Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Gekiro: Portofoliu

In jos 
+28
Wiłl
TaniaKro
VastoLorde
Rusko
Chocolate
Satan
RedKing
Rokudaime
Christian Carter
Mk01
XanoTHEr.
Damaris
madaralpha
DooM49
¬Crowley¬
Nicoleta
Quinzel
Matsuri
Cocktail
darkyuzumaki
MississippiKing
DaNg3r0s
Alecks97
NarutoSageMode1000
Makise
Sasuke清
Hashirama
Ioana
32 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 12:01

Sper sa va placa LoL.Daca vreti vreo sematura,vreun avatar,banner,ceva,doar spuneti-mi si am sa le fac.




 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
Spoiler:
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 12:22

Vreau si eu te rog o semnatura cu Kurotsuchi LoL Daca poti sa o faci ca prima sau a doua, ar fi perfect. Pe ea vreau sa scrie Ioana si "Keshite akeramenai" Daca ai putea sa scri in japoneza ar fi perfect. Ti-as da eu caracterele, dar PC.ul meu nu le accepta.
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama


Ryo : 0
Likes : 17

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 12:32

vreau si eu un avatar cu hashirama ca nu mai mi-a facut nimeni demult un avatar
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 14:26

vreau si eu un avatar cu sasuke mai deosebit si daca poti,o semnatura cu sasuke si itachi,cu poze cu ei.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 18:22

~Sper sa va placa semnaturile.Avatarele am sa le fac mai incolo sau maine.
@Sasuke: Gata semnatura.

Spoiler:

@Ioana: Gata semnatura.
Spoiler:
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 18:34

Imi plac atat de mult!!!
Imi poti face si mie o semnatura cu... Hm... :-?
Asuna Yuuki din SAO <3 Multumesc anticipat^^
Sus In jos
NarutoSageMode1000
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : -1

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 06:41

Si eu vreau avatar Gekiro , cu naruto sage ca de obicei fericit)
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 22:49

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cum arata semnatura asta care am facut-o pentru Sasuke,intr-un mod mai abstract. :'3 ?
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeMier Iul 31 2013, 11:29

Foarte frumoasa imi place ca este animata si ies colorile in evidenta, bravo esti bun continua sa avansezi LoL 
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s


Ryo : 0
Likes : 1

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeMier Iul 31 2013, 12:53

e foarte frumoasa , si imi place mult avatarul facut lui xandrey
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeJoi Aug 01 2013, 20:32

imi plac la nebunie imi faci te rog un avatar cu konohamaru te rog!
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeJoi Aug 01 2013, 20:43

foarte tare vreau si eu un avatar cu natsu LoL din fairy tail
Sus In jos
Cocktail
Kaigai
Kaigai
Cocktail


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Aug 04 2013, 03:08

Wow! o.O Cand am intrat aici nu credeam ca o sa vad niste creatii care sa-mi placa asa de mult. Chiar ti-au iesit si imi place in special cea pe care i-ai facut-o lui Sasuke "intr-un mod mai abstract".
Si te-as ruga, cand ai tu timp si vrei, sa-mi faci si mie un avatar cu Sasori. 
ps: sper ca continui sa avansezi, cred ca tu chiar ai talent
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeLun Aug 05 2013, 14:53

Sunt foarte bune! Imi faci si mie un avatar cu Matsuri.Te rog! fericit
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeMar Sept 17 2013, 21:03

De cand nu am mai postat ceva aici xD.Eh,m-am apucat iarasi de treaba.Scuze tuturor celor care mi-au cerut ceva pentru ca nu m-am mai uitat pe topic...De acum am sa iau cererile urmatoare in considerare LoL.Deeeeci,sa curga cu cereri xD.
Apropo,cum vi se pare prima mea semnatura cu C4D xD?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 14:48

Buna, Gekiro! Am venit si eu pe aici. Imi place ultima creatie, e foarte rosie si mie nu-mi prea place rosul, dra in rest chiar imi place cum arata. Mai adu creatii.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeVin Ian 10 2014, 16:50

Subiect închis din cauza inactivităţii. Va fi redeschis doar la cererea autorului.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 13 2014, 20:17

Topic redeschis la cererea autorului!
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 13 2014, 20:24

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cu acest post,anunt un update al acestui portofoliu.O sa mai revin cu semnaturi,oameni buni.Back to work.
~Update
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 15:27

Nice, very nice. Îmi place cum folosești c4d-urile și integrezi renderul. Bravo.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 15:30

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

~Update
Inca un update,mai multe semnaturi.Urmeaza mai multe.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 15:38

Prima semnatura are un flow al ei, si imi place, ca te-ai folosit si de depth. restul sunt mai "meh" pe langa aia.
Sus In jos
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 21:07

Frumoase lucrari , renderul este bine integrat dar am o mica obiectie , in unele zone lumina este putin cam stridenta , in rest totul e bine , bravo tine-o tot asa ^^
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 21:24

La ultimele bucăți prima îmi place. A 2-a sincer mâna lu' ăla arată cam ciudat pe albastru... nu știu... a 3-a să zicem că e o okei deși nici aia nu prea e.. se vede nasol ... :-?? În rest toate bune și frumoase mă băiat? fericit) În fine... baftă în continuare... știi tu... laude de genul... să te ții să chestii... fericit)
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitimeLun Ian 20 2014, 19:48

Eu nu sunt in masura sa spun chiar ceva... dar dupa parerea mea de nestiutoare arata super. 
off: Oh, Amaimon, iubire... ! 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gekiro: Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu Icon_minitime

Sus In jos
 
Gekiro: Portofoliu
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» [Zeus] Portofoliu
» Portofoliu ionutzu97
» Nicoleta: Portofoliu
» Siraxta ~ Portofoliu
» Chocolate Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: