoiler:

Spoiler:

Astept pareri.. cereri inca nu primesc ^^.


Ultima editare efectuata de catre Nicoleta in Vin Mar 07 2014, 18:08, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s


Ryo : 0
Likes : 1

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 15:28

Sunt frumoase dar la a doua langa fustita se vede ceva alb
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 15:31

DaNg3r0s a scris:
Sunt frumoase dar la a doua langa fustita se vede ceva alb

 Nu e fustita, si stiu ca se vede alb, asta s-a intamplat cand am sters fundalul. Am vazut aia cand am postat, dar cum lenea ma doboara in cateva milisecunde, nu am sters aia.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 17:01

Wow Yoko....cat de reale par....sunt suuuuper tari...La comanda faci?...Adica...accepti cereri?
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 12:14

La a doua mi se pare mie sau un san e mai mare si unul mai mic? :-? Si gura cam stramba :-? In rest nu am nimic de obiectat. Sunt frumoase, imi plac.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 14:35

Este frumoasa, dar ce aveti cu sanii aia de sunt asa mici, mereu sunt asa facetii mai mari rolling on the floor dar imi place si asa bravo LoL   
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Aug 24 2013, 19:35

imi place, tot asa . astept noiile lucrari . si desigur astept sa primesti si cereri :> .
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Aug 31 2013, 11:12

News Limba scoasa

[PTS] ~ Nicoleta ZBqRdAs

[PTS] ~ Nicoleta 1OS3yaK ( nu mi-a iesit prea bine).

Pareri? Cereri?
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Aug 31 2013, 11:37

Imi place ce ai facut,ti-am facut un render la a doua creatie:)
[PTS] ~ Nicoleta Ug5
Sus In jos
*-Sebi-*
Kaigai
Kaigai
*-Sebi-*


Ryo : 0
Likes : 0

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeMar Noi 19 2013, 14:50

Imi plac mult. Chiar te pricepi
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Dec 22 2013, 13:41

Mdea, demult n-am mai postat.

[PTS] ~ Nicoleta TzRGF6E

Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Dec 22 2013, 14:14

In principiu totul e bine, mai ai de lucrat la picioare si incaltari.  In rest totul e okei. Ar fi bine sa incepi sa pui mai multe linii pentru detalii, falduri si drapaj. Multa bafta si imi place cum evoluezi.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeJoi Dec 26 2013, 01:53

Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Yoko in Dum Ian 26 2014, 18:44, editata de 1 ori
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Ian 26 2014, 17:20

Deci Nicoleta? Cand mai faci? Imi plac creatiile tale LoL Deci, ochiul ala albastru e genial LoL
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Ian 26 2014, 18:45

[PTS] ~ Nicoleta P0X5TiS

[PTS] ~ Nicoleta CaNHnXT
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Ian 26 2014, 22:04

Frumoase creatii,Yoko.Imi plac foarte mult,mai ales ultimele 2.Continua.Te descurci foarte bine.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeDum Ian 26 2014, 23:04

Nicoleta, doream să-ţi spun că admir încă de la începutul acestui thread creaţile tale şi chiar m-ai impresionat plăcut de fiecare dată, mai ales fiindcă am asistat la crearea unui personaj de asemenea. Îmi place foarte mult cum desenzi (atât pe coală cât și virtual), în pofida faptului că majoritatea îţi spun asta, nu-i în plus încă o remarcare, aşa-i? Ştii cum să pui în evidență desenul, iar în acelaşi fel știi cum să pui în valoare și celelalte detalii care oferă un farmec aparte. În domeniul artei eşti as, ai o afinitate specială pentru asta, iar prin tenacitate *exersată din cauza satirizărilor şi lipsa increderii* ai evoluat, astfel ieşind totul genial şi mai greu de criticat. N-am nimic de reproșat, mai ales la ultima postare unde personajul este frumos integrat cu bg-ul înstelat, ceva care mă face conştientizez din nou faptul că ai acea esenţă din care purcede neîncetat talentul şi creativitatea, care la rândul lor sunt vădite într-un mod remarcabil. Toate astea adresate şi sârguinţei tale din Photoshop, cât şi pentru acest subiect. Admir şi violetele de care dai dovadă zilnic. *Dacă ştii ce zic, haha. Numai tu poţi înţelege asta*. Jos pălăria, Nico. *plecăciune*
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 22:17

[PTS] ~ Nicoleta 6mexp5Q
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeLun Feb 17 2014, 22:18

~Re-edit, f*ck, le urasc xD, puteai sa ma intrebi de original daca chiar voiai sa-l editezi si tu xD nu sunt asa rea, dau originalele...~

Puteai renunta la bg si puneai altul sau il faceai singura, pentru ca asa arata urat... mai ales la conturil lui... Luminile alea fail de la fata pe care le-am pus eu erau cica lumini in stil Shingeki no Kyojin da... eh... la baiat nu-mi plac manicile si.... oh, f*ck! Trebuia sa-mi ceri originalul, fata avea defapt parul scurt iar eu i l-am facut lung si... liniile... umbrele... argh, te rog. Data viitoare te rog sa-mi ceri originalul in loc sa faci re-edit... x( e frustrant sa vezi ca ai muncit la o chestie si cineva se 'inspira' ... inca o data, te rog sa-mi ceri originalul decat sa faci re-edit... Nu stiu cum te-ai simti sa vezi un rpc cu trasaturile rpc-ului tau...

O seara faina.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeMar Feb 18 2014, 12:54

Nu îmi plac,ai aceleași probleme ca și sakura chan.În plus nici nu ști să încadrezi în fundal.
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeMar Feb 18 2014, 18:23

Mk01 a scris:
Nu îmi plac,ai aceleași probleme ca și sakura chan.În plus nici nu ști să încadrezi în fundal.
Ar fi un semn de respect dacă ai încerca măcar să explici mesajul lăsat Sakurei și în topicul ăsta și nu mai pomenesc ce i se întâmplă nemulțumitului. Nu să fi talentat e cel mai important lucru de care ar trebui să se ocupe cineva iar tu nu ai așa ceva în categoria paint tool sai.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeSam Apr 19 2014, 21:26

$!RonNn3 a scris:
Foarte faine!
   Imi plac toate, tine-o tot asa LoL

 Citeşte regulamentul şi să ai minim 10 cuvinte de acum încolo la categoria Fan Zone !
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeMier Iun 18 2014, 21:55

[PTS] ~ Nicoleta SM7N9oQ
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeMier Iun 18 2014, 21:56

Îmi place foarte mult cum ți-a ieșit ultima lucrare :3. Ești foarte talentata. îți urez mult noroc în continuare <3
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitimeJoi Iun 19 2014, 16:41

Inca mai folosesti lineart facut de altcineva? ca daca nu, a iesit foarte bine, daca da... eh... tehnica e buna, dar merita sa fie original.
Sus In jos
Continut sponsorizat





[PTS] ~ Nicoleta Empty
MesajSubiect: Re: [PTS] ~ Nicoleta   [PTS] ~ Nicoleta Icon_minitime

Sus In jos
 
[PTS] ~ Nicoleta
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nicoleta AMV
» Te iubesc,Nicoleta.
» Ann Carter vs Nicoleta
» La mulți ani, Nicoleta!
» Nicoleta: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Paint Tool Sai-
Mergi direct la: