Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Nicoleta: Portofoliu

In jos 
+65
¬Crowley¬
Ramona Andreea
Chocolate
Wiłl
Alterum Sanctus
Nagato Uzumaki
HPGr33n
XanoTHEr.
Taisy
CM Nine
GosSe ;x
Tsunade-sama
Matsuri
YusukeUchiha
Robi
Mk01
sp3cialk1dor
Quinzel
Hashirama
Haru
NarutoSageMode1000
Uchiha Itachi
Damon
RedKo
Sasuke清
Shinigami
Cocktail
Dex
DeadSoul
Arcanis
Andrutica
Tsuri
Alecks97
DaNg3r0s
Sage.MoDe.
Aroyo
*Angel~Girl*
sasusaku love
Utakata
Neji Hyuuga
sSlayer
Makise
Gekiro
Ioana
Christian Carter
madaralpha
BestDude02
XxMinatoxX
Aimejes
Gaara12
Piticutss-chan
MississippiKing
Seith
darkyuzumaki
Kaguya
Tobi
TheGammer
Nagato-san
Synkron93
MetalMonster
Yuki10
UchihaBTW
Katoka-chan
qu1sT
Klodd
69 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 20:24

Acesta e primul meu portofoliu

Avatar pentru didi-chan

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura pentru didi-chan

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura cu Sasuke Uchiha

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Nicoleta in Vin Mar 07 2014, 18:08, editata de 3 ori
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 20:27

E clar ca te indruma special , se vede amprenta lui . Oricum bravo , sa asculti de el .

Fa-mi si mie un avatar , cu ce vrei tu , sa vad cum iti iese . ;wink
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 21:17

Avatar : Kloodd0097

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar : Tobi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 21:19

Da...Yoko la Klood prea multe texturi incearca sa dai mai mic opacity
Si mai multe texturi la tobi in rest mi se pare ok wink
Se pare ca ai inteles tot ce ti-am aratat fericit
Foarte bine
Chiar sunt mandru` ^^ !
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 21:58

Yoko_uchiha sti ce e ala spam? iti spun o singura data, mesajele sa aiba minim 4 cuvinte. Si ia fa-mi un avatar cu Tsunade gen asta pe care il am acum sa vad cum te descurci wink
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 22:07

Multumesc pentru avatar . ;wink E foarte dragut imi place . Bafta in continuare .
Mai poti incerca ca nu ma supar , daca ai timp .
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 22:56

Katoka-chan a scris:
Yoko_uchiha sti ce e ala spam? iti spun o singura data, mesajele sa aiba minim 4 cuvinte. Si ia fa-mi un avatar cu Tsunade gen asta pe care il am acum sa vad cum te descurci [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



aha , o santajezi fericit)

felicitari yoko , am inteles ca e primul tau portofoliu si e bine asa cum l-ai facut , dar incearca sa nu asculti tot timpu de kidor , ca nu ai de unde sa stii cand iti vine si tie inspiratia
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 20 2013, 23:00

faci o treaba foarte buna LoL , imi poti face si mie un avatar cu Hinata ?
Sus In jos
MetalMonster
Kaigai
Kaigai
MetalMonster


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 15:54

sp3cialk1dor a scris:
Da...Yoko la Klood prea multe texturi incearca sa dai mai mic opacity
Si mai multe texturi la tobi in rest mi se pare ok [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se pare ca ai inteles tot ce ti-am aratat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Foarte bine
Chiar sunt mandru` ^^ !
waw nu cred ca ai o eleva si daca ai ai distruso la primele sincer urate teai luat dupa special ai aruncat detoate fericit dava vrei un viitor in photoshop nul alsculta sincer acum eu cred cati pot iesi mult mai frumoase dar incearca sa nu pui as multe texturi findca asezarile nu le prea stii in rest esti ok fericit
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93


Ryo : 0
Likes : -34

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 15:57

pai mai multe am zis la k1dor la portofoliu si cred ca ar trebui sa iti zic niste sfaturi
la tn le incarci prea mult si se distrage atentia de la render sau stock
ideea e urmatoare cand pui un efect punel cu cap sa avantajeze creatia nu-l pune alandala fiindca astfel lumea va cauta cu ochii efectul si se va distrage atentia de la ce ai vrut sa transmiti cam atat si inca ceva cu grija la culori incearca sa nu folosesti culori stridente si nici sa nu faci culorile prea tipatoare si cam LQ(Low qualiti) lucrarile incearca sa lucrezi la o rezolutie mai mare Limba scoasa
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 17:12

Synkron93 a scris:
pai mai multe am zis la k1dor la portofoliu si cred ca ar trebui sa iti zic niste sfaturi
la tn le incarci prea mult si se distrage atentia de la render sau stock
ideea e urmatoare cand pui un efect punel cu cap sa avantajeze creatia nu-l pune alandala fiindca astfel lumea va cauta cu ochii efectul si se va distrage atentia de la ce ai vrut sa transmiti cam atat si inca ceva cu grija la culori incearca sa nu folosesti culori stridente si nici sa nu faci culorile prea tipatoare si cam LQ(Low qualiti) lucrarile incearca sa lucrezi la o rezolutie mai mare Limba scoasa
ok Mersi de sfaturi
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 17:43

Imi faci si mie unul cu ala din assassin creed sa scrie pe ea Doom te rog? mersi
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 18:23

Am facut Avatarele

Avatar : Katoka-Chan

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar : Yuki10

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar : Hashirama

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar : surablakmagik

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar : Nagato-San

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 18:27

Mersiii esti o dulce :*
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 18:44

MetalMonster a scris:
sp3cialk1dor a scris:
Da...Yoko la Klood prea multe texturi incearca sa dai mai mic opacity
Si mai multe texturi la tobi in rest mi se pare ok [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se pare ca ai inteles tot ce ti-am aratat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Foarte bine
Chiar sunt mandru` ^^ !
waw nu cred ca ai o eleva si daca ai ai distruso la primele sincer urate teai luat dupa special ai aruncat detoate fericit dava vrei un viitor in photoshop nul alsculta sincer acum eu cred cati pot iesi mult mai frumoase dar incearca sa nu pui as multe texturi findca asezarile nu le prea stii in rest esti ok fericit
Te rog nu mai critica, mie imi place cum arata avatarele.
Iar daca vrei sa critici, critica mai departe pentru ca in cot ma doare rolling on the floor
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 18:46

Yoko te rog da-mi si mie idul tau prin PM ca vad ca le ai cu avatarele:))
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 19:24

multumesc de avatar, dar puteai folosi alta poza LoL oricum o sa-l pun fericit si cel cu Deidara e super tare LoL dar linia aceea pe el nu prea-mi place :-?? multumesc Limba scoasa
Sus In jos
TheGammer
Kaigai
Kaigai
TheGammer


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 19:37

pai mie nu imi plac si am sa iti zic si dc
pai prima data pui efecte cu droaia si nu e bine deloc pt ca distrage atentia de la scopul creatiei
ai pus un fundal in spate si ori ai dat black and white ori ai lasat asa am dreptate?
ai pus prea multe texturi vreo 1-2 maxim 3 texturi pe screen sau lighten(scuzati-ma daca gresesc denumirile)
altceva e ca pui prea multe culori nu este bine deloc si te-as ruga frumos sa folosesti si GM-uri(grandient mapuri) ele te ajuta sa potrivesti un fundal cu renderul ma refer la culori poti folosi cateva culori care se potrivesc intre ele ....
acum sa iti spun de ce sa nu folosesti fundal de la tine in ceea ce faci pai din 2 motive:
nu o sa dea bine deloc daca nu sti sa il potrivesti si o sa arate mai bine daca folosesti filtrer
acum sa iti explic ce este un filtrer un filtrer te ajuta sa faci creatia mai frumoasa sa ii dai un aer nou eu de obicei pe la final dau appli image si apoi o dublichez si pe prima o dau filtrer blur si pe a doua sharpen si dupa scad opacitatea celei sharpen ca sa se potriveasca cu blurul
acum textul din cate observ folosesti stroke+grandient overlay si poate niste emboss dar nu-s sigur de emboss te-as sfatui sa renunti la ele ar fi frumos sa folosesti text cu create clipink masck si stroke potrivit(adica in ton cu ,culoarea pe care o folosesti) strokeu-l pe care l-as recomanda este in ton cu, culoarea si sa fie pe 1 pixel
si fara emboss la text si alte efecte pentru ca strica exista semnaturi si avatare in care nu o sa folosesti clipink masc dar iti zic ca la ce faci uh acm se potriveste manusa
cam atat si sa nu faci culorile stridente
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 19:56

TheGammer a scris:
pai mie nu imi plac si am sa iti zic si dc
pai prima data pui efecte cu droaia si nu e bine deloc pt ca distrage atentia de la scopul creatiei
ai pus un fundal in spate si ori ai dat black and white ori ai lasat asa am dreptate?
ai pus prea multe texturi vreo 1-2 maxim 3 texturi pe screen sau lighten(scuzati-ma daca gresesc denumirile)
altceva e ca pui prea multe culori nu este bine deloc si te-as ruga frumos sa folosesti si GM-uri(grandient mapuri) ele te ajuta sa potrivesti un fundal cu renderul ma refer la culori poti folosi cateva culori care se potrivesc intre ele ....
acum sa iti spun de ce sa nu folosesti fundal de la tine in ceea ce faci pai din 2 motive:
nu o sa dea bine deloc daca nu sti sa il potrivesti si o sa arate mai bine daca folosesti filtrer
acum sa iti explic ce este un filtrer un filtrer te ajuta sa faci creatia mai frumoasa sa ii dai un aer nou eu de obicei pe la final dau appli image si apoi o dublichez si pe prima o dau filtrer blur si pe a doua sharpen si dupa scad opacitatea celei sharpen ca sa se potriveasca cu blurul
acum textul din cate observ folosesti stroke+grandient overlay si poate niste emboss dar nu-s sigur de emboss te-as sfatui sa renunti la ele ar fi frumos sa folosesti text cu create clipink masck si stroke potrivit(adica in ton cu ,culoarea pe care o folosesti) strokeu-l pe care l-as recomanda este in ton cu, culoarea si sa fie pe 1 pixel
si fara emboss la text si alte efecte pentru ca strica exista semnaturi si avatare in care nu o sa folosesti clipink masc dar iti zic ca la ce faci uh acm se potriveste manusa
cam atat si sa nu faci culorile stridente
Multumesc pentru critici dar eu inca invat,deci nu stiu totul in PS.
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi


Ryo : 0
Likes : -7

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:05

Yoko imi mai faci un avatar cu tobi,daca se poate.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:23

Am mai facut un avatar:
Avatar : Tobi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
TheGammer
Kaigai
Kaigai
TheGammer


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:24

Yoko_Uchiha a scris:
TheGammer a scris:
pai mie nu imi plac si am sa iti zic si dc
pai prima data pui efecte cu droaia si nu e bine deloc pt ca distrage atentia de la scopul creatiei
ai pus un fundal in spate si ori ai dat black and white ori ai lasat asa am dreptate?
ai pus prea multe texturi vreo 1-2 maxim 3 texturi pe screen sau lighten(scuzati-ma daca gresesc denumirile)
altceva e ca pui prea multe culori nu este bine deloc si te-as ruga frumos sa folosesti si GM-uri(grandient mapuri) ele te ajuta sa potrivesti un fundal cu renderul ma refer la culori poti folosi cateva culori care se potrivesc intre ele ....
acum sa iti spun de ce sa nu folosesti fundal de la tine in ceea ce faci pai din 2 motive:
nu o sa dea bine deloc daca nu sti sa il potrivesti si o sa arate mai bine daca folosesti filtrer
acum sa iti explic ce este un filtrer un filtrer te ajuta sa faci creatia mai frumoasa sa ii dai un aer nou eu de obicei pe la final dau appli image si apoi o dublichez si pe prima o dau filtrer blur si pe a doua sharpen si dupa scad opacitatea celei sharpen ca sa se potriveasca cu blurul
acum textul din cate observ folosesti stroke+grandient overlay si poate niste emboss dar nu-s sigur de emboss te-as sfatui sa renunti la ele ar fi frumos sa folosesti text cu create clipink masck si stroke potrivit(adica in ton cu ,culoarea pe care o folosesti) strokeu-l pe care l-as recomanda este in ton cu, culoarea si sa fie pe 1 pixel
si fara emboss la text si alte efecte pentru ca strica exista semnaturi si avatare in care nu o sa folosesti clipink masc dar iti zic ca la ce faci uh acm se potriveste manusa
cam atat si sa nu faci culorile stridente
Multumesc pentru critici dar eu inca invat,deci nu stiu totul in PS.
astea sunt de baza.....
macar ai citit ce am zis si vreau sa te intreb ceva
folosesti curves GM-uri sau altele fiinca nu vreau sa te jignesc dar nu se vede ele trebuie si peste render ...
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:28

TheGammer a scris:
Yoko_Uchiha a scris:
TheGammer a scris:
pai mie nu imi plac si am sa iti zic si dc
pai prima data pui efecte cu droaia si nu e bine deloc pt ca distrage atentia de la scopul creatiei
ai pus un fundal in spate si ori ai dat black and white ori ai lasat asa am dreptate?
ai pus prea multe texturi vreo 1-2 maxim 3 texturi pe screen sau lighten(scuzati-ma daca gresesc denumirile)
altceva e ca pui prea multe culori nu este bine deloc si te-as ruga frumos sa folosesti si GM-uri(grandient mapuri) ele te ajuta sa potrivesti un fundal cu renderul ma refer la culori poti folosi cateva culori care se potrivesc intre ele ....
acum sa iti spun de ce sa nu folosesti fundal de la tine in ceea ce faci pai din 2 motive:
nu o sa dea bine deloc daca nu sti sa il potrivesti si o sa arate mai bine daca folosesti filtrer
acum sa iti explic ce este un filtrer un filtrer te ajuta sa faci creatia mai frumoasa sa ii dai un aer nou eu de obicei pe la final dau appli image si apoi o dublichez si pe prima o dau filtrer blur si pe a doua sharpen si dupa scad opacitatea celei sharpen ca sa se potriveasca cu blurul
acum textul din cate observ folosesti stroke+grandient overlay si poate niste emboss dar nu-s sigur de emboss te-as sfatui sa renunti la ele ar fi frumos sa folosesti text cu create clipink masck si stroke potrivit(adica in ton cu ,culoarea pe care o folosesti) strokeu-l pe care l-as recomanda este in ton cu, culoarea si sa fie pe 1 pixel
si fara emboss la text si alte efecte pentru ca strica exista semnaturi si avatare in care nu o sa folosesti clipink masc dar iti zic ca la ce faci uh acm se potriveste manusa
cam atat si sa nu faci culorile stridente
Multumesc pentru critici dar eu inca invat,deci nu stiu totul in PS.
astea sunt de baza.....
macar ai citit ce am zis si vreau sa te intreb ceva
folosesti curves GM-uri sau altele fiinca nu vreau sa te jignesc dar nu se vede ele trebuie si peste render ...
Folosesc dar uneori nu pun peste render pentru ca mi se pare ca il face mai urit
Apropo, imi place avatarul tau! bucuros Cool
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi


Ryo : 0
Likes : -7

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:40

Yoko_Uchiha a scris:
Am mai facut un avatar:
Avatar : Tobi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ti-a iesit mai bine avatarul cu Tobi decat celalant cu Tobi
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 21 2013, 20:42

Tobi a scris:
Yoko_Uchiha a scris:
Am mai facut un avatar:
Avatar : Tobi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ti-a iesit mai bine avatarul cu Tobi decat celalant cu Tobi
Stiu,Mam perfectionat.Acum ma pricep mai bine.LoL
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nicoleta: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu Icon_minitime

Sus In jos
 
Nicoleta: Portofoliu
Sus 
Pagina 1 din 13Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nicoleta AMV
» [PTS] ~ Nicoleta
» Portofoliu Senseye
» Mk01: Portofoliu
» Dark: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: