Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Mk01: Portofoliu

In jos 
+12
CoJoCkK uchia
XanoTHEr.
¬Crowley¬
Quinzel
Shinigami
CM Nine
Zancrow
Dex
Matsuri
Cocktail
Nagato-san
Mk01
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 17:47

Semături:
Alex Mercer:
Alex Mercer:

Panda's Way
Panda's Way:

Kratos
Kratos:

Smooker

Smooker:

Robot Signature

Robot Signature:
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 18:35

Cel cu Panda de la world of warcraft imi place cel mai mult cat si cel de la God of War. catla semnatura abia se observa personajul din Crysis. Eu doar spun ce este nu sunt bun in PS ca sa stiu eu ce ai facut.
Sus In jos
Cocktail
Kaigai
Kaigai
Cocktail


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 18:54

Oh, Father of Mary, sunt super. Ti-au iesit super bine si chiar se vede ca ai stat ceva la ele. Te felicit.. aa, cum te-o chema, meriti felicitari. Cand mai pui sper sa fiu pe faza sa vad, as ucide sa-ti privesc creatiile toata ziua :3 
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeLun Sept 30 2013, 17:35

Creaţii noi:
1.Test Tag
Test:
2.Alone Tag
Alone:
Primul Tag se numeşte Test deoarece este primul de genul.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeLun Sept 30 2013, 18:20

Sunt foarte reusite creatiile  , ti-a iesit bine si prima cu c4d . IMi place si a 2  , scrisul parca nu se vede doar , in rest sunt bune fericit
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeLun Sept 30 2013, 18:32

Mk01,stiu ca nu prea ne intelegem noi prea bine,dar sa stii ca imi plac creatiile mult!Sunt frumoase!Succes in continuare! wink
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 01 2013, 18:47

Uiii.Noi creaţii.
Play with fire
Try not burn please:
Şi ceva din categoria îngeri căzuţi.
Lucifer
Lucifer is bad:
Na şi avatar cu el.
Avatărruţţ:
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeSam Noi 02 2013, 00:19

Uimitoar cele cu Lucifer , si tu esti un zu al Ps-ului daca se poate spune asa ! Esti genial !
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex


Ryo : 0
Likes : 1

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 08 2013, 15:10

Integrarea este foarte buna si imi place. Panda si editurile din primul post sunt cele mai faine.
Esti singura persoana care o stiu sa poata folosi blur-ul si sharpen-ul in asa fel incat sa creeze un depth perfect.. sunt putin gelos pe tine LoL Culorile le alegi foarte bine si te concentrezi pe toata semnatura, nu numai pe focal cea ce este foarte bine.
Test Tag si Alone Tag imi plac.. ai facut un "border" placut din C4D si texturi care concentreaza atentia spre stock apoi incepi sa te uiti in intregime. Imi plac fericit
Continua asa si o sa te vad peste cativa ani pe Deviant Art premiat fericit
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 08 2013, 18:09

Ceva nou.
Să începem cu colecţia Devil May Cry 5.
Avatar cu Dante.
Danteee:
Acum şi o semnătură cu Dante.
Semnăturaa:
Acum vom trece mai departe prin turul nostru la colecţia de semnături Infamous.
Aici avem două semnături cu Infamous V1 cu text şi V2 fără.
Infamous V1:
Infamous V2:
Acum bonus o semnătură cu Infamous dar mai diferită.
Infamous ultimate signature:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeSam Noi 09 2013, 15:20

Toate sunt faine, primește comenzi? -fără a ști ce să mai zic scriu asta pentru a câștiga cuvinte-
Avatarul cu Dante e fain, îmi place. Un avatar cu Nero poți face for me?
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeSam Noi 09 2013, 15:25

Avem creaţiuni noi.
Aroyo VS Predator.:
Alte avatare:
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 16:45

Up,au trecut douăzeci şi patru de ore de la ultima postare.
Newss:
Am venit cu un logo făcut de la 0 de mine.
Logo:
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 19:02

Imi place logo-ul dar nu si tema lui,jocurile...bleah,oricum nu e cine stie ce.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 19:36

cine ar trebui sa-i puna restrictie pe fun zone astuia, CM Nine il cheama.
Omu e profund divergent cu absolut tot ce tine de arta, de la lirism pana la prelucrare digitala , sa nu mai mentionez si ca venea cu anatomie artistica in carbune pe care nu a facut'o el si isi permite acum, la ce nivel josnic e sa comenteze la altii,nici macar sa critice nu e in stare, nu aduce niciun argument sustenabil, doar da din fleanca ca orice amator si muritor de rand.
Revino-ti baiete, ti-am mai zis .trezeste-te odata ca nu esti in film cu noi !

cat despre lucrari se vede progresu mk, keep going man ,pace
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 20:56

Pai, Synkysor, cum sa nu vin eu pe la tine? Doar esti prietenul meu de o viata. 


Revenind, de la primile creatii mi-ai atras atentia. As vrea sa fiu in masura sa te critic, dar nu sunt. Imi plac foarte mult toate creatiile tale. Cel cu Panda's Way imi place cel mai mult. Imi place cum folosesti efectele. Imi place ca te concentrezi pe toata semnatura, nu doar pe focal.... Pai bafta in continuare, Ti pup.


Edit 30 Decembrie 2014: Nici măcar nu cred că știam ce e aia focal. Nu rădeți de mine vă rog. fericit) Sunt idioată.


Ultima editare efectuata de catre Pikachu Carter in Mar Dec 30 2014, 15:55, editata de 1 ori
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 21:46

Shinigami ai ramas la fel un frustrat care nu stie decat sa critice,am spus ca nu ma pricep prea bine la ps dar tu nu intelegi,si nu am dupa ce sa imi revin tu esti cel care ar trebui sa isi puna intrebari,nu ai nimic bun de facut decat sa stai la PC in coasta multor persoane pe care nici macar nu le cunosti.


Cat despre Mk,nu l-am criticat pentru ca nu prea am la ce,am vorbit strict de ultima creatie.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 23:04

ai macar bunul simt sa nu mai apesi pe butonul Reply baiete, intelege o data pentru totdeauna ca nu e pentu tine domeniul asta,deci indreapta-te spre altceva si pe mine uita-ma !
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 15 2013, 08:27

Shinigami, Sasuke, terminati cu chat-ul. Ii faceti reputatie proasta topicului lui Mk. Acum, vad ca incet incet mai faci si alte chestii inafara de chestiile de pe forum, gen avatare, sig, si treci la logo-uri comerciale, etc. imi place sincer logoul, dar gamepad-ul acela arata putin ciudat, dar daca este primul facut, atunci este perfect.
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 15 2013, 13:19

Gata cu chat-ul! Ce e aici? CM, iți puteai exprima frustrarile in legatura cu ceea ce ti-a spus Shini prin PM, nu aici pentru a se crea chat. Incetati! Alte reply-uri, sa le vad doar dupa ce mai posteaz Synky. Nu va mai criticati intre voi, mai bine criticati-l pe el(cei care sunt in masura).


Ultima editare efectuata de catre Pikachu Carter in Mar Dec 30 2014, 15:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeVin Noi 15 2013, 19:25

O nouă semnătură,de data asta smudge.
Life:
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeJoi Ian 16 2014, 22:57

Open the spoiler.
Spoiler:
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 26 2014, 17:31

Ok...ai un stil destul de complex...La unele creatii nu prea imi plac culorile stridente....ma dor ochii de la ele..In rest, toate bune. Bravo.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeSam Feb 01 2014, 20:22

Un poster...
Open meee:
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitimeDum Feb 23 2014, 18:16

Un nou tag.
Spoiler:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mk01: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Mk01: Portofoliu   Mk01: Portofoliu Icon_minitime

Sus In jos
 
Mk01: Portofoliu
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nicoleta: Portofoliu
» Gekiro: Portofoliu
» Kakashi-san Portofoliu
» Portofoliu Senseye
» Dark: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: